Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szavadon foglak barátom,bár ez inkább akasztják a hóhért helyzet lesz,mindkét oldalról!:))
Aki meg a sulimopedet el tudja kötni,az indulhat a rendőrök ellen a sötét oldalon!
Elég lenne ha nem haribót ennének hanem nokedlit
Rendben akkor ezt megbeszeltuk
Kezdetnek 10 fekvotamasz naponta es 20 felules mar az is csoda lenne
Ebből az első már választható pár álltalános suliban,nagyobbik lányom 8-ik os és a rendőrség indított egy sulimoped tanfolyamot AM kategóri megszerzéséhez na ott már tolhatják tűző napon Holnap viszem vezetni,már mennek ki a forgalomba.
Ezt kéne bevezetni akkor már az általános iskolákban is!Simson,vagy robogó tolás tűző napon,de a bőrruha,és a bukósisak viselése opcionális lenne! Utána meg irány a katonai iskola,hogy megtudják mi a rend.:))))))
A motorommal így is mehetsz bármikor,amennyiben egy versenyen mész vele legalább egy 9.99-et.:)
Dehogy!en nem okoznek kart egy motorosnak sem viszont tudogyakorlatnak tokeletes lenne ugyis annyi penye fiatal van ma az orszagban
Rendben megegyeztunk!
De akkor koszt kvartely is jar s neha megyek wgy kort a te busaddal hogy tudja a kicsike ki a fonok
Vagy kiszúrtad volna,és meg kelkett volna ragasztani, ragasztó,és folt nélkül!
Akkor már inkább odaadom a fűnyírót,azt tolhatod a ház körül,hogy hasznossá tedd magad!
Egyebkent az hogy le kellett engedni az nagyon korrekt volt a kekruhastol..
En ha elkaptalak volna titeket eloszor leengedtem volna a gumit es utana felfujattam volna veletek persze tüdőből
Ha esetleg ott is alhatok.. lehet a haz korul is tolom fel orat
Sajnos én nem vagyok olyan szerencsés,mint te,hogy édesanyám kijárjon velem!Az én családomat ez egyáltalán nem érdekli,csak engem.
Kemény vagy!:)Én is toltam sokszor az 50-est fiatalkoromban,mert mindig ketten ültünk rajta,és mikor megfogott a rendőr,le kellett engedni a gumit.
Csabi,menjen ki a család tökölre és legyen ott az ebéd!na azt én is megnézném ahogx eltolod érdig egyszer réges régen én toltam a gsxr1100- t 4 km- t,mert a táblán az volt hogy benzikút 400 m- erre felbuzdulva,30 - fokba,bőrruhába,nekiálltam lelkesen tólni- hát nem 400 m volt hanem vm köcsőg lekapart egy nullát!!!!!!! azt hittem ,hogy sosem érek a kúthoz...amíg élek nem fogom elfelejteni!:@
Örülök,hogy rendben van a géped!:)Igazság szerint elég egy jót menni,minek 10x szart!:)))A múltkor is elsőre meglett a 9.8,utána már csak két 10.3-ra futotta.
Érd lesz az barátom,de ha idáig kitolod,nemcsak ebédre vagy vendégem,hanem egy vacsorára is!:)
Készül még a gépsárkány,de a gyermeteg hiba elhárítva! Remélem mostmár tudok menni rendesen!!csabibTe akkora menő vagy hogy mész az elején 2- t aztán haza kajálni és jöhetnek a döntők.... ,vérptofi!
Errol jut eszembe talaltam a pakolas kozben egy
gear2dash-t hayabusa 2. generációjához.
9 e ftert atadom barkinek
Ha tolni lehet akkor ok. Did lanc nittelo kell s a csunderlikhoz van egy korom es kesz a gepsarkany. Melyik kerulet egyebkent? A tolas miatt kerdezem
Csak akkor jöhetsz,ha a Busáddal jössz!
Igen,meg a motorom is csalós volt!Mindig gyárinak mondom,de full blokk tuning van benne!
En is megyek kuld a cimet
Akkora hatszelben a nagymamam a elektromos negykerekujevel is behuzná a 9es idot