Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Tegnap időjárás jelentés azt mondta fasza motoros idő lesz, aztán annyira rommááztunk, hogy az SV-nek beázott valamelyik hengernél az elektronika, mert nem kapott gyújtást. Nem rossz dolog a henger lekapcsolás, csak nem egy 2 hengeres motornál... Nem volt senkinek ilyen gondja? Hátha van valami típus probléma, ami ilyenkor előjön :)
minek kellett ez a mérés???
Azt mondták, hogy az AFR végig nagyonszép egyenes, direkt csinált 2 mérést, közép és teljes gázzal, mindkettőn nem gyárinak tűnik.. Azt kitudja :)
Ok, így értem. Nem biztos, hogy írta valaki, találkoztam 2 db-al itt a fórumról akiknek gyárilag igen erős volt a gépe, mindkettő 230 körül ment míg ugye egy normál 650 jó ha tudja a 210-et (óra szerint értendő) és mindkettő hót gyári volt.
Nem tudjuk, ki írta, így vettem már :)
Ő írta az ecu-t? Azon én lepődnék meg bár semmi sem lehetetlen.
Ami lemaradt: ~80 lóerő, ~66 Nm
Voltam ma Agoéknál, megmérték padon az SV-t.. :)

Meglepődtem, ők is, a kipuff mellé valószínűleg irtak egy ECU-t is. Azt mondták, tökéletes :)

Happy :)
nem untam...
kicsi nekem...nem kényelmes a lábamnak...magas vagyok.
a vstrom meg fazer is kényelmesebb...
hamar meguntad, nem?
elado lesz az svm...ha tudtok vkit,aki keres emlitsétek,thanx...
k9, fekete, abs. 18500km.
képek és elérhetöség az adatlapomon,thanx...
linkeld be!!!
másik oldalon...a balon...vizpumpa jobb oldalon van...
az a gs...
az sv az alvázszámot a vázon baloldalt a blokk fölött találod...
a motorszám meg a blokk alsó peremén az olajleeresztö csavart fölött van... P betüvel kezdödik...
Köszi !
Azokat nem fogod látni egy megnézéskor szoval alapdolgok és hogy a tulaj jo gazda volt e vagy hanyag szemétláda,rommátörve ne legyen.
Beszéltem már vele !
Csak mi az amit érdemes, jellemző esetleges típushiba lehet...
A tulaj sokmindent elárul.
Köszi a válaszokat ! Kinéztem egy 2008-as M.o.- i 24ekm.-es példányt ezért kérdeztem.. Van valami amire odakell figyelni ?! Külseje rendben sérülés nem látható, nem füstöl...
Generátor oldal, lánckerék alatt.
A motorszám meg az egyik blokközépen, a vízpumpa felőli oldalon alul.
A Suzuki a vázszámot a villanyakba szokta ütögetni jobb oldalt, a motorszámot nem tudom.
Sziasztok !
Segítség kellene: -2008-as Sv650n motoron hol található a motor-, és alvázszám ?!
köszönöm szépen a sok infót!
enyémen is,de az elv ugyanaz...és a vizpumpán ugyanaz a csavar...stb...infóvideónak jó lesz a kérdezőnek...