Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok..
Elöször cserélném ki a hátso kerék csapágyakat ehez szeretnék segitséget kérni. és egy müszaki rajz is jolenne!

Köszi elöre is!
Szia.Van egy komplett titán sport rendszerem( FMF ) márkájú.0630-2317920.
Sziasztok ha valakit érdekel 2006-os ltz-400-at bontok.Sok extra van rajta.Minden alkatrészt eladok róla.Tipust váltottam ezért bontom szét.Ha valakit érdekel bármilyen alkatrész ezen a számon elér:0630-2317920
sziasztok. nemtudja valaki hogy hol lehet venni ltz 250-hez tömítésszettet? 250eshez nemtalálok csak 400ashoz.

válaszokat elős is köszi
Hello.Van két komplett gátlom ltz-400-hoz.Ezen a számon elérsz 0630-2317920
Halli.Nekem van két hátso szélesitöm csavarokkal együtt.Ha érdekel ezen a számon elérsz:0630-231-7920.
Pár eladó dolgom van http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Ültetőszettet,Felnit,gumit....be
számolok!
Ltz 400 ra keresek elsőféktárcsát minden megoldás érdekelll airwick@citromail.hu vagy 06706681318
Hello
Nem tud valaki hátsó szélesítőt olcsón?
igen...
de csak olyat vizsgáztattatok amin volt már rendszám nem?
A1-A-B-s jogsival vezethetsz 17év felett ccm-ertől függetlenül quadot!
mi az hogy leveszik?:)
márciusba vizsgáztattam le 3at......épp ma állított meg a rendőr minket,megnézte a gépeket aztán kész..........
jah,meg két személyes az enyém.........:)
"Ezek a változások természetesen csak azokra a quadokra vonatkoznak, amelyek utcai kivitelűek, illetve rendelkeznek legalább Európai Uniós típusbizonyítvánnyal."
Na az ltz nem liyen és ezért nem lehet levizsgáztatni!
sajna ezondták nekem itt kapsváron és vagy jan 1 től hajtom de sehogy se tom levizsgáztatni pedig nagyon le kéne.mondták h regadó meg minden az se számított volna mert kifizettem volna, de csak olyat lehet amin már volt rendszám!
sőt kaposváron azt mondták h még amin vlt is arrol is leveszik majd.
Hali mindnekinek:D Olyat halottam h most bejöttek a quad kategóriák és meglehet úgy lepapírozni (én ltz 400-at halottam),hogy B kategóriás jogsival vezetni?:O:O
20w-50.bocs
próbálta már valaki a 20w-40est?
Hát igen....
Ezért próbálom most ki a 20w50-et, hátha jobb lesz.
oké,hogy elfogatható.de az olaj 3ezer/liter.........akkor már elég húzós.....
meg mindig ellenőrizni.......
Hello!
Az nem sok, nekem 1 tank 3-4 deci, és tavaly lett hüvelyezve, és nagyobb illesztéssel lett összerakva. Szerelő szerint elfogadható. Most kipróbálom majd a 20w50-est. Próbáljátok ki ti is.
Üdv...
A Barátomnak Motul 10w40es van benne,de picit eszi.......
ötlet?
1tank 1 deci olaj.........
de ez nem 100%ék.....
kérdezz meg egy hozzáértőt!
Köszi Cash!
Majd leengedjük az olajat, hátha van benne valami fémes és ha igen szétbontják..., legalább somogybabod előtt kijött a hiba.
lehet a 3. sebesség fogaskerékből letört egy darab..........