Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tiednél is így van.
Oszi

Elkuldod a szamod hogy felhijjalak..
Sziasztok! Nemreg lettem szerencses tulajdonosa egy 2002-es GSXR 600-asnak. Amikor keves a motorban az uzemanyag, akkor elkezd folyamatosan vilagitani az uzemanyag visszajelzo ikonocska. Azt szeretnem kerdezni, hogy egy ido utan elekzd-e villogni, amikor mar nagyon keves benne a benzin, vagy ez csak az ujabb modelleknel van igy? Valaszotokat elore is koszonom!
Szep napot!
mostmár áruld el,hogy szereted a nagyfaszu nőket
Kerek fél disznó volt, meg egy kis pálinka!
Tanuljál csak németül, remélem már megy a blasen, meg a schliessmuscle verbreitern, valamint a poppen is mármint nem úgy, hogy tudod mit jelent, hanem alkalmazod!
Figyelj, ha bármi kérdésed van keress, mindenre van válaszom!
Zsibbadt kéz is állat...lidokainos sikosítóval!

Kösz a felajánlást, de ahogy elnézem van mit szerelned....remélem szopol vele....
Remélem jobban leszel, ha igen ne aggódj, majd elmúlik!

Biogenyóm...
Szeva Bringa!
Nem feltétlen a sok pénzre gondoltam, hanem a szellemi tőkére, amit összekapartál. Nem, nem hülyéztelek le. GixxerPetitől hallottam pár éve, hogy milyen végzettséged van, hát na... Nem sok kitartó ember van manapság, hogy olyan pakszust szerezzen magának.
Na, örülök, akkor megy a szekered.
Aha, motorozok, amikor kiugrok a teherkocsiból. Meg tanulom a német nyelvet.
rendben köszönöm
Szia BB,
Szeretem az extrém dolgokat, meg csináltam is már ilyesmi átalakítást.
Kérdés hogy milyen körülmények közé kell(utca, pálya, gyorsulás).
Nekem a tapasztalatom, h a más himbarendszerű motorból származó hátsó teleszkóp, elég furcsán tud viselkedni, más himbarendszerrel. Sok lehetőség van. Írj egy mail-t aztán megbeszéljük.
Oszi

ha lenne egy 2006-os r6 amit le kellene ültetni de nem kutyacsonttal hanem rugóstag cserével..az kivitelezhető és vállalnád-e?
Épp most kicsit dögrováson vagyok, de majd lesz jobb is.
Pedig már kezd jó idő lenni, lassan lehet verni a benzinkút kolotyókban is.
Nekem most fordult a 80000, lassan de biztosan követlek.
Ha kő szerelésben segítség, vagy alkatrészben, vagy anál tágításban, keress nyugodtan meg.
Azt tudtad, h kétlyukas kipufogódobom lett? Ki is dobtam a csajomat egyből, ez sokkal jobban passzol nekem.
Remélem azt a trükköt is alkalmazod, amit ajánlottam neked, h ülj rá a kezeidre, tudoood, mintha fogdosnád a segged, egy fél órára, és akkor olyan mintha más csinálná.
Arra a videjókazira tuti előfizető leszek!
Na azért ám! Pedig már egy speciális análizátor cuccot is rendeltem neked... Most használhatom én?
Azért nem válaszoltam, mert épp a választ írtam, miközben vártad, hogy válaszoljak!
Igen a pszihiurulógusom már lejegyzőkönyvezte, hogy baj van és az ezt igazoló cédulám egyik felét, már meg is kaptam!
A motorba szégyen szemre 2015 ben kemény 9 km -t toltam bele eddig, de az olyan 9 kilóméter volt, hogy netuddmeg! csak úgy ágaskodott az overállba a kis bajkeverő!
Jájjj....gondoltam is rád hevesen! Így öszesen 153009 km áll a kis csattogós mutatóm!
Viszont mikor beindítottam laza 2 hónap állás után egy 30 másodpercig wartburgosan ketyegett, olyan kék füstöt pöfögve, mindenhol, ahol a kipufogórendszer elemei össze vannak tolva. Azt` beindult a tartalék henger is, utána minden rendben volt.
Ha télig kibírja szét lesz kapva a blokk, azt kap egy komplett falloszgyűrű szettet!
Jajj még egy majdnem ezzel kapcsolatos fontos dolog van! Képzeld úgy verem mostanában, hogy fogom a kezemmel madárfogásban mereven, és nem a kezem mozgatom, nemnem... hanem én mozgok előre-hátra a kéz marad egyhelyben! Már neve is van : Fitneszrecska... A vége a legkeményebb, amikor már nagyon gyorsan kell csinálni! Mivel nem védettem le a koreográfiát, lehet a legújabb Norbi VHS -en rajta lesz HD -ben!
Annyit kértem cserébe, hogy amikor a lényeg megy a képen, hagy legyek én a faszkaszkadőre, lehet összejön és a csúcsra érek!

Röviden ennyi!
Veled minden rendben?
Nekem már nem is válaszolsz teee?
Ezért análizáláson fogsz részt venni azt tudod?
Várjál.... Én múlkor a spájzban találtam olyan befőttet amin a celofán púpos volt, és olyan dzsimbók kapaszkodott a félbevágott őszibarack hátán, mint a szörnyecskékben a mutáns verzió!
Ha arra a befőttre gondolsz, akkor nem irigyellek....
Szia!
Nem vittem olyan sokra, nem vagyok gazdag, inkább sokat dolgoztam /dolgozom/ azért amim már megvan, most meg azért megy a güri, hogy megmaradjon... De ez nem panasz! Amúgy meg minden fasza!
Te még motorozol? Tee panírozott fitymaKarika!
Miújs szobabringa?
Mikor tolod erre a szőrcsimbókos kis hátsódat, h megmutasd, mennyi a km a motorodban?
Kicsit sűrűbben kéne erre nézni, mert kevés az ilyen szeretetéhes kolléga...
Elvagyok mint a befott.
Nekem azt mondta az utolsó csajom pedig, hogy denaaagy! 5000 -et fizettem a pozitív megerősítéséér és azt is utalással, mert nem akart eljönni a randira... Ja! 12 cm segglyuktól mérve az nagy nem?
Amúgy mi van veled?
Figyejjé mán` ki kérte meg, hogy válaszolj? A szar szövgem te magad habzsolod, még izlik is tudom! Ne tagadd!
De nem baj, én rendes vagyok és jól lakatlak vele!Te meg támadsz, ahelyett hogy megköszönnéd végre valaki kitölti üres és tartalmatlan hitvány életed!
Hálátlan!
Baszki csak a dumad nagy.
Szia!
Most mér mondod, hogy süket?
Te voltál majdnem az utolsó reményem, arany minőségi szalonnabűrkés háromhengeres kékeres túramotoros medveállatkám!
Zárógyűrűsférgem....a jobbfajta tudod!
A te korodban? Ebihalacskak? Ugyan mar kerlek mehetsz mostmar keresni mast aki viszonozza a kozeledesed, nekem akkor szolj ha neved es arcod is lesz a szar szoveged mogott
Aztakurva....honnan tudtad, hogy egy kis senki vagyok....baszod lottóznod kellene!
Most fogytam, úgyhogy csak 18 kiló vagyok....
Recskázok is majdmindennap! Öreg te nagyon ismersz! Na lásd kivel van dolgod, ha egyszer összefutunk kapsz egy nagyítós szemüvget, majd lövök egy patront a plexid alá oszt` számolgathatod a szobabringabácsi ebihalacskáit!

Jajj de imádlak te kis céda!