Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez engem is érdekelne, meg, h hol lehet leengedni a vizet télire?
pr3 v 4
Pilot Power3-at ha motorozni is szeretnél...
Szevasztok! A véleményeteket szeretném kérni, hogy melyk lenne a jobb gumiválasztás SV 650-esemre: MICHELIN PILOT ROAD 3 vagy BRIDGESTONE T30 EVO?
Ez van,majd maskor.
Sajna a nők győztek, vásárlás.....olcsóbb lenne a benya és a fagyi/süti.
Meg egy szuk ora es osszekeszulok,Tarjan biztos utana pasz,talan csakvar.
Aki akar johet.Ha nem nem.
suzuki sfv 650 gladius első sárvédő 53111-44h front fender eladó. kép holnap.
Kézvédőm is van a markolatfűtés mellé mégis szarrá fagytam. 2fok az 2fok
ok,+van markolatfűtésem is,
Meleg ruhát vigyetek, én kotorban fürödtem tegnap a 23fokos vízben, de ma reggel pl a Piva kanyonb indultunk és 2fok volt csak.
Van még magasabbról is kép idén másodszor voltam, előtte egyszer. Most szerintem 1-2 évig nem megyek arra. Megunhatatlan, gyönyörű. A sok glocknerfan elbújhat :)
...de lehet hogy csak kedden indulunk (a 2 napos eső kikerülhetetlennek tünik)
Petivel vasárnap reggel elvileg indulunk montenegróba,(vagy valahova) motoros szezonzáró gyanánt,kb péntekig vagy szombatig
ha vki csatlakozna hivjon/irjon
"Mert motyorolni jó!" - mondom ezt én, aki 50 éves fejjel hülyült meg (bár nem nő vagyok)...
Dóri is motorjogsit akar, tavaly még ellene volt...meghülyültek ez a nők.
Jó hely. Nekem is van egy hasonló képem, csak pár kanyarral lejjebb készült, ha jól emlékszem 2014 májusban. Bejártam pár országot motorral, de Montenegronál királyabb helyen még nem voltam.
sv 650 2005 alkatrészei eladók 25kw papiros váz is 06704275150
Na most feltoltotte vagy nem toltotte fe a kepet ?
Van egy jo tippem szar az idő meg szar a víz
Kinyomhatjuk purhabbal is meg szombaton.
Jó nekünk arrafelé is csak legyen idő a mókolásra, rég volt indítva oszt dől a benya a szokott módon, ha nem kell hozzá semmi hanem elég csak a szét-össze akkor talán menni fog.
Ha sikerül elszabadulnom meg kell ataaa-t látogatnom.Vagy legalábbis a közelében,ugyhogy Tat-Héreg de nem biztos.
Vasárnap menni kéne valamerre, de Anita gépét kell üzemképessé tenni és erre kevés esélyem van szombaton, de hátha, no majd kiderül.
650 sv-nél van vmi különös bánásmód fékfolyadék cserekor?? ??? abs-es kiadás miatt kérdezem...
thanx