Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem egèszen ha a sportcsarnok felől jössz, ès úgy kanyarodsz rá akkor láthatod, hogy az utca vège csak chicago feeling... A szerelelő meg az utca elejèn van... Ahol azèrt több 20-30 miskás ház van...
Tolnán a Fém utca olyan mint Szekszárdon a csikágó. Szóval ha arra jársz, nagy gázt neki mert kilopják alólad!
Sziasztok!
Tolnán eddig a Szilárdhoz hordtam a gépemet, de halottam egy másik szerelőről, aki Tolnán a Fém utca sarkán lakik, egy nagyon szép felújított házban. Állítólag nagyon jó szerelő. Valaki tudna róla kis infót szolgáltatni? Hogyan dolgozik, milyen árban?
Előre is köszi!
Ezt sajnálattal hallom :(
Nem tudok menni Csak ezt már nem írtam ki és a regisztrációt sem töröltem.Sorry
Igen sikerült megjönni! :D
Szóval aki nem szeretne egyedül jönni a Plázához a közös mocizásra, azzal találkozunk a MOL kúton... :D
Az időre nem lehet panaszunk azt hiszem!
Nah megérkeztél? Van neted is... akkor frankó ! :)
Pláza parkoló 14:00-tól, nem Árkád! :)
Mi zúzunk az asszonnyal! :D
Sziasztok!

Magyar Balázs motoros barátom megkért, hogy helyette írjak, mert ő külföldről most jön haza és nincs nete.
Azt mondta, hogy 12:15-től várja azokat az embereket akik jönnek Pécsre a Szezonzáró gurulásra.
Szekszárd, Delta, MOL kút.

Köszi.
nekem iskola van, de amúgy sem jön be a tömegmotorozás
Megy valaki innen a szezonzáró gurulásra Pécsre 19-én?
Ma is motoros nap van
Ebben a jó időben öröm volt motorozni amolyan ügyintézős filling volt,kocsi helyett motor És ha az idő engedi holnap is az lesz
megy ma valaki Kalocsára paprika fesztiválra ?
Sziasztok!

GURULJUNK MÉG EGYET KÖZÖSEN AZ IDÉN!

Idén is megrendezésre kerül a Szezonzáró Gurulás Pécsen, Október 19.-én Szombaton.
Találkozás : pécsi Pláza parkoló hátsó bejáratánál 14:00-tól.
Indulás : kb. 14:40.
Rövid kört teszünk a városban, plázától az Árkádig majd a Siklósi úton feljövünk a volt FEMA irányába és innen közösen gurulva lemegyünk Villányba ahol megállunk inni, enni.
Menü : Zsíroskenyér hagymával :)

Időjárást még nem tudom megmondani, hogy milyen lesz, reménykedjünk a legjobbakban.
Esős nap esetén elmarad és rá 1 hétre, Október 26.-án lesz megtartva.

Valakinek kérdése van, nyugodtan hívjon.

Köszönettel:
Tóth András
0620/54-30-279

Kérlek jelezz vissza, az eseményt a naptárban is megtalálod!
Sok szeretettel várok minden motorost!
Sziasztok.Szombaton nincs kedve valakinek gurulni egyet idáig 2-en vagyunk útvonal nincs egyenlőre.
Nincsen valakinek kölcsönbe 2hónapra zárható tetejű műanyag hordó 120l-es ha lehet kb 2-3db Vagy ha olcsó akkor megvenném.Kisebb is jó végszügség esetén
Ha valaki csatlakozni akar innen akkor 09.00-kor van indulás.
Tényleg. Köszi!
Kérdezd a Mátra topickban ott több infót kapsz azoktól akik napi szinten járnak oda.
Merre érdemes ott motorozni, merre vannak jó utak?
Üdv Antinak és Józsefnek Miskolcról, akikkel a Palotaszállónál találkoztunk!
Reméljük épségben hazaértetek!
Köszi
A Mátra remek hely (az M nullás tögymörgést kivéve..)

Jó utat nektek!
Kisebb körökre inkább,meg bicikliverseny felvezetésre.Most szombaton megyek Kékestetőre írtam ide is ha esetleg valakinek van kedve társulni.