Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövő hét szombat? Pizza csippentés Kőszegen a Rocco pizzeriában jó kaja jó áron motoros körben aki jön aki nem én megyek. de azért jelezzetek vissza ha lehet
Jövő hét szombat? Pizza csippentés Kőszegen a Rocco pizzeriában jó kaja jó áron motoros körben aki jön aki nem én megyek. de azért jelezzetek vissza ha lehet
Jövő hát szombat? Pizza csippentés Kőszegen a Rocco pizzeriában jó kaja jó áron motoros körben aki jön aki nem én megyek. de azért jelezzetek vissza ha lehet
Jövő hát szombat? Pizza csippentés Kőszegen a Rocco pizzeriában jó kaja jó áron motoros körben aki jön aki nem én megyek. de azért jelezzetek vissza ha lehet
MZ/X MZ/X jelentkezz!
Ma mentem a kék villámmal 5km-et... Legközelebb majd én is szerelek rá kamerát
Látom ez a műszaki kérdés nem az erősség nálatok hol a kawa hol a TAGY szenved műszaki hiányban de én benne vagyok sőt akartam is javasolni egy évzáró pizza evést valahol mert már páran fel vetették itthon is a dolgot ha lesz fix hely meg időpont jelzek ide.
Ahoj! Hajrá!
Na jó reggelt másnapos! Valamikor össze kéne dobni egy találkát, most hogy végre holnap meg műszakira a marea. Mi a vélemény?
Jó reggelt ezen a másnapos reggelen mindenkinek. Egyszer majd kirészletezem mennyire sokat találkoztam innen a fórumról mindenkivel csak legyen válaszreakció az a lényeg
Á én soha nem motorozok csak akkor felvetődik a kérdés, hogy mitől ment a gépbe idén tiédnél több mint kétszer annyi km-er a gépbe Lehet önjáró lett mint a knight rider-be az a kacat és mikor nem vagyok itthon elszökik és zabolázatlanul nyargal mindenfele mint valami vad mustáng
Te meg nyugodtan add el a motorodat. Mióta a hízótápot tömöd meg a súlyokkal bohóckodsz nem is motorozol szinte...
Most is lehet, csak be ne havazzon
A globális felmelegedés matt állítólag 2080-2100 körül Magyarország klímája olyan lesz mint a mostani Dél-Olaszországé. Télen is 5-8 fok lesz a minmum... Sokkal tovább lehet majd motorzni
Ne is mond nem tudom el vágtam a kezem úgyhogy az utolsó napsütéses napok kimaradtak de nem baj még el nem raktam a vasat ki tudja
Jó napot Yankee bácsi! Régen hallottam felőled. Mi a helyzet? Gondolom motorozni már nem nagyon mész!
persze ki látta? ja vagy várok rátok a parkolóban, mert mindig az késik aki kihangsúlyozza, hogy ne késsek
Majd legközelebb szkanderozunk egyet és meglátjuk ki bohóckodik csak nehogy úgy felsülj mint egy nagypofájú munkatársam aki olyan alkatú mint te, kihivott szkanderre , előre röhögött a műszakvezetőm meg a sorvezetőm, 2 kézzel ugrálva másodszorra le is nyomta a jobb kezem aztán dicsekedett mindenkinek
reméllem is hogy meg tekintitek tanulni pppfffffffff ahhoz igen gyenge motoros vagyok én tanulni mindig holtig tanulsz aztán megnézni a többi vidimet is pontozni kommentelni stb jöhet negatív pozitív minden
Augusztus óta? Tegnap is belement 150km meg tegnap előtt is... Csak neked már nem szólok mert vagy alszol vagy eszel vagy a konditerembe bohóckodsz...
Persze megnézzük, hátha tanulunk belőle...
ez így van néha sikerül az is de rakok még fel vidiket hátha meg is nézitek
Milyen lépést tartsak veled már augusztus óta elő sem vetted a motort már csak ilyen rotyogókra mersz felülni mi?

Katicával mi lehet? motorozik vajon még mostanság?
Azért vettem, hogyha legközelebb motorozunk tudd tartani a lépést...
Vettél egy kymcot? minek még a husángot sem használod már