Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Míg volt vezetékes teló (fekete volt a készülék) beszoktuk kenni grafitos zsírral felül alul azt gondolhatod mikor hívták a szája körül meg a füle is fekete volt!
Főnökömet is megszivattuk,mondta írjuk össze milyen hibák vannak a teherautón mert leadja szervízbe......gondolhatod volt ott mindenfelé ,dugattyú visszahúzó rugó eltörött,nem ad szikrát a 3 henger néha ezért rángat amúgy diesel visszajött a szervízből első szava elmentek ti a picsába.
megnéztem volna a szervízest.
Jó de amúgy genyák vagyunk mert multkor ment a hasa és vettünk neki széntablettát hogy vegye be mert az jó ilyenkor de ne nyelje le hanem szét kell rágni .....egész nap mikor vigyorgott feketék voltak a fogai
Akkor az enyém Matiz nagypapa!
Igen de elmondtam neki az 1000 gsxr meg 1.0 swift motoros....
Még ott dolgozik
Kollégám megkérdezte hayabusában is az az 1.3 motor van mint a swiftben? igen csak az vissza van fojtva 68 lóerősre.....
Ne keverd ossze a te motoroddal vazeeee
Eddig letiltott 300-as fordulaton?
Rendes ember koszonjetek meg neki
Köszi de meg is oldódott! Füzesi Gyula Busás Barátunk adott egy pc5 és egy 300+++ tiltáskivevőt 40000 Ft ért! Köszönjük szépen neki még egyszer!
De most hogy mondod van egy vadonatuj efi tunerem ami suzukikba jo azt pont a feleert odatudom adni. 30 e ftert ha kell valakinek elado.
Milyen színű?
Igen egy yamaha fazerbe volt de a pcv nek csak a csatija specifikus az agyresze ugyanaz. Az ar egyelore fix de beszeljunk 1-2 honap mulva ha nem megy el engedek belole ezer ftot
Hivd fel a csundit kerdezd meg hogy igy vane a tortenet es ha erdekel szolj. Legkozelebb vszinu jovo heteen szombaton leszek elerheto pesten addig tudtok elmelkedni az ugyon. Pontos tipusa 22-014
Vegyük át még egyszer....! Ami neked van az PC5? Mindegy az mibe volt! Hayabusába kellene egy Busás Barátunknak! Ha jó érdekel! Mennyit tudsz engedni őőőőőő mondjuk a feléből?
Az összes kellene
Nekem van egy ami egy fazerbe valo de csunderlik 5ezerert atkoti. 60penz
Ha esetleg tud valaki PC5 öt eladót érdekelne! Egy motoros társunknak kellene! :)
Farokidomom van k9
Keresek jó állapotú, ép, felszerelhető idomszettet 2008 utáni Hayabusára. Ha valaki tud ilyet ne tartsa magában!
Gyárival 9.8,akkor mégis csak lehetséges!:)Miután megnyerted tavaly mindhárom bajnokságot,ez még nagyobb teljesítmény volt,ha sokan csalós motorral mennek.:)
Eladó k9 műszerfal karcmentes.
Én is mentem a gyári k8 al 9.89 et Kunmadáron! Semmi nem volt még vele szét is szedték a gépátvavők keresték a pc5 öt. De valóban nem volt benne. Majd tettrm bele pc5 és a hengetfejet csinálták meg és így 9.8 9.76 ra sikerült lemenni! Na utána elvittem Végh Janához ott dugó tengely csere hengerfejet átdolgozta szelepeket kicserélte de még a gyári idommal és 250kg al mentem 9.21 et Kunmafáron! És en is 103kg voltam! :) Aztán már a motoron kg csökkentés volt 197kg lett de én 103kg voltam! :) De Kunmadáron 3x mentem egymás után 9.2 majd 9.19 et Szrrintem az igazi áttörést a nagysűrítésű dugó és a nagy webcam tengely hozta meg. Addig csak küszködés volt.... Sok motort szét szedetnék én a versenyeken rengetegen csaltak, csalnak mai napig! Így könnyű nyerni....! Ez is befolyásolt mikor eldöntöttem abba hagyom....! Nektek kitartás fiuk!
Amerikában minden motorral mindig jobb időket tudnak futni,mint Európában,de ez az autókkal is így van.:)Mondjuk nem is csoda,mert az a drag hazája,profi pályákkal,profi pilótákkal.:)
De ,én láttam amerikába mentek vele annyit gyári kipufogókkal,csak éppen végig lejtett a pálya!!!:-)
Azért ez megnyugtat!Tehát elméletileg akár 9.8-at is kéne tudnia,de soha senki nem látott még ilyet!