Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

40-ért? Felejts el! Ami árat írtam annak duplájáért nem kapod meg ezeket!
/egészre/
Ha 40-ért oda tudod adni,reggel ott vok érte.Csak ennyim van.Írd meg a számod.
Asszem 2005-ös!Havertól vettem a gépet karácsony előtt,sokat nem használta az tuti,mivel angliába lakik már 2 éve.Kb 1000km lehet benn.Nekem meg az volt az első ,hogy rátettem a 440-est.Kőszeg mellett lakom Szakonyban.Szerintem makulátlan minden.Ja még a vezérműláncot is adom.Pár kép,talán látszik!
Csa!Mikori évjárat?Makulátlan állapot?Merre laksz?
Hi!50 körül gondoltam,de az egészet 60-ért odaadnám!Szerinted?
konkrétan csak a henger kéne,ha olyan árat mondasz,ami nekem is tetszik.ára?
Szeva!A héten cseréltem le a gyári hengert 440-es Athenára,ha a gyári 400-as érdekel beszélhetünk!Minden megvan hozzá,dugó,gyűrűk,csapszeg,még a tömítések is!
veszel, vagy csináltatsz egy ültető szettet, és annyi... a telókat kell mélyebbre tenni. az első nem nagy kunszt, a hátsó készítése igényel kicsit nagyobb szakértelmet, de hát azt is kb annyi megcsinálni, mint a szélesítő pogácsákat. ja és szerintem olyan nincs, hogy a gyári jobb, mint a házi.... kérdés miből csinálják otthon házilag, ha az "anyagból" készül, akkor nem hiszem hogy félni kellene tőle
ahan értem!na mind 1
ha lemegy az ár szoljál!:D
Nem tud vki ltz-hez hengert?
Nem!
én csak terepen használtam,de az alja meg a többi igy is kapott
mert kéne 1olyan ami jo anyagbol van!mert sztem amit csinálnak az nem olyan mint a bolti!és a boltit raknám hátra,amit meg csináltatam azt+elöre!hátul jobban kapja az ivet!


amugy te tudod h kell le ültetni a quadot?
Miért nem csináltatsz?
az tul sok!majd ha lentébb megy az ára szoljál!
18000
nem kelll!csináltatni én is tudnék!menyi lenne az utolso ára annak a nyomtávszélesitönek?:D
igen
de nem gagyi
ha gondolod tel számot adok és megbeszélheted az emberel
oké értem!
boltbol vetted?vagy hogy?
ez veszprém megye
neharagudj nekem tényleg annyi volt
felének a feléért nem
csongrád megyében!
nincs üzlet?
Hollakol?
esetleg segithetek legyárttatni előre,és hátra valami olcso anyagbol.
Ujjonnan 22500ft! 1 pár!
én nem tudom te hogy vetted 38000 ért!1 párt!
gondold meg!
Most viccelsz az anyag kb annyi