Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet szabadalmaztatni kellene mint nyakvedo legzsak
Az a jo a szoknyaban alsogatya nelkul hogy mikor szukseged lesz eleg csak kiallnod a motor nyergeben oszt kiereszted amit kell legfeljebb a mogotted motorozo kerul szar helyzetbeeee
Akkora a mellizmom,hogy muszáj egy sportmelltartót feldobnom,de csak a versenyeken hordom,nehogy a gyorsulástól a nyakamba csússzanak!
Igen,de kizárólag skótszoknyát hordok,alsógatya nélkül!
Nekem legalább néha megengedi vazze!Neked még azt sem engedte tavaly,hogy összerakjad,nemhogy ráüljél!
Olyan is van,aki megveszi,betolja a garázsba,és nem megy vele sehova.Ki lehet azért fogni kevés km-t futottat is,persze azért a nagyját rendesen használják,ezért reálisabb a nagyobb futásteljesítmény.Az enyémben csak 50e van,első női tulajtól,aki csak külföldi túrákra használta,éppen még csak be van járatva.Én meg tavaly kikormoltam,elkezdtek fellazulni a lerakódások.Idén,ha ügyes leszek,akkor kiköpi a kormot,és megindul végre rendesen.
De melltartot is??
Ha az asszony hordja a nadragot akkor te a szoknyat??
S azt el is felejtettem mondani hogy nalatok az asszony hordja a nacit akkor ulhetsz a motorra amikor engedi
Ez igaz elofordulhat. De hogy 10bol 9 ilyen?
Egyebkent a regiek kozul is ritka az 50e felett futott, nem tudom vaze de akiket en ismerek regi busas es ujonnan vette azokban mind 60 es 100e kozott van.
Na mindegy is egy a lenyeg amikor lenyomod a 400 metert s visszafelé jonnel a rajt felé szallj le es told hátrafelé s a km is csökkenni fog vagyis aznap 0 kmt mesz vele
Ja igen s a gumimelegitest pedig a depoban kezzel visszafelé porgetett modon tudod "megmenteni"

Ennnyi
Létezik ilyen,én tavaly legalább 1500-2000 km-t tettem az enyémbe,ennek is a nagy része 402m! Amúgy árulnak ilyen kevés km-es vasakat, sokunknak nincs annyi ideje motorozni,mint amennyi kéne,gyerek,munka,stb. miatt.
De érdekli,K8-as Busára,idős svájci orvos házaspártól!
Inkább garázsban tartott hölgy tulajdonostól nem?
Azért kibaszott jó az az őskövület ám de a tények makacs dolgok!
Utcán sajnos jobb az a mínusz 60 kiló,meg a mesés kezelhetőség,de ezt te is csak akkor fogod elhinni,ha egy hónapig motorozol majd eggyel.Azt,a gyorsváltó lefelé is működik,és minden visszagangolásnál durran egyet,már nem is említem,de elcserélhettem volna rá a Busát,és mégse tettem,ez azért jelent valamit nem?
Meg kell mondjam ranezesre nagyon kiemelkedik a tobbi kozul
Nincs tervben csere de a szürke bejövős.
Amikor leirtam rajottem jonak irom szerencse hogy laktozerzekeny vagy nem pedig a hemoglobinra pl véregér létedre
S ezek szerint te meg hayabusara cserelned a gepedet..
Nem én laktóz érzékeny vagyok velem egyben etették meg de ez látszik a nevemből.
Eddig azt hittem csak maico meg en kaptunk anyatej helyett denevertejet csecsemokent de ugy latom te sem a normal tejet szippantottad beee
Azért lehet mert 32bites és esőben nem engedi motorozni a tulajt,a napi számlálót meg amikor nullázod az valójában kivonja az eredményt az összesen megtett kilóméterből.
Fogadjunk 9 eves es max 10 e km van benne
Nem is ertem egyebkent, ezek szerint aki 2008 utan vett hayabusat az csak evente 1 max 2 e kmt megy vele..ha kitolod a garazsbol es lemosod havonta egyszer az tobb mint evi 1 e km
Már megvan a kiszemelt példány.
Én 3 éve adtam el az enyém 650 ért 99-es volt 96000km-el. Szépen ketyegett ennyi kilóméter után is nem tudom minek hülyítik a népet ilyen nevetséges km dumákkal.
Csere nem érdekel?
Viszont ha most keresnék egy újszerű, bejáratós Busát, akkor első generációs 10-15000km-est találnék bőven! Szigorúan nem dohányzó, női tulajoktól! Vicc!
Én bolond! Kellett nekem megkérdeznem! Most úgy fogok ráülni, mint egy őskövületre!