Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Add a penzt nekem ugyis egeti a zsebed cserebe hetente egy korre elviszlek
Végül kiderül, hogy te laksz a világ végén
Na pénteken megyek megnézem a bordót is lebeszéltem a tulajjal. Valami csak összejön. Persze hogy mindegyik a világ végén van amit megnéznék....
A kolbászzsír mindig nyerő!
Szemed mint a sasé akarom mondani sólyomé
Ha jol lattam mar 2003tol rez vagy arany szinu. 2002es volt utoljara aluszinu. De a fenyezes igy keprol egyseges s persze 2005os. Nyilvan egy bontott van benne kerdes hogy miert.
Facebook-os szervezés volt , ott fenn van kép és videó is . :)
Lehetetlen a km ora visszatekerést elkerülni.
Valahol adjunk bizalmat a kereskedőknek is!?
Szia.Kilómétertekergetést próbálom elkerülni,meg az egyéb nepper trükköket. bár nem csak itt lehet beleszaladni tudom.
Onnan lehet tudni, hogy kereskedő árulja...
A szürke 2006-os hayabusa amelyik a sárga bakon van ,teloszáraknak aranyszínűnek kellene lennie,?
Szia,írtad probálod kerülni a kereskedős példányokat,nos azokkal mi a baj,honnan tudni,az a példány most az vagy nem?
Köszi a választ előre is.
Latszolag ez is jonak tunik..ez egy ilyen dolog tobbet kell vegigjarnod mire meglesz a nagy Ő
Ha tetszik ez a segg ok. Hayaarpit kerdezd o alakitotta at az ovet es az egrus. Talan egrus is mv segget arpi meg gixer1000. Nem tudom vissza eccerue alakitani ha akarod
És ez is ami bejövős
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa-10463295
Kérdezősködtem picit,válasz.

Igen én vagyok a tulaj,ujj kora óta,első tulaj,6000km ént olajcsere,minőségi castrol vagy motul volt csak benne,motorikussan tőkéletes,fényezés kezd felhojagosodni,javitó szint meg vettem hozzá,Igen van müszaki rajta,és valos 30000km van benne,turázásra volt használva.
2008-ban két oldalidom meg fejidom,enyhe csuszásbol kifojolag festve lett, de müanyag alapozot ki hagyták és most egy pár éve elkezdett hólyagosodni egy két helyen,első hátsó kerék széle polirozva van,kipufogó újabb tipus,eredetit adom hozzá,ülés pup is jár hozzá,akkumlátor 1,5 éves gumik,is jók.nekem semmi problémám nem volt vele,kiméltem.
Messzirol jol nezki de vajon miert van rajta a k8as bumszli gyari dobja
Mármint a jófogásos
Hüüü,ez jónak tűnik,rápróbálok.
Nekem speciel a 2 db 2006os tetszik igaz mind picivel 1 felett de szerintem 1 misire tornazhato..ha az ar csak a problema szolj segitek lealkudni
Na megnéztem a vasat gumik középen kb 2mm szélei ok,kuplungfedél pasztával lett visszarakva gyári kipufogó nincs hozzá és ülés púp sem.Első idomon volt egy repedés vázon lefolyt akksisav nyom az ülés alatti részen.Ami mellette szólna hogy 7éve a tulajdonosnál van vezérműláncot cseréltette szelepállítás is megvolt 50 000 környékén tehát nemrég legalsó ár 950.
Nem az volt hogy megláttam és igen ez kell nekem de mivel ez volt az első amit megnéztem így nincs mihez viszonyítanom.
szerintem ez se néz ki rosszul bár azzal a kipufogóval nem a legszebb!2004 es 1.1 M Ft egy 100 ast le tudsz talán alkudni!
https://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Suzuki_hayabusa_64345372.htm
Szerintem barmit dontesz erdemes masikat is megnezni. Hajlamos az ember erzelembol vagy turelmetlensegbol donteni. Van azert kinalat.
Raadasul az elado ha latja hogy horogra akadtal nehezebben enged az arbol. Szerintem ma minimum egy szazast kell alkudni ezekbol az arakbol.
Sok sikert vereger
Egyebkent gondolkoztal azon ha lesz hayabusad nevet valtoztass?
Köszi ma megyek megnézem már le is beszéltem. Majd írok mi volt.