Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én SV1000-nél amúgy sokkal jobban el van dugva a tartály beöntője, hogy minek azt nem tudom, de még a kupakot is alig lehet levenni a burkolat alatt.
http://youtu.be/XxhUj3iZA3Q
ez alapján gyerekjáték megcsinálni...
nos,ebben egyet értek...
Tudom hogy megoldható, de ha azt kérdezik hol kell, akkor nem lesz egyszerű tölcsérrel sem :)
egy tölcsérrel megoldhato...én is ugy csináltam...
Levenni nem, csak felnyitni. De feltölteni a radiátoron kell, ami ha fejidomos akkor nehéz beleönteni
nem,csak meg kell billenteni...
de a radiátoron át is feltöltheted...
köszi szépen. És a feltöltés valóban a tank levételével megy?
SV1000-en kettő csavar van és kifolyik a legalsó pontról is így a víz.
Fagyálló keni a vízpumpát, korroziógátló hatású. Csak vizzel használni nagyon gáz a motornak.

Töltsd fel jó minőségű fagyállóval télire, minthogy üresen hagyod.
Ha sima víz volt benne, tuti lesz olyan hely ahonnét nem jönne, ki és megfagy. A fagyállóval feltöltöd, megjáratod, és elrakod télire.
Ne felejsd a tágulási tartályból is leengedni, a cső levételével ami az alján van.
olvastam...ment válasz...
én svt ismerem kicsit...
irok üzit
Nekem igen.Mindkettőnél,de nem sv.
nemkell a csövet bántani, csavar van rajta.
huh, az nem nagyon ken...meg korrodál is...
azonnal csere...
alubarát löttyre...
pösti vagy? gyere adok. pár napja cseréltem egy gpzben...maradt pár liter még... -35re keverve...
jobb oldalon a vizpumpán van egy csavar,azt kicsavarod és megered a lé...majd picit jobbra döntve kijön mind!!!!
Javítás,ez a street-é.SV-n van egy csavar a vízpumpán,az alacsonyabban van.
Alsó vízcső leköt,víz lejön,cső vissza,hűtő betöltőn feltölt,levett sapkával járat,levegő távozik,sapka vissza,ha kell tágulásit max-min közt feltölt.
És h tudom legegyszerűbben leengedni belőle? Felöltés az oké, hogy a tankot meg kell emelni.
Se a vízpumpa kenésének nem tesz jót se a belső fémrészeknek.Az utóbbi rozsda formájában jelentkezik előbbi meg a lapát tömszelencéjét nyúzza meg picit.Semmi gond amúgy.
Elvileg a fagyálló cseréje 2 évente vagy vásárláskor esedékes.A motorolajjal,fékfolyadékkal együtt.
ja, miért?
Azóta evvel járatod?
sima víz, így vettem áprilisban
Miért, nem fagyálló van bent?
Jól,tank fel,tágulási sapka már elérhető.
Vizet csak abban az esteben kell leengedni ha előregedett vagy tényleg csak víz van benne,ami viszont felvet némi gondot,amúgy alsó vízcső lekötésével kifolyik mind.