Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De hát nem muszáj ott melóznod. Az ilyen jól nyaló emberkéket máshol is szívesen látják...
na vége ennek a műszaknak is a hétre, hát pofám leszakad mennyi paraszt ember van, sok embernek nagy szerencséje van a gyárban, hogy nőnek született, mert egy párat elküldtem volna már hosszabb táppénzre a beszólásaik miatt sok tápos retkes gyikfing ember lapít az összes mikor túlórára kell jelentkezni, bezzeg kinyílik a csipája az összesnek mikor 2 percre leülök pihenni, szánalmas vén kriptaszökevények vagy inkább kriptacsökevények
Szerdán voltunk kinn 4-től,de a harmadik kanyartól az étteremig kísértük a jardokat szigorúan 80-al,utána meg még három járőrkocsival találkoztunk,el is ment a kedvünk.
Biztos rajzás volt!
OK Tesó Gyere csak, mert nem szeretném, ha épp TE basznál rá a bulira!
Ok...de ezt hozzuk má össze, amíg van motorom!
Mondjuk ezt a szart senki nem veszi meg, hát van időd
Ok, ezt majd akkor megbeszéljük, majd valamikor beugrom az üzletbe akár, vagy mittomén. Jah, és köszi
Max majd ha egyszer ki találtok rohoncra mikor ott leszünk azt akkor lehet billegni egyet én jelezni fogom mindig ha megyünk azt aki bujt aki nem az kaphatja be felé
OK...mááá...csak menjünk...sztem egyébként Kata vágja az én 90-es tempómat...mikor is indulunk?
Figyi! Az nem úgy van! Te fizettél érte! Nekem meg kutya kötelességem, hogy orvosoljam a problémát! Minimum az, hogy visszaküldjük!
Hát nem tudom érdemes-e vele foglalkozni, mindenképen le kell fúrni az összes szegecset, ami persze lehetetlen, mivel nincs pánt alatta, és elforog, már próbáltam, mikor tettem felfelé, el kelett volna fordítani kicsit... , most majd visszateszem a "gyárit" (de szépen hegesztettem meg azt is... ) De valószínűleg a köv gépre is tőled veszem majd, de nem carbont amúgy valószínűleg hornet lesz
Nyugi, megígérem hogy a 90-100as tempódat nem fogjuk túl lépni nehogy lemaradj. Még ha így picit tovább is fog tartani az út...
Hát olyan nőies vállakkal mint neked van a minimum, hogy gyorsabb legyen a géped, ha már légellenállásról a te esetedben nem beszélhetünk. Azért lefogyni nem fogok annyira mint te, nem kislányoknak való meló ez, pont azért kell a héten másodszor 12-öznöm, mert az előzö műszakban egy olyan testalkatú srác van mint te, meg egy 62 éves öreg fószer aztán nem bírják, volt sorvezetőnőm aki most ott van meg megkért, hogy menjek be segíteni,meg, hogy menjek át a műszakukba.
Az baj, mert neked a tempód miatt úgy is előbb kellene indulnod...
én ma 6-tól holnap reggel 6-ig leszek, utána nem ártana némi alvás úgyhogy max ebéd után mennék
Most még nem jó, hétvégén felrakom az új gumikat meg még csalok a sasba 5 lóerőt és mehetünk...
Hónap még lehet nyár De hál az égnek erre még nincs ráhatásom
Áh, bejött az ősz...
Nem gondolod, hogy nem? Pedig nagyon szolid vok ám
Hónap?
Max majd ha Rohoncnál rám versz 1 percet...
Én is De azért kaphatod befele ám
Nyugi csak poénkodtam
Kaphatod is befele Eddig nem volt velük gáz vaze..nem gondolod, hogy bárkiből is hülyét csinálnék...pláne nem egy falumbelim mellettiből
Amúgy a Te vasadra NINCS
Pedig már majdnem én is vettem tőled kipufogót...
Nebmáááá...eddig egyről sem kaptam ilyen visszajelzést. Természetesen hozd vissza, és megoldjuk a problémát