Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húúúzom én,ahogy csak bírom!!!! Bár mist még darabokban van a kicsike....
Bocsi,az inkább 9.59 akart lenni! :))))))))))))
Lehet,hogy sok ezredesben van ennyi,csak visszatekerik a felére,harmadára!
Neked meg már ideje lenne végre rendesen elhúzni neki,mert ha mindig csak fél gázzal mész akkor még nyugdíjas korodig is kitarthat a gyári blokk!
Nekem azt mondták többen is,hogy csak akkor leszek gyors,ha húzom a gázt rendesen!
Ha nem lazul le a lendkerék az agyamban,akkor már tavaly 8-as időt tudtam volna.
Az " öreglányba" (99- es évjárat)66.000 km van az órájába és gyári dugó,csapágy ,henger ,főtengely volt benne eddig és semmi baja nem volt neki,pedig aztán már egy pár éve nyüstölöm a versenyeken!!!! szerintem elnyűhetettlenek ,csak foglalkozni kell velük és megadni ami kell nekik! Nem nagyon sok 1000- es büszkélkedhet el 100.000 kilóméter körüli futásteljesítménnyel.....
Meglesz a 10.0..de akkor nem is tudom mit kapok najo megelexem egy par gosserrel
Basszus,tiéd volt ez a brutális 5-ös?Amikor meghirdetted eladásra,nagyon rákívántam,csak nem volt anno elég pénzem rá.
Mennyivel nehezebb egy autóval ilyen jó időt menni,mint egy motorral 9-est. :)
Nem lett volna gyenge az latszik
Ha idén sikerülne 10.59-et futnom,akkor egy egész karton citromos Gösserre a vendégem vagy!
Sajna nem sok videóm maradt de az 5ös az,itt pont lelazult a főtengely jeladóm mint utóbb kiderült.
528hp 780nm dynoproject-nél lett leméretve. De nem offolok többet.
http://youtu.be/PCqewnvAvBA
De busa motor volt benne?!
Egyebkent 10.8at bitang autoval lehet menni még lachazan is..
Ne már,kocsival mentem 10.8-at lacházán 402m -en. Igaz vagy jó 8 éve már de a kupa még meg van.
Ertelek
Na jo azt hiszem be kell vetnem a chi eromet az indulasodhoz..de az plusz egy citromos gösseredbe fog kerulni rajtonkent
Nem lesz gond,talán egy 10.9 menni fog!Az is 9-es!
Nem kell az elore mentegetozes ifju padawanom
Szedd ossze az onbizalmadat es nyomass egy 9es idot.
Lacházán szerintem nem fogok tudni 10-en belül futni,mert fél éve nem ültem motoron.
Az lehet,de ha a gazdája szarik be,az már kizáró ok lehet!
Ne is tedd veszelyes lenne
Szoval kapd ossze magadat vaz itt van lachaza
Azért nincs kizárás ha beszarik a motor.
Én már annak is örültem,mikor köszönt nekem,de nem merném megszólítani a legendát!:)
Hadnagy jozsival lehet beszelni nem oly szigoruuu
Az élményhez meg nem kellenek milliók.Hogy vannak-e csodák,az kiderül,ha felteszem a Shinkot.
Etért biztosan kizárnának a versenyből,tiltott könnyítés miatt!
Milliok nelkul csak az elmeny marad maico mester, le kell lombozzalak.. csodak nincsenek
Kivetel meszaros lorinc magyar penzugyi guru-zseni