Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen ez nekem is feltűnt de mondjuk ennyinél esik bármi lehet rajta megy a pokolba
Mind ezt rövid ujjú polóban... ki a király!
Köszi!:)A 315 az nem is rossz,akkor pont egy 10-essel nyomja le az öreget.:)
Bolondok
Horvátba járkál gyorshajtani,meg matricázza a tojásokat meg három garnitura gumit akar venni egyszerre mindjárt megsajnállak
Gyengeeeeee horvatban mintha tobbet mentunk volna nem sokkal
300-nál amúgy is megáll a mutató,és csak a fordulat nő tovább.Nem tudjha valaki véletlenül a K8 végsebességét?Úgy értem,amit a GPS mutat?
Szerintem 60 600as utan nem csoda hogy ossze vagy zavarodva
Akkor lehet hogy nem is 130 al jöttem haza hanem csak 90 körül?
Nalunk is csal de igazabol nem is erdekel annyira. Ritkan tud az ember 300 felett nyargalni..raadasul ha mas kereket raksz ra vagy attetelt akkor meg vegkepp annyi a pontossagnak
Egyebkent ha 3. Havi nyilvantartasba vetel akkor vszinu 2000es gyartasu de az alvazszamokat mar ev vegen belovik a kovetkezo evre de amit a raktarban talalnak cucc azt feldobaljak ra. Ez miatt siman lehet 1 ev ide vagy oda. Illetve evjaratoszver megoldas. Igazabol kb tokmindegy neked a lenyeg hogy jo legyen es ne gyilkold szet
jó na egy kicsit csal
Elküldtem,köszönöm.
Van egy pár régi,azaz 99-es Busa tesztem eltéve.Az egyikben azt írták,hogy 305 körül,ami a motor valós végsebessége,az óra valami 340-350 körül mutat!Egy kicsit sokat csal!
Alvazszamot kuld at privatban megkerdem a suzukiban. Vagy menj be es kerdezd le ha erdekel. Megmondjak se perc alatt
Köszi ezek szerint ez sem szent írás.
Nekem 2001 gyártási év van legalábbis a forgalmiban első Magyarországi nyilvántartás 2001.03 mégis 350 ig van az óra és lent van az alapjárat állító jobb oldalon kivezetve.
Az olaj 3100ml az stimmel.
Nesze hogy okosodj
Ha 200 km alatt széthullik egy ilyen 130 al akkor el is cserélem
Lehet a biztonsagod erdekeben cserelhetnel vele
Bár jobban belegondolva 200km alatt szethajtottal egy hayabusat
Hogy visszatérjünk kicsit a típushoz meddig gyártották pontosan 350-es órával a busákat?
Azóta már kezd kikupálódni a gyerek,már beletekert a rollerbe 38ezret. Azt hiszem a harmadik hengerszettnél jár már cseréltünk főtengelyt is egyszer.
Ja vett egy robogót megpróbált vele gumit füstölni,mondjuk neki első fék behúz és csavarja a gáz. Csak erölködik semmi másik haver odamegy hogy rásegítsen megemelte kicsit a hátulját semmi,megemelte már a levegőben volt a hátsó kerék semmi hát nem a hátsó féket húzta közben