Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor Tibi nekem szerencsém volt, mert sokat nem szórakozott a faszi, két fénykép, villanyok jók, index működik oszt csókolom, azt hogy miért nincs rajta ülés, meg hogy kiért nem egyformán világít a két lámpa (egyik magas, másik alacsony:D) de a papírokkal sokat szarakodott, mert akkor én voltam az évben az első motoros, és nem tudták, hol-hogyan kell a gépbe beírni, meg melyik kategóriából kell a motorosra átmenni, így volt fél óra, amugy talán 4-5 perc ha volt.
Amúgy az NKH-nál a betonba is belekötnek.Bár vannak kivételek, de nem jók a tapasztalatok.
Szófia utcában korrektek.Az enyém is ott volt.Maradjunk annyiban, hogy simán átment és 4500Ft volt.
Üdv
A szófia utcában
Többit privátban
No akkor csak a tisztán látás kedvéért:
A Gubán és az NHK-n kívül hol lehet még motort műszakiztatni, ahol nem olyan kekeckedősök?
Jó tapasztalatok jeligére ide kérnék javaslatokat
Ez az idő ami ma is volt, kitarthatna áprilisig. Simán kibírnám
Én megyek valamerre Tali mikor, hol?
Akkor holnap senki nem jön?
Keresek CBR 600 F3 első felnit.
Ha valaki tud segíteni, jelezze!
Köszönöm!
Szuper motoros idő lett ma is...
Vasárnap egy gurulás ha jó idő lesz?
Esetleg pringre gurulni!?
Majd a Hornettel menni fog , de legalább megpróbáltam
Dehogy égtél.Ők kicsit többször csinálják ezt és ez a szakmájuk.
Ők meg hegeszteni nem tudnak
Nagyon jók lettek, még most is csak ámulok a rendőrmotorosokon, én meg hogy égtem:D:D
Feldobtam azt a 122376476487587 db képet és videót ami készült szombaton
http://users.atw.hu/szombathel...
Hát én is csak lestem ahogy a HD-vel lazán végigment aza pályán, még a Holland kaput is simán vette, én meg 3 szor futottam neki, mind a háromszor elcsesztem, sem a kör, sem a nyolcas nem ment , na ja, ha járnék rendszeresen tréningre..., de ezzel akkor sem egyszerű, szűkös a fejidomnál, és finoman nem lehet a gázt kezelni, de ez nem kifgás, tudom, hogy nem tudok motorozni
Elvonási? Ha jó idő lesz 7végén akkor lehet lenézek hozzá
Azért egész jól összejött.Mindenki kitett magáért.Azt megint láttam, hogy a motoros rendőrök bizony piszkosul jól tudnak motorozni.Nem semmi az ahogy tudnak bánni a vasakkal.
Kurva eső de legalább ma tudtunk kicsit gurulni bár nem volt melegem
Cső vidd motorozni Tóth Lacit mert elvonási tünetei vannak
http://picasaweb.google.hu/115...

itt van "pár" kép róla
Az elején úgy tűnt de kisütött a nap, és faxa volt minden, igaz az esti koncerteken megint szakadt, de ez sok embert nem zavart (bizinyos mennyiségű szesz elfogyasztása után), ha végig jó idő lett volna, akkor többen lettek volna, de így is sikeresnek mondható a rendezvény
A rendezvény ma meguszik
Holnap?
Meg találtam egy Janikát is Zegen, majd mindkettőt megnézem!
Köszi, a neten már meg is találtam!