Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek a regi ecuk megannyi gond okozoi
Jut eszembe te itt sertegeted a solyom tarsadalmat vazze..mi az hogy jobb a bmw rr?????ez minimum egy gösseredbe fog kerulni minden hayabusasnak hogy jovatedd az elobbi kimondott es at nem gondolt mondataidat
Állítólag már nem jó az öreg ecuja sem,mióta Budapesten forgatott tavaly!
Varj felhivom han solot es rakerdek vaze de ha a az ecuja sem lesz jo fejbekurom csubakkaval egyutt hansot
Egyebkent a 16 es 32 bites ecut vhol olvastam vannak buveszek akik ki tudjak cserelni, persze az usaban..
Gyönyörű az a motor kit érdekelne ilyenkor hogy milyen színű a teló alja.....legalábbis engem biztos nem ha ilyet szeretnék venni.
Az Ezeréves Sólyomnak milyen színű a féktárcsája wazze?
A féket,és a futóművet,érzésre,mintha 30 év választaná el egymástól,annyival könnyedebb érzés motorozni az újjal.Mint a kőbalta,és a szike. Ugyanilyen volt,mikor tavaly kipróbálhattam egy Bmw S 1000 RR-t,az meg az enyémnél volt ennyivel jobb, persze 60 kilóval könnyebb is.DE túrázni,és gyorsulni csak a Busa.Stabil,mint a forint,az ezredes azért egy kicsit izgágább.
Igazad van 2003tol volt fekete a tarcsa es a telo alja de egyetlen szinkodosnak viszont fekete volt a tarcsaja 2002-ben a limited edition midnight falconnak
Azt leírnád nekem, hogy mennyivel másabb a 2.generációs Busa? Látom neked is az van? Én javarészt túrázni használom, persze néha azért elgurul a gyógyszer és...
Azt nem tudom,hogy a motorod milyen,de hogy én csak 16 bitrs vagyok,az biztos!:)
Busából a régi is jó,meg az új is.Az új persze jobb, de én se lennék boldogtalan,ha vissza ķéne ülnöm a régire.Azt is nagyon szerettem.
Mielőtt vita alakulna ki belőle, elárulom hogy 2002-es gyártás, 2003-as első forgalomba helyezésű motor. Feket663 kijavítanálak, mert 2003-óta fekete a teleszkóp alja, és a féktárcsa. Az hogy 16 vagy 32 bites nem tudom mennyit számít, mert előtte egy 2007-es első generációs utolsó kiadású Busám volt, és nem érzek különbséget. Ja mielőtt elfelejteném, azért tudom ilyen pontosan, mert az enyém a motor. Jól esik, hogy másnak is tetszik. Tavaly motorszépségverseny első helyezett lett, így papírom is van róla. Nem ez volt az egyetlen busa a találkozón! A 2007-est el kellett adnom építkezés miatt, de utána is csak a Busa jöhetett szóba! A mostanit is csak azért tettem fel, mert 2008 utáni Busát szeretnék venni. Ha megmarad is boldog leszek.
Szerintem évvesztes,de nem baj,majd kétszer járja a kiscsoportot!
Épp csak annyi baja van, hogy 2002 óta a teleszkópok alja fekete színű, és a féktárcsa is. Ez két dolgot jelenthet: vagy évvesztes a motor, akkor viszont 16 bites a befecskendező rendszer, ami sok szempontból sokkal rosszabb, mint a modernebb 32 bites, vagy az eleje le lett rongyolva, és ilyen elsőr észt kaptak hozzá.
Ez sem néz ki szarúl. https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa_egyedi-11255722
Szia!Így már értem.Gondolom jó lesz az ezredes is, mert gyengébb ugyan,de jóval könnyebb,olyan könnyű lesz kezelni,mint egy biciklit.
2002 es 89E km errel 1.6 M ft ért sose lesz eladva!
Helló! 1M ft ért vettem a GSX R t 2004 es évjárat 40000 km!én 1M ft ért nem láttam értelmes Busát sajnos!az előző is 2004 es volt régebbit semmiképp se akartam!lerúgott leharcolt 2001 es 2002 es Busák vannak 1M ért de lehet h én rossz helyen nézem!!!!
Sziasztok!
Valaki keresne egy szép és jó motort akkor ajánlom figyelmetekbe! https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa-11286440
K4 igen.
K4?
lehet
Én is azt néztem,hogy Busa árban van.
Ennek az árán kapni hayát is?
Itt a TAVASZ ! :) :) :) Hogy mit találtam, lehet "ámulni-bámulni" !!! (Nem kell facebook fiók hozzá ... )

https://www.facebook.com/ozden...
Hellósztok!

Tavaly adtam el a Busám sajnos idén nem jött össze úgy az anyagi keret hogy ismét egy szép Busa tulaja legyek de mivel nem bírom motor nélkül így idén GSX-R1000 re esett a választás!Kíváncsian várom ezzel milyen tapasztalataim lesznek de nem hiszem hogy a Busánál van jobb motor!!!!!
Sziasztok!
Túl vagyok a költözésen Németországból, a Sólyom immáron magyar rendszámmal élvezi kisöccse társaságában a szép panorámát