Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha idén is "csak" 9.6 lesz,akkor sem leszek szomorú!
Legyen ugy maico mester lassuk azokat a 9.5os idoket
Az néha többet számít sok mindennél ám!Főleg,ha nem benzin,hanem az ember szíve hajtja előre a vasat!
Figyu nagyon szivesen tamogatlak.
mondjuk a rajt elott egy hip-hip-hurrat azt hiszem megprobalhatok
Az a baj,hogy én magamat támogatom,de nagyon szűkmarkúan bánok a szponzori pénzzemmel!
Szerezz tamogatot es maris neked is lehet urtechnikad vaze
Addig is gyurjal itt a lachaza hamar
Biztosan mindenki érti ott a viccet,csak nem szeretik! Oda fogok menni,de csak bámulni az űrtechnikákat.
Nem tudom szerintem minden superben indulohoz menj oda es kerdezd meg mennyire buzi
De elotte szolj videora veszem az egeszet
Aki rajtelektronikával indul,az nem buzi?
Köszi,a vendégem vagy rá,a lacházi szezonnyitón!
Rajtelektronika ccm noveles stbstb
De siman letoltod 10 masodperc alatt
http://www.kunmadarasmotorsport.hu/web/
Dragbike szabalyzat 2017 jobb felul..jossz egy gosserrel
Miben más a szuper D1000?Csak a nyújtott lengővilla,vagy más is van?
Lovon bálnagolva?
Persze,ez mind elmélet aztán majd az idők megmutatják,de nekem az időket elnézve egyenlőre döntetlennek tűnik.Meg aztán ne felejtsük el a nagy köbcenti brutális nyomatékát sem,ami az ezresekből hiányzik.Tavaly,mikor a Busáról közvetlenül a 9.6-os futamom után átültem az ezres Bmw-re,alig tudtam elindulni vele,azt hittem kivették belőle a blokkot!:)
Idén nincs tuning,csak magamat könnyítem le rendesen!:)Csak a Shinkoban bízhatok,ő az utolsó reményem!:)
Az én volt Busám szuper D1000 be indul.De ez kevés lesz az 1300ccm es girnyóhoz ami 140kg! A pilóta meg 65kg! Azt hiszem ez alázni fog!
Igen pl az orbanjoci is ment mar 8as idot eccerkeccer..
Sajnos egy jol megepitett girnyo egy girnyo pilotaval szinte verhetetlen gondold el egy ezres ami le van konnyitve 165 kilora es mondjuk 200 loero keréken s emellett a pilota ruhastol 60kilo..ha jol emlexem a jozsi motorja volt 190 kg korul es legyen mondjuk a jozsi 95kg a motor pedig 230 keréken. Sajnos kevéske raadasul a sulytobblet menet kozben ugye hatvanyozottan hatranyos pl loero/sulyarany teli gaznal, legellenallas stb stb.
Szoval gyorsan vedd elo a bukszadat tolj a busaba 5milliot s mikozben a veghjana epiti te elmehecc a shobertnorbihoz egy zsirolvasztasra
Ez a bálnán lovagolva..ez is egy erdekes szoosszetetel na amstrong bálnagolva esetleg
Csak nyugi,én is híztam 5 kilót a télen,de már lement belőle 3,neked is van még 3 heted elérni a versenysúlyodat! Ha nem jön össze,akkor úgy fogsz kinézni,mint Loui Armstrong egy bálnán lovagolva,vagy valami hasonló!
Józsi súlytöbblettel ment 9.1-et,mivel nem éppen girnyó,a Gsxr 1000-es pilótája pedig elég vékony srác volt,akkor tehát Józsi motorja,egy könyebb pilótával futhatna 1-2 tizeddel jobbat is,akkor elvileg a tuningolt,könnyített 1340-es csak jobb,mint a tuningolt,könnyített ezredes nem?
Ágó tegnap talált még 12 pacit a Busában, de a télen híztam 12 kilót, úgy hogy nagy javulás nem várható.
Már nem emlékszem a busatúra április elsején lesz?
Zsoké nélkül, egy távirányítós Busa. :)))
De azert hogy legyen igazad amstrong trombitaval a kezeben s balnaval keresztezve..valoban erdekesen motorozna
Naigen errol mar megannyi erdekes diskurzus volt, egy ezres girnyo pilotaval valoban akkora elony amit csak egy bitangul motormegerositett hayabusa "girnyora" epitett es konnyitett kasztnival van eselye megfogni..
Maskulonben a 60 kg elony szinte behozhatatlan
Hacsak nem mondasz ujra maico mester megint valami egyedi otletet-lasd pilotahibrid-amivel kiegyenlitodne a kuzdelem.
Pl a konnyu pilotakra 30-40 kilos mellenyt adnék egyreszt igy igazsagos, masreszt a menetszel nehogy lefujja oket
Ó mekkora hülye vagyok!:)De igen,rájuk gondoltam, csak már fáradt voltam,és nem fogott az agyam!:))
A közel 90 kilómmal én sem vagyok éppen zsokéalkat. Ezért is vettem ilyen nagy vasat!
A bálnát ertem de louit kevesbe nem ray charlesra vagy stewie wonderra gondolsz
Egyebkent lesz azert a girnyokon kivul mas motoros is
Abból kiindulva,hogy tavaly te is tudtál 9.1-et futni, meg egy Gsxr ezres is,de az összes bajnokságot te nyerted,én még nem írnám le a jó öreg 1340-est, hacsak az új tulaja nem Loui Armstrong,és egy bálna keresztezése lesz.
Így a versenyek előtt letenném a tippjeim! D1000 be egy ezredes lesz a bajnok! SzuperD1000 be is egy ezredes fog nyerni!