Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egéybként andrev a fazer-ek nem tetszettek? szerintem szépek....
Nekem egy olyan kérdésem lenne szerintetek egy SV 1000 S mennyire megy másképp mint egy 600 gixxer? Gondoltam itt gyorsulásra meg végre, na meg minden egyébb másra. Aki pályázik látott már ilyet is pályán szal csak tud mondani valamit Tapasztalat, vélemény? A kérdés bugyuta tudom mivel az egyik sport a másik sport túra de a teljesítmény adatok majdnem egyformák kivéve a súlyt na meg a teljesítmény leadás más fordulatokon is van. A 600 gixxer erösebb az 100 % csak az érekell miben másabb?
Sajnos nem
iceman: te nem voltál csillagtúrán?
Tényleg van!
Valamelyíkőtök már regisztrált?
Hali!
Itt mintha már lenne egy:

GSX-R Klub
Hi skacok!
Nem kellene nekünk is egy klubot alapítani? Az R6-osoknak, a ZX-eseknek + a CBR-eseknek is van. Mi csinálhatnák egy giXXer-klubot!
Mi a véleményetek?
Csá!

Nem szervez valaki motoros találkozót, Tokaj környékén????
Tök jó lenne vasárnap, gurulni néhányat.
Zsolt
Hellóka! Nagyon kihalt a fúrum ezért úgy gondoltam feladok egy hírdetést. Ha valakit érdekel GSX-R 600, vagy 750-hez K1-től-K3-ig olyan farokidom, ami egyűléses, lápatestel, vázzal felszerelt,teljesen hibátlan, sárga fekete színű (azoban igény szerint lefesthető)az érdeklődhet a fórumon, a kpetrovics@freemail.hu email címen valamint a 06204928529-es telefonszámon. Az ár alku tárgyát képezi!
Ma voltunk az Euroringen, jót csapattunk!
Kivetítőn lehetett nézni a MotoGP edzést!
HI Andrev tudod aki motorozik az nemérrá irkálni
Sziasztok.Van 1 eladó Gsxr600-as 2002-es. Nagyon jó állapotban.Komoly érdeklődők irjanak. e-mail:mudvayne@freemail.hu
Ébresztő nem ám behal a forum
Engem lehet, hogy érdekelne a dolog, de csak akkor, ha részletre meg lehetne oldani. Te adod el? (úgy értem a saját motorod?) ==>nem lehet részletre
Ha semmi másra nem is költhetek azután, csak benzinre legyen pénzem, akkor igen nagy a valószínűsége, hogy állandóan vigyorogni fogok a napos/szép idős ==> MOTOROS reggeleken!
hát jó de cserébe mégis csak minden reggel egy qrva nagy vigyorral kezdened a napot még ha egyetemre is kell menni... valahogy így -->
Egyébként eleinte tudnék a meglévő "tőkémből" törleszteni, aztán pedig felvehetném a diákhitelt. A diákhitellel csak az a gond, hogy ha havonta kéred, akkor max. 5 hónapos periódusokban tudsz igényleni (max.10hónap/év), és úgy tudom, hogy a felső határ 25ezer/hó. Szóval a 30ezres törlesztő is épp, hogy kijönne valahogy, ha meghúznám a nadrágszíjat!
Igen, én is ezen gondolkodtam. Mondjuk én gyöngyösi vagyok (a Mátra kapuja... hmmm!!... ) és itt van egy Yamaha márkakereskedés, ott már 0%-tól el lehet hozni 2003-as meg 2004-es új R6-ot. Az az igazság, hogy igazán nem látok túl nagy különbséget az R6, a GSX-R600 meg a CBR600 között. Vagy van? Úgy tudom egyedül a ZX-6R lóg ki igazán a sorból, mert az már nem olyan "türelmes", mint a többi. Szóval nekem az a lényeg, hogy egy 600-as vas lehessen alattam a nyáron.
És szegény gyerek hogy fog mocizni ha a részletekre költi a lóvéját?
vedd meg 20%os részletre.... ott nem kérnek semmit, megkapod a mocit, havi 35-40 a törlesztés.... ha van rá 800ad akor kb 1 évig tudod nyögni ezeket, aztán vagy beállsz dolgozni, vagy felveszed a diákhitelt
függ, hogy állnak hozzá s szülők, ha 1 év után is életben látnak még és nem a koporsóban, meg havonta összetörve, akkor elehet, hogy már támogatják a későbbieket., azt azért mégsem hagyhatja egy szülő h elvigyék a tv meg mindent a csemetéjük miatt nemde?
Hi mindenki! Szeretnék venni a nyáron magamnak egy 600-as sportgépet, de nem igazán tudom, hogy milyen legyen. Legjobban a GSXR600 jön be nekem, de nem zárkózok el más motorok elől sem. (bár gondolom innen mindenkit e motor irányába húzza a szíve... ) Az egyetlen gond ezzel, hogy elég behatárolt a költségvetésem, max.600-700ezer Ft-ot tudok rászánni a mutatványra. (még csak 18 vagyok és egyetemre megyek majd, így nem dolgozom, a szüleim meg ellenzik a dolgot, úgyhogy részletet nem hiszem, hogy tudnék fizetni) Szóval bármilyen hozzászólást, tanácsot szívesen olvasnék e témában, és azt sem bánom, ha valamilyen indokból kifolyólag valaki esetleg nem gixxert ajánl nekem. Előre is köszi!
a vásálókért mindent...
Királyság!!!
a motor most is ot van bent a kereskedésben. ha arra akkor meg tudod nézni.
asszem a podmaniczkyn...