Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen az infót! :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx-r_750
Szia! Köszönöm! :))) Tudok egy 750 Szuzukit Krizsánszki Lacié valóban szép moci és eladó is nem csak árulgatja....
06305942135
Szia!
Nem tudsz még ilyen jó bizniszeket véletlenül? Olyan árakon árulják használtan a vasakat, hogy rossz nézni :( Gsxr 750 est keresek
U.i.:
Láttalak gyorsulásin, vagyis az első hatvan méter után már nem nagyon..... :D Grat!!
Köszönöm!
Le a kalappal előtted Józsikám!!!!
Gratulálok!!!!
Gondoltam megosztom veletek, hogy a gyorsulási verseny 2016 évet sikerült szerencsésen zárnom, mivel minden kupasorozatot megnyertem amiben indúltam, így az Országos Bajnokságot is! Azért a Hayabusa az Hayabusa!
Dragracing kupasorozat 1-ső hely
MAMS Kupasorozat O.B 1-ső hely
Motul kupasorozat 1-ső hely
Meg szabad kérdezni, hogy milyen árban volt?
Egyik Barátomnak hozztuk! Nem hirdették csak lecsaptunk rá és el is hoztuk! 1 gazdás sérülésmentes szevizkönyves! A piacon most nem lehet venni mert mindenki arany árba árulja!
Igen fellehet tenni!
Kinek vettétek Barátom?
Nem rossz!
Most látom,hogy az idom megfúrása nélkül is fel lehet tenni a bukógombát,az enyémen persze nem így van!
csinos darab!!
Ma sikerült beszereznünk egy szép vasat! ;)
Dehogynem...
Nem fogsz csalódni,mert hibátlan a vas,az öreg is,meg az újabb is.
750-es boci után biztos hogy furcsa lesz egy darabig, bár a boci is az volt elsöre, föleg hogy elsö motor volt :)
Igazából nem szágulodás miatt tervezem meg venni, nem is túrázom úgy komolyabban max 1 napos motorozások 5-600 km egy napra... igazából nem is tudom miért éppen a busára akadt a választás (eddig z1000sx-et akartam) de valahogy mindig ide lyukadok ki, úgyhogy biztos vagyok benne ha nem ezt venném egy másik tipusért nem lennek annyira oda :)
Kiváncsian várom hogy elkezdödjön a szezon és kipróbálhassam :)
Éjfél után már aludni kell barátom! Amúgy lehet vele jót menni,én láttam már olyat versenyen,aki "szériával" is tudott 10.0-át!
Szia Razer, én 8 kilóért kukáztam egy első generációs Busát. 40 éve motorozom, nem voltak nagy elvárásaim, hiszen sportmotornak nehéz, túrázni túl hasalós, mégis beleestem már az első méterek után. Gyorsulni, és pályázni eljárogatok vele, rohadt nagy élmény. Persze normális időt nem lehet menni, túl öreg, és túl nehéz, de motorozni állati jó vele. Nekem az antihopping kuplunggal volt bajom, negyvenért vettem újat bele. Azóta szuperül startol. Pályán az elsőfék kevés, de egy tizesért tettem rá bontott gixer radiális fékkart, azóta elfogadhatót lassít. Nyári dög melegben a gyári AC-pumpa nem bírja az araszolást, (túlhevül elmegy a nyomás) vettem rá egy generációval frissebb belső AC-s tankot. Szóval nem egy költségmentes motor, de kárpótol minden áldozatért.
A 260 kg már a menetkész tömeget jelenti. 220 + mindenféle folyadék.Ha kicsit is vágyódsz egy ilyen gép után, vágj bele, nem fogod megbánni, és rá sem fogsz unni ha már összebarátkoztok. Van sok motor, jók is, szépek is és erősek is de egy sincs olyan mint a Hayabusa !
Köszi a segítő válaszokat. Ami nekem feltűnt még, több oldalon is olvastam hogy pl a 2008-as 220 kilót nyom szárazon a 2013-as pedig 260kg mi miatt lett ez a +40 kg? Az ABS oké hogy súlyt nyom, de 40kg képtelenség hogy nyomjon.
Szia! Csak megerősíteni tudom az előttem szóló véleményét! Nekem 5 éve van egy 2010-es évjáratú, de csak pozitív élményt nyújtott a ,,kismadár"!!!
Igaz, hogy csak kb 20000km-t mentem vele, de eddig semmi problémája nem volt. Viszont van egy ismerősöm, aki 150ezer km-t motorozott gondmentesen egy második generációs busával, csak a kopó alkatrészeket cserélte. A gumikopást pedig a jobb csuklóddal tudod szabályozni!!! Mondjuk nehéz vele spórolósan menni az biztos!!! Szerintem a legjobb választás, ha busát szeretnél venni, én javaslom!!! Sok sikert hozzá!!!! Üdv!
szia!!hat sok nincs az biztos!!aki valamire panaszkodott az a Brembo elotti gyengebb fekekre,hallottam masoktol hogy valtasnal a masodik ,egyeseknel a hatodik fokozattal voltak problemak!visszahivast a Gen 2 a feszultseg szabalyozo miatt kapott,en megmondom oszinten el sem vittem.ugy vagyok vele,ha 8 ev alatt nem jott elo....rendszeresen szervizelem,csak ugyan az az ember.En nagyon szeretem,az egyik legjobb valasztas,ha ebben gondolkodol!!nem veletlenul 10 evente ujul a tipus!biztos vannak itt igazan hozza erto emberek,akik rendesen nyuzzak a vasat,majd ok is leirjak a velemenyuket!!Problemai a busanak csak a gumival van
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy ti mint aktiv használója a típusnak, mennyire problémás a Hayabusa? Értem ugy higy normális használati körülmények között és rendesen szervizelve mik a gyenge pontjai amik meghibásodnak, vagy típus hibái ha ilyenek egyáltalán vannak. A több mint 90.000 hozzá szólást ha nem haragszotok meg inkább nem
Olvasnám végig. Válaszotokat előre is meg köszönöm :)