Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most kíváncsiságból megnéztem a Mo.-i kínálatot. Hát a tragikus lehet a nem megfelelő szó...
Ez úgy is mindig egy hülye vita alap marad!
Amúgy meg nem tudom mi lesz... ezt egyenlőre eladtam az tuti. Nagyon fenném a fogam egy 2012 utánira, de az még itt is heroin árba megy! Meg sok kérdés forog a fejemben, hogy akarok-e invesztálni ennyit egy motorba? Például nagy álmom volt régen egy első generációs ezres gixer, viszont azok már kezdenek kihalni... ami szép az gyűjtők kezében van (és drágán adja), vagy romok amiket már 10x fényeztek le!
Csak nehogy Busàt vegyél,mert akkor vég nélküli vitaalap lesz,hogy melyiket a jobb vas!:))
Valami más lesz helyette természetesen!
Szép estét Mindenkinek!!
Mi újság Zorro?
Mi történt jön a gyerkőc vagy más lesz helyette?:)))
Úraim sajnálattal közlöm, hogy a mai nappal eladtam a Zzr-t.
Ok! Jelzem ha sikerült!
Ha nem gyári a kipufogód, jó dolog a powercommander. Viszont akkor már egy sport légszűrő is kell! És be kel padolni! A gyorsváltó jó dolog ha van, de ha nem versenyzel nem kel erőltetni!
Szia Doka2 mi a véleményed a gyorsváltóról,és a powecommandertől hayabusára?
Ha sikerül Gps-szel megmérned,akkor mindenképpen érdekel!
Akkr nagyjából az enyém is azt tudhatja,csak nincs eltolva a fordulat.Igaz,az áttételem meg hosszabb,mint a gyári.
Én is csak hallottam! Én még nem próbáltam, valahogy nem jött ki a lépés. De a tavasszal megnézem én is!
309km/h kipufogó pc5 fordulat eltolva, tiltás kivéve.
Erről csak annyi jutott eszembe,hogy az enyémből ki lett ütve a végseb. tiltás,de én sem tudok 300-at menni vele,mert elakad a sebmérő mutatója egy műanyagtüskében.
Tényleg,tudja valaki,hogy mennyi a K8-as Busa vége tiltás nélkül?Hátha mérte valaki gps-szel.
És most megint hosszú ideig csend következik a fórumon....
Homàlyos elméből ne is szàmits màsra. Teljesen jol elbeszélgettünk itt, még vita sem volt csupàn eszmecsere. Erre jön a madàr aztàn minden ok nélkül kostolgat. Nem csodàlom ,hogy csupa jo arc tünt el innen. Ice, bb stb.. uraim es madàr üdv és béke
Te Fater, biztos, hogy a Tibit akartad lefikázni, vagy a Józsit?
Mert nekem ez a dolog most nem tiszta...
Majd az utakon Jimi , most már keresni foglak.....:-)
....lehet , hogy tévedek , de biztos , hogy a Zorro -ra gondoltál Tibcsi ?
Làtom otthon elnyomàs van és itt éled ki magad fater.
...van egy opció , hogy "darabszar". .....na , ez vagy Te ....
Hagyd, nem éri meg.