Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Valaki tudna nekem segíteni abban ,hogy a Quadom 3. sebességben zörgő hangot ad. Beveszi simán, megy is, de zörög főleg ha elveszem a gázt, és csak a 3. fokozatban. Köszi szépen!
A helyzet az ha nem volt sohasem forgalmid,nem is lesz,sajna.Esetleg lassú járműnek le tod műszakiztatni.
Nem tudna vki segíteni somogymegyében k8-as ltz lerendszámoztatásában?
sziasztok
tudom nem teljesen ide tartozik de suzuki lt50-hez valaki nem tud alkatrészeket pl:váz kerekek,vagy leírást? árba hogyan mennek?vagy bármit mert fontos lenne
mert most hozzá tudtam jutni egyhez
előre is köszi
mindent szívesen meg hallgatok
martin
A kormányműnél picit kotyogott a gömbcsoklóm,utánnakérdeztem az eredetinek........de az ismerősömet megkérdeztem,hogy mié lehet hasonló....!?
Aminek ugyan az a kupja az egy első vw polo illetve vw derby-nek a gömbcsuklója,ezek másfélszer akkorák mind az eredeti,/meg kb harmadába kerül,és tuti kétszer tovább bírja/de elfér simán,ezután csak a réginek a menetét kell ráhegeszteni,de ne feledjétek a hegesztés után ujra bezsírozni,mert kiolvad hegesztéskor!
Remélem tudtam segitteni...:)
Pápa.de a a távolság nem akadály!
Merre fele lax?
Hi!Tudna vki segíteni LTZ 400 Műszakival kapcsban?2004es most fog lejárni...És már nincs meg a kapcsolat,aki eddig intézte.THX
itt megtalálod........
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Helo!
Érdeklődnék hogy mennyiért adod a hátsó lámpát?
Helo!
Tud nekem valaki segíteni abban hogy hol vehetek Ltz-het sportkipufogót? nem kell újnak lennie.
Segítségeket várom!Esetleg ha van valakinek eladó az írjon!
Msn.: krisz_863_@hotmail.com
Két helyen kell leereszteni, az első olajtartály alatt és a motorblokk alatt van egy-egy csavar. Kb 2,2l olaj megy bele!
Sziasztok ! LTZ400 vélemény kellene mennyi olaj kell bele pontosan,és hány helyen kell leengedni belöle !?
bocs az OFF.

LTZ szállítottam rajta 2m x 120.
Quad,motor szállító utánfutó eladó.
Saját tömeg.180 kg
Össz. 480 kg

Gyártás,egyedi.
Műszaki lejárt,forgalmi,rendszám van.
Ár. 55 000 FT

30 946 tízhetvenkettő.
Sziasztok
Tudja-e valaki, hogy benzincsapot fel lehet-e újjítani?
Már méregettem én is de végülis nem csináltattam meg, mert ha kiesztergáltatsz a csapágyházból akkor ott nagyon elvékonyodik az anyag. Ugysem azért megy tönkre a csapágy mert nem birja, hanem azért mert vizet kap. Nálad is szar már az a felület ahol a szimeringnek zárnia kellene.
Üdv Urak!
Valaki próbálkozott már evvel a megoldással,hogy két-két csapágyat tesz a csapágyházba?
Köszi!
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy tud-e valaki "olcsón" eladó 2első gázos telót ltz 400.ba?
Hogyha valaki tud írjon!
Előre is köszi!
Láttam mind kettőt! Szerintem király! Magadnak is csináltatsz?
Szeva. Prototípus a csörlő. Rendelhető. Láttad a videót róla? Videók között van, quad tengelycsörlő.
Szia Petya! Fasza a csörlő! Gyári vagy házi gyártmány?
Mi van a gépeddel?Király volt a hétvége, ezer helyen voltunk(210km mentünk)! Voltunk a régi bauxit bányában is.
Aha. Szeva Gergő.