Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fertőszentmiklós,elődöntő:
Veszteseget issssss. Varjuk az eredmenyeket
Na jó szórakozást Holnap lehet meg tudom mérni a kompressziót és majd írok.
Es tanitani kozben..lasd van csokolozo nyuszipar stbstb
Mi a fa... matrica? Mennyémá. Hát így lehet haladni vele.
Ne aggodj gyerekkoromban a hosszabbitokat ragcsaltam ugyhogy barmikor 220 johet sima ugy
Csak hogy muvelodj teeee szigetlako
És vigyázz mert ha mindíg vizes kézzel nyomkodod a billentyűket könnyen megüthet az áram
Ez te vagy tudod "papucs"és most már fejezd be a mosogatást mert a tojásfestés átcsúszik holnapra
Amikor elkepzeltelek teged pont igy lattalak
Ez hayabusa vaze nem szintetizator gyarto vagy funyiromotorkeszito tee
Az annya ! A service limit 8.8 , nem rossz , de hogy két bár különbséget megenged hengerek között az meg már egyenesen pofátlanság ! Magyarul ha olajcserénél kipotyognak a dugó cgyűrűk , ennek a tesco-s mocsoknak még mindig mennie illik ! Tessék máskor ilyen adatokat csak is privátba küldeni , és nem hergelni a többi szarok tulajdonosait !
Nemsokara megnezem de mosogatnom kell es tojast festenem de utana kuldom az oldalakat..ha nem lenne olyan hayabusas hogy papucsos akkor magamat ugy hivnam hogy papucsbusas
Meg légyszives nézd már ki a könyvből ha van a frankó kompresszió értéket.
Hideg vagy meleg motornál szokták nézni?
Küldesz egy elérhetőséget privátban? Szomszéd
Aaa szigetlako vagy..15 kmre vagyunk. Erden van egy suzuki szerelo ha nem talalsz masikat..
Akkor csak az olajlehúzók engednek át, a kompressziógyűrűk még jók, persze ez sem biztos, csak találgatás tapasztalataim alapján, szét kell szedni oszt kiderül.
Szigetszentmiklós
De itt nincs gáz és nem tol fel semmit ilyenkor teleqrná a légszűrőházat is olajjal.
Ekecselek az olajat én sem vágom minek cserélte le ilyenre.De elvileg 200km volt benne szép zöldes színű a kémlelőn keresztül.
Én is szeretnék ott lenni a boncolásnál ha odáig jut a dolog de ilyen szerelőt találni aki mellett ott figyelsz hát nehéz kérdés.
Merre felé lax véregér? Akarom mondani merre szívod a vérét a szegény artatlan elolenyeknek
Najo ettol nem lettem sokkal okosabb de a lelkesedest koszonom
Így is van , ezt kifelejtettem az előbb , megnézni a szuszogón a kartergázt !