Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
26ezer, gyári szimmeringgel és motul 10w olajjal
Mennyiért csinálták a telószimering cserét?
Hétfőn voltam Kecskeméten a márkaképviseletben a főfékhenger visszahívásos akció miatt, meg volt pár dolog amit meg akartam csináltatni ha már így is úgy is megyek. Kapott ugye új főfékhengert plusz elől fékolajat gariba, de én mondtam h hátul is cseréljék le. Aztán kicserélték a teleszkóp olajat új gyári szimeringekkel (nem folyt, de sztem soha nem volt még cserélve, úgy mint a motorolajon kívül sztem semmi más folyadék), kapott új hűtőfolyadékot. Néha volt egy hibakódom indításnál, ezt kiolvastattam. A hiba a szokásos exup szelep, azon belül is a sok állás miatt a szoruló bowden miatt a exup motorja ledarálta a műanyag fogaskereket, ezért nem mozgatta a szelepet végállástól végállásig. Van egy healteches kütyü amit rádugnak az exup vezetékére és azt a jelet küldi a motor agya felé, hogy minden rendben van az exuppal, pedig az folyamatosan nyitott állapotban van. Ezt be is rakták, megcsináltak mindent, átnézték a motort, dagadt is a májam, mert oda voltak a kis 600as hangjáért :) Akksit ajánlották cserére, mert állítólag ha gyenge akkor kinyírja a generátort meg a fesz szabályzót. Elindultam hazafele, a fék első érzésre puhábbnak tűnt az elején, aztán viszont fogott rendesen, sőt még jobban is lehetett érezni a fogáspontot. Viszont aminek nem örültem, hogy kiérve Kecskemétről az első leforgatásnál bedobta az FI-t. Újraindításra eltűnt, viszont nagy gáznál újra mindig bedobta. Majd vissza kell vinnem, azt mondták soron kívül megnézik, mi lehet a gond. Kár, hogy 110km-re kell majd visszaszaladjak...
Na majd ha osszefutunk meglatjuk
pedig van
Na jol van tibi birod a verszivast nem talalok fogast rajtad
Latszik az agyara is ment...
Szobapajtás többre vitte az életben, mint amennyire te a legvadabb álmaidban is el mered képzelni...

viszonyítás kérdése

Javasoltam neki az xxet de azt mondta az meg tul gyenge
Szia tibii
van egy kisebb termetu baratom akinek keresek 600ast mert 1 honap alatt kinotte a vt250et
na mi

Olyan régen nem mentél,hogy kell egy kis tesó begyakorolni ?
Sziasztok

Ha esetleg tud valaki k4-5-6 600ast eladot szivesen vennem ha ertesitene a freemail cimemen
koszonettel
Speciel o felbukat par erosebb gyomru forumtag mellett par eve mikor meg itthon rontotta a levegot.
Ha nem veszed komolyan szorakoztato es jobbara artalmatlan.
Ki lehet a suket dumabol nemi infot bogaraszni tole.
Az ilyeneket általában mindenki csak fórumról ismeri...
na pont erre céloztam bár mi szerettük egymás elejétől fogva
Mivel szobagenyót a fórumról már jo rég ismerem,személyesen nem így aszondom nem kéne komolyan venni.
Amúgy mindig ilyen mindenkivel.
En erzem mar magam szarul, de egy ilyennek nem lehet normalisan valaszolni. Mondjuk lehet csak nem is kene sehogy.
na akkor álitgassatok.......16:15-től
http://youtu.be/TQy_WbX6DXs
én csak Szobacicának hivom de azért szeretem mert hamar melegszik
Skacok....
Tuti azert vagy szobamotoros, mert egesz nap motoros kepekre hokizol otthon, se kutyad se macskad se senkid. De nem baj, az internet az ilyen nev nelkuli senkiknek hibatlan jatszoter, leplezik h eloben kis 20 kilos megszeppent majomfaszok. Legalabb a neved mondd el, lassam mennyire hasonlitasz a kepeden levo sajat farkat szopkodo majomra. Sztem tuti a klonod :)
Maximum a Hockenheimring puncikám, nekem az van közelebb....
De most nem motorozok mert meló van, ha visszaülök megmutatom hogy kell, addig gyakorolj!
Csak ne legyen bajod, mert szegény szüleidnek sok-sok év felesleges munkája veszne oda, az meg senki nem akarná! Főleg én nem.... Na mennyé` láckerékké elfele!