Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is nagy pilóta lehetett aki lehúzta a Pilot Power-t...
Nyugodtan vegyél azt, nekem is az van az 1000-resen...elől...
üdv ! eladó suzuki gsxr 600 k6 / 2006-hoz a képeken látható teljesen eredeti gyári idomszett és stb.. . plexi és elsősárvédő nincs, csak ami a képeken van az van ! csak egyben 220 e. pest megye 06 20 462 82 37
http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Eladó ez a pár idom gixerhez!
Köszi szépen a vélemény majd kíváncsi vagyok mit tapasztalsz vele.
Metzeler Sportec M3-al van valakinek tapasztalata? Utcára használnám nem szoktam pályázni.
Szia! Tegnap cseréltem le a 8 éves supercorsakat (nem én vagyok ilyen spur, ezekkel vettem :) ), Bridgestone S20 Evo-t rakattam fel. Nagyon nagy következtetéseket még nem tudok levonni, épp csak annyit mentem, hogy lekopjon az a csúszós réteg. Amint viszont észrevettem, hogy városi tempónál szinte gondolatra fordul az eleje, sokkal jobban reagál, mint az öreg gumim reagált. Hétvégén lesz elvileg pályázás is, kíváncsi vagyok, hogy teljesít. Eddig mindenki dicsérte, ezért is bátorkodtam ezt venni. 70e Ft volt kiszállítva.
Lehet laikusnak néznek most páran, de arra gondolok most hogy minél nagyobb a terhelés a csapágyra annál jobban érzed hogy instabil a motor.
Nem szoktam lapra rakni a motort mert nem vagyok olyan penge ezért egy arany középút az ideális nekem úgy gondolom.
Köszönöm a véleményedet.
De akkor állandóan instabilnak kellene lennie nem csak szembe szélnél, vagy rosszul gondolom?
A kerékcsapágy cserélve lett, úgyhogy az sajna kilőve :/
Elsonek dontsd el hogy milyen felhasznalasra szeretned.
Egy streetracer es egy turas mas gumit valaszt es cserelve kopkodik egymas valasztasat.
A gumi kompromisszumok halmaza.Egyik bealdoz nemi tapadast a kopasallosagra es forditva.
Egy biztos ami tapad az kurvagyorsan kopik igy neked kell sulyoznod.
A power nem rossz de nem palyagumi igy ne varj annyit tole.
De az is igaz hogy az utcan nyomulok 90% anal barmilyen gyartmanyu utcai sport es sporttura gumi amit az utobbi par evben terveztek joval tobbet tud.Szoval vedd amit penzben kibirsz.
Köszi szépen! :)

A boncteremben itt az oldalon eléggé lehúzták a michelin pilot-ot, érdekes, hogy mindenkinek más a tapasztalata úgy látszik el kell kezdenem valahol csak nem olcsó buli nem szeretnék mellé fogni.
michelin pilot power 2T nekem bevált,haználtan is vettem de tavaly kaptam uj első-hátsót szereléssel,centirozással együtt 70 ezerért...........de tudom ajánlani a Dunlop gp 211-et is válosass,tesztelgess
Rendben.Köszönöm a segítséget.Ha meg nem segít akkor tovább keresgetjük mi lehet.
Emeld fel 1300-1400 ra.
Van töltésem.Az alapjárat az szerintem alacsony olyan kb 1100 lehet.De a leállást követően pöccre indul.
Alapjarat mennyi?
Nézted töltésed van?
Sziasztok!

Gsxr 600 k6-os mocimnál az a probléma lépett elő, hogy gondol egyet és lassításnál leáll.De kimondottan csak amikor megállok.Menet közben semmi gond vele.Valaki tudhatja, hogy mi lehet ez?Vagy valami tipushiba?
Sziasztok!

Tudom mindenki másra esküszik és kényes téma, de milyen gumit ajánlotok utcai használatra? k9 600 (konkrét márka és típus)
Mekkora kiadás egy papucs csere?
Előre is köszi!
Vagy kerék csapágy
Kormánycsapágyra gondolnék elsősorban.
Sziasztok!

Olyan problémám lenne (K4) hogy menet közben szembe szélnél a motor irányíthatósága teljesen instabillá válik, "kacsázik" alattam, ezt kb. 60 felett kezdi el és csak is akkor ha szemből fúj a szél.

Valami ötlet esetleg?
Sziasztok!Tudnátok segíteni abban hogy K1-es re melyik tipus kormánycsutka stimmel ami valamelyest magasabb a gyárinál,de még elfér a plexitől,ill a bovdeneknek sem aggaszt?Köszi!
Google szerint gázállás érzékelő.