Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így jó lesz, főni?
Szar a gyújtás....
Szar helyre ment bocsi. 😱
Ertelmezne ezt valaki.
Tudod mikor kisználatlanul áll az nagyon szomorú.
Sajnos annyit megyek vele amikor a talira megyek vele
Inditom kerülök vele egyet kettőt, de éves szinten nem teszek bele 400 km nél többet.
Borzasztó hogy nincs kivel, és hogy nincs időm motorozni
A tali szokott átsegiteni ezen a gondon.
De majd lesz valahogy. 😀
😁
Ha ropira törted a szekeret, az újjáépítést kezdd a legfontosabb cuccokkal!
😅
Miért eladnád 😃
Na tessék, ezek szerint kár hogy fekete a motorom, most el tudnám adni. Az enyémnél gyáriabbat nem nagyon találnál. 😀 😁
Szegény most is le van takarva a kannáival együtt. 😂
Szia!
Nézzél szét az angol ebayn.Ott találsz gyárias állapotút.Igaz nem magyar áron.Én is ott vettem az enyémet 4 éve.
Értem, akkor lehet, hogy két gazdát is cserélt azóta. Viszont akivel te beszéltél, őt én is ismerem. Jóban vagyunk. Onnan van az infó, hogy hozzád került. Egyébként nézegettem sokat ezt a típust. Lehet, hogy vennék én is ha lenne, de csak gyári, kék fehér fényezésű érdekelne, jobbára gyárias állapotban lévőt. Beszéltem a sráccal aki az usa modellt hirdeti, de nem győzött meg a mérföldes dolog, pedig amúgy jó állapotú neki. Na mindegy, meglátjuk. Ha tudtok esetleg valamit, gondoljatok rám.
Nagyjából 2016-ig meg van az előélete a gsxr fb csoporból írt rám egy srác hogy az övé volt a vas 3évig nagyon korrekt gyerek. Kérdezte mit kellet rá költeni,el mesélte ők mit költöttek rá stb. Én ha jól emlékezem Sopronból hoztam a mocit 19 decemberében egy autó szerelő sráctól bmw-kel foglalkozott korrekt eladó volt!
Így van. 😀
Mármint az én vasamra gondolsz??
Vagyis... Majdnem tőle, de ha jól emlékszem először eladta a szomszéd faluba.
Na ezzel például mentem pár éve. Téti ismerösömtől vetted. Szépen megmaradt nálad is. 🙂
Köszi az infókat.

Lényegében egy kifejezetten jó állapotú és amennyire csak lehet, gyári motor az szerintem érdekelne. Látok benne fantáziát. Csak már megették ezek is a kenyerük javát. A többség legalább is... Nem sok minden maradt, ami akár egy kisebb gyűjteménybe is belepasszolna. Személy szerint a kék fehér verziók jönnek be. Na majd meglátjuk. Leskelődök pár hónapot.
Én is azt gondolom nem nyűgösebb a kortársainál.Ha be vannak tartva a revíziók szerintem lehet belőle hosszútáv futó... A fogyasztás meg szerintem teljesen rendbe van ahhoz képest h 1liter.Én nem szoktam ökörködni 120-160 között szerintem el van 7-ttel az meg tök vállalható.
Egyik barátomnak most hoztunk egy tl-r de ott probléma lehet mert 10körül eszik meg a szivató sem üzemel rajta lehet valamelyik hőgomba meg adtta magát.
Szerintem nem feltétlenül érzékenyebb mint a többi korabeli típus. Tényleg van pár sajátossága, mint az említett eresztő tank tömítés(ha jól van összerakva akkor azért elég sokat kibír az is, nekem 8 éve hibátlan), vagy hogy a hátsó rugóstag hajlamos nyikorogni. Cserébe állat megjelenés, egy jó dobbal brutális hang.
Csak ne akarj vele 5 literrel munkába járni, vagy 80-al túrázni mert akkor csúnya meglepetés lesz 😃
Azért a hangját meghalgatnánk, ha beindítod valamikor 😉
Fent vannak az új dörmögők...
Ha tényleg ennyi km van benne, akkor nagy gond nem lehet vele. Amúgy van 1-2 nyűgje a típusnak. Az R-en azt hiszem elég gyakran ereszt a tank tömítés, és a szelepcsészéket sem árt alaposan ellenőrizni hézag állításkor. Ha állandóan nyélgázon van használva a főtengely csapágyazása is szereti megadni magát.

Kívánatos ebben a színben, időtálló forma 😍
Sziasztok!

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/tl_1000_r/suzuki_tl_1000_r_usa_model-17797442

Erről a TLR-ről tudni valamit?

Meg úgy általában mit kell tudni a típusról?
Kellemes ünnepeket!
Gondolom erre gondoltál 😁
Boldog karácsonyt így utólag is mindenkinek!
Ez volt a fa alatt? Mert ezt a Jézuskát elküldhetnéd felém is 😀