Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,de ne feledjük idén én nem indulok és így nagyobb az esélye a girnyósoknak! Nem csak szép, de szerény is vagyok!
Ebben a motorban nem túl sok "építés" van.
Egy érdekes motorépítés:
http://www.sportrider.com/2013...
Nekem az első villa lehúzatása fura a spaniferrel,és a gyorskötözővel.
Egy girnyora egy kutya?? lehet jobban motorozna mint a gazdaja
Hogyha az orosz cirkuszban lehet bicikliző medve, akkor itt is lehetne motorozó kutya!
Szerintem,ha felülne az ezresre,a gazdája lőné agyon!
Egyszerűsítsük le! Legyen ez az eset azután, hogy a kutya már elkapta a fertőzést és meg kellett fojtania:) Mégiscsak hülyén nézne ki egy motorozó kutya a sok "Zombi" között
Vagy megtanulna repulni vagy ő ulne az ezresre
A magyar címe pedig pontosan: Legenda vagyok!
(de hova ülne Buksi a németjuhász kutya?Mert,hogy nem bírna 3 kilóval futni,az tuti!)
Halálbiztos,hogy a Busát választaná,az amerikaiak amúgy is imádják a nagy dolgokat,és az Usában baromi népszerű a vas!
a film cime pontosan: I am legend.. szerk jav*
Nincs itt seemmilyen vita maicomester, a legenda legenda marad barmi tortenjek is a vilagon
Ha will smithnek(the legend) menekulnie kellene azok az atalakult emberek elol s a parkoloban allna ket motor, az egyik egy ezresgirnyo a masik egy hayabusa lenne szerinted melyikkel menekulne hogy megmentse a vilagot???
Mindegy melyik,a lényeg,hogy Busa nyerjen,mert akkor eldől a vita végre,és az ezresek mehetnek a levesbe.
Csak nyugi,van még egy-két okosság a tarsolyunkban! Már néztem a Tescoban habszifon patront,amiben nitró van,lehet,hogy elrejtek egy kis palackot az üléspúp alatt!
Biztosan nem lesz 9 idő, csak ha valami gebasz van, vagy gyári blokkos motorok lesznek! Szerintem 8.6 ot Busa biztosan fog menni! Most vajon melyikre gondolhattam....!
De a rajtot es a nyomatekot is kiirtad vaze
Elfogytak a titkos fegyverek hejj
Az nem titkos wazze,hiszen már ide is kiírtam!
Azt hittem a szivvel versenyzeeees
Hayabusa blokkos túristahajó?:)))))))))))
Biztosan elfehérednek az arcok,mikor indulásnál rácsavarja a tüzet az őslakos.
Persze a titkos fegyverünk a rajt,és a nyomaték!
Én is el tudom dobni a kuplungot 11000-nél,csak akkor a motor nélkülem éri el a 60 lábat!
Amúgy nagyon jól hangzik ez a kategória,kíváncsi vagyok,milyen időket fognak menni.Gondolom 8-asokat.
képpel alátámasztva az előbbi gondolatomat:-látott már valaki hajót elnevezni GSXR 1000-nek....??????????:-)
Az ezres kontra busa vitához hozzászolva csak annyit,hogy alapvetően különböznek egymástól:, az ezresek verseny motorok - utcára " lebutítva" ,míg a busák túra- sport motorok és próbálunk belőlük verseny motort csinálni!!!! Tehát elméletileg az előny náluk van,de van titkos fegyverünk: a rajt !!! Továbbra is próbáljuk felvenni a versenyt és bebizonyítani hogy a busa nem véletlenül lett LEGENDA ,míg az ezresek, hááát....... ??? Addig is filozofálhatunk,de április elsején a pályán úyis minden kiderül ! Addig is jó és gyors motorépítést mindenkinek!
Szuper D1000 be mindent lehet! Kivé feltöltő! De a csúszó kuplung mindent vinni fog! 12000 fordulat eldobod a kuplungot és röppensz 1.3 as 60 lábat! Nagyon kíváncsi leszek miket fognak menni ezek a vasak! De még jobban érdekel kibírják-e a szezont?! Mert ezek a ccm növelt motorok nem sokat mennek....!