Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért az N-s kényelmesebb üléspozícióval rendelkezik mint az S.
Egyiknek sincs komoly gyíkja és az ülés pozíció is nagyjából egyforma, az 1000-es jobban megy, de többet is eszik. Az áruk sem nagyon tér el, én is árulgatok egy 1000-est és ahogy néztem 650 aem nagyon van olcsóbban.
Üdv! Nem rég váltam meg (tegnap) a vasamtól, és nézegettem az SV-ket, mind 650-est és 1000-est. Érdeklődni szeretnék, hogy mit javasoltok, melyik a megbízhatóbb, kényelmesebb. Mindíg is tetszettek az SV-k, és most komolyan elgondolkodtam valamelyik típuson. Válaszotokat előre is köszönöm!
Máté
Kattints rá megnyílik nagyban, vagy jobb klikk és kép megnyitása új ablakban.
Koszi. Mar ez is segitseg...bar eleg apro
Bár nem vagyok motor mellett, s nem is tudom mikor leszek legközelebb, de egy ilyen képet tudok mutatni ha segít:
Sziasztok. Segitseg kellene. Vettem egy 2000evj svt. Nincs bekotve a kiegyenlito tartalynal a cso..ami a blokk aljara van elvezetve. Vettem bontva csovet..de 2db cso csati van rajta...nem lenne valaki aki kuldene rola egy kepet a tank alatti reszrol? Halas koszonet
nittelővel elegánsabb,az tény
Ha oda jutok hogy csere, először lehet megpróbálom a videós cuccot, legalább tesztelem a nittelőt. Ha nagyon nem menne, akkor majd átvágom felxel teljesen :D
én utoljára(tavaly ősszel) a villa fölötti láncrészt flexeltem el, kezemet a villán támasztva. igy stabil volt, nem ugrott meg,amikor picit beleharapott a korong a láncba.
haverom meg hátul a lánckeréknél vágta el. mert ugye,ott stabil alátámasztás van. de talán az erővágo a legjobb megoldás.
Erővágó az nincs sajna. Régi melóhelyemen lenne vagy 100db., de most a közelben egy sincs :D
Azért írtam a videót, hogy a csávó csak elsimította a tüske felületét és utána nittelővel kinyomta a csapot, így nála tuti nem sérült a lengővilla :D
Enyémen még nincs sérülés, bár már mikor megvettem akkor láttam rajta foltokat, olyan mintha megmarta volna valami folyadék...
Ugyan én is vágom flex-el, de csak nagyon vigyázva és messze a lengővillától, nem egy lengővillán látni nyomot ahol a flex belevágott (akár szerelőnél is) mikor belekap a láncba és felcsap a villához. Ha van a közelben erővágó (én már inkább azzal szeretem megoldani) akkor azzal még hamarabb elvágod és biztosan nem okozhatsz kárt ha csak meg nem csapkodod vele a motort.
Na jó, akkor át kell vágni nem lesz vele gond :D
flex
flen elviszi kb 5mp alatt
Hi!
A DID lánchoz valami speckó kell úgy tudom.
Ugyanez van nekem is
Hát én flexel levágtam magamnak a láncot úgyis megy a kukába
De persze ki is lehet nyomni,de a flex gyorsabb...
Szuper, akkor nem is érdemes megkérdeznem mennyiért csinálják itt a környéken a cserét. veszek egy ilyet s megcsinálom magamnak. Régi láncnál az egyik stiftet elköszörültétek? 20 perctől mutatja a csóka: http://youtu.be/6Yj4sKsguvU?t=1200
már 4et csináltam vele
Ennyiért megéri, már 1 csere után behozza az árát.
megvettem tavaly én is...
Pl egy ilyen megfelelne? https://lincos.hu/2850-lancsze...
A Lincos-os nittelőt érdemes megvenni,már 3 láncot cseréltünk vele,bőven behozta az árát.
lehet,nem értek hozzá