Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ők nem vállalták el.
Mert régi, olasz motor.
Motorsprinttel mi bajod?
Sziasztok!

Tudtok megbízható motorszerelőt a környéken? Esetleg Fejérmegyében?
Akár hivatásos, akár magánszemély.
Amit ne mondjatok: Székesfehérvár - Motorsprint, Ivanics.
Gárdony: - BlackMoto

Probléma: Cagiva Elephant / Tamanaco típusú motorom gyújtáshibás.
Vagy trafó, vagy alaplap.
Kellene alkatrészt beszerezni, illetve bütykölni.

Elérhetőségeket tudtok adni, egy kis infóval, miért ajánljátok?
Előre is köszönöm!
Egs!

Irígy vagyok. Nagyon.
Na végre itt a tavasz.
Ma a látszólagos jóidőre való tekintettel leporoltam a vasat (az aldis motoros töltő egész télen rajt volt 1-2 hetes megszakításokkal) és szépen indult is, majd lóberény, nadap sukoró kör után még egy kis időre vissza is ment pihenni
Sziasztok! Fehérvár melett eladó lett a saját gép, GS 500F K6 magyar forgalombahelyezés, ismert múlt, nagyszervíz, 25kW, etc. Papír nélkülit vagy 50-est beszámolok/cserélek! Vigyétek! :)

olx.hu/hirdetes/suzuki-gs500f-gs-500-f-k6-25kw-extrak-ID3caaX.html
Én is említettem neki, de Olasz motort nem szeretne. :(
Monster?
165 centiméter magasnak szoktam hazudni magamat, amúgy 164 cm vagyok, de kicsit sem kényelmetlen, és nem durván hasalós a motor szerintem. Nyilván nem úgy ülsz rajta, mint egy csopperen, de nem is a leghasalósabb gépek közé sorolnám. Lehet ráülne, és megváltozna a véleménye, mert ezt a számítógép elől nem tudja eldönteni.
De nem erőltetem, nem kapok részesedést, csak tanácsot adtam, mert a testhelyzet ezen a gépen nem egészen olyan, mint ahogy kinéz. Amúgy meg egy kiváló motorkerékpár.
Köszi az infót. Néztük a neten a mocit, de azt mondta, hogy egy neki túl sportos/hasalós gép. Inkább olyat szeretne ami kényelmesebb, túrásabb.
Az egyik fórumtárs, Laki02 motorja: Kawasaki ZX6R
Én a haverod helyében megnézném, anno én is szemezgettem vele.
Nyáron még volt.
Na ott nem jártam. Azt hittem megszűnt amikor meghalt a régi tulaj.
Én a sarló utcai csavarboltba szoktam legtöbbször sikerrel járni.
Sziasztok! Haverom venne valami 600-900ccm-es motort, ami kb. 2000 utáni árban olyan 600e Ft környékén, ha tudtok ilyesmiről akkor jelezzétek légyszi. Nincs kiszemelt típus, első nagy motornak kellene, uh. Hornet, Bandit, Fazer, GSX-F..,ilyesmi motorok jöhetnének szóba.
Lottót ugye vettél? Ott, meg a Fehérpalotánál az undok bajszosnál meg a balatoni úton meg a BRW-nél stb. Mindegyik egyenként elmehet a bánatos...
Csak rövidebb ne legyen.
Zoli, csak nem a csavarakkuba voltál?
Holnap megnézem a dobozainkban hátha találok párat :D ha hosszabb nem baj ? :P
Hülye kérdés. Webshopokban kerested már?
2-3 nap alatt postáznak.Annyi, hogy futárköltség...
Az esztergályosunk gombokért dolgozik csak noszo- illetve b@szogatni kell, hogy álljon neki.
Fehérváron se Fabori se Famari.
Nem olyan drága lesz nekem
Távtartó max: fél liter házi neocitran
Csavarok max: liter házi neocitrán
Így összesen max . másfél liter házi neocitrán

házi neocitrán = kifőtt gyümölcslé = pálinka , ,
Szerintem mielőtt esztergályoshoz rohannátok csavarért drága pénzért szerintem nézzetek körbe az autószerelő ismerősnél. Hátha van. :) Autószereléskor mindíg marad csavar xD
Ha minden össze jön akkor inkább esztergáltatok távtartót és lehet csavart is, mert ha jól tudom akkor van olyan szakito szilárdságú rúd ami jó lenne nekem

Jaja radiális a kicsike
Így sem rossz sőt de ha még jobb lenne akkor nyugodtabb lennék.