Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na tessék, Tibi bácsi megmondja... tényleg amugy a pzs-be még nem vittem... asszem nekem a Koviéknál 1100 volt a gumicsere, de kiszerelve vittem... Jahhhjjjj, már csak a festésen lennék túl
Szia! Hát kha a kerék ki-, és beszerelését is kéred, az nem is olyan sok. De szerintem egyszerűbb ha kiveszed és viszed gumival együtt, amugy én az r17-ről rendeltem korábban, szereléssel is olcsóbb volt postázva, mint itt maga a gumi, amúgy a Puskás Tiv. utcában a szutyokisoknál cseréltetek gumát, előtte szólok, és pár perc alatt megvan, de ez csak egy tipp.
Hát az nem reális enyhén szólva.Magyarul k...va drága:-)
Én a Hondában szoktam meg a PZS-ben 1500/db áron.
Sziasztok vasi motorosok!

Most vettem észre, hogy már van ilyen topik is, nagyon jó dolog.
Lenne egy kérdésem, hogy nem-e tudtok egy jó motor gumi szerelőt Kőszeg, Szombathely környékén barátságos áron? Megérett egy gumicserére a moci. Yamahában ma voltam bent 6000 a két gumi lecserélése, nem tudom ez mennyire reális?
Válaszokat előre is köszönöm.

Sziasztok
Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala Hisz ez nem a mami főző oldala
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
holnap 5 óra után szerpentin aki bujt aki nem gyertek
Hát semmi infót nem találtam a balesetről...
na itt vannak olyan vezetéshez való napszemüvegek, az extrém sport stílusnál elég soknál ott van, hogy motorozáshoz is jó szemüvegek
nem vagyok egy napszemüveg párti, valahogy úgy vagyok vele , mint az ékszerekkel, nem zavar ha máson van, de én inkább kihagyom, viszont ezek között találtam 1-2-őt ami megtetszett, meg éjszaka nem túl jó mikor elvakítanak az autók, 1-2 még nem gáz, de pl a nyolcason sötétedés után a sok vonatozó autó miatt 2-3 percenként vakon szoktam menni akár fél perceket is, úgyhogy gondolkodom egy ilyenben, kár, hogy ezt a márkát ahogy néztem csak pesten lehet kapni, itt csak buzeráns divatköcsögöknek való bogárszemüvegek vannak a kirakatokban, meg a nyálas himringyók fejein
OK..Fater
hova megyünk? a barlangba?
Nem, csak az a baj velük, hogy a legtöbb amilyen öreg annyira hülye is. Amúgy amelyik normális azzal nincs bajom, régi helyemen pl van 1-2 mami akiket csípek, tök jó fejek, néha olyan dumákat lenyomtak mint a 40 évvel fiatalabbak, meg egyik pacsit szokott adni a folyosón mikor összetalálkozunk haláli, na az ilyen öregekkel semmi bajom, de ahol most vagyok ott van pár semmirekellő. Ja és nem csak engem szoktak kiidegelni, hanem mind a 2 társam, én még finoman fogalmaztam róluk, szóval a baj velük van.
A reggeli dérrel...
Akkor majd csörögjetek rám.....Nyolc körül kelek.
És mikor indulunk?
Holnap meg már augusztus...
A mondat értelme: ahogy az ókori Spártában kezelték?
Az, ha valaki gerinctelen, nem korfüggő. Attól még ne legyél hülye, és ne általánosíts...A betegeket, öregeket, nőket, gyengéket úgy kell kezelni, mint a spártaiak?
Inkább az mond, holnap mikor indulunk....
én toleráns vagyok azért inkább egy dobozba bokszolok vagy rúgok ha nagyon felhúznak nem a fejükbe, kisebb dologért törtem már be fejet gyerekkoromban, én leszarnám, hogy semmire valók és a hülyeségeik miatt 3-szor annyit dolgozok sokszor mint normális emberekkel kéne, de az már több a soknál, hogy még ők merik mondani, hogy nem csinálok semmit. Tegnap az egyik azt susmorogta a többinek, hogy bemószerol az egyik nagyfőnőknél, hogy nem csinálok semmit,holott én 4 órával előtte már a másik műszakban kezdtem a napot, és 2 percre le mertem ülni leltár közbe, amúgy mindig jópofizik a szembe , sunyi vén mocsok, azt hiszi nem jut a fülembe a sunyisága, mikor elég sok emberrel jóba vagyok ott. Mondjuk szarok a hülye fejére, nyugodtan fikázhat a főnőknek, majd szólok a másik műszak sorvezetőjének, műszakvezetőjének akikkel jóba vagyok, meséljék el , hogy akkora naplopó vagyok, mikor náluk vagyok segíteni a saját embereiknek azt mondják akár be se kellett volna jönniük, mert itt a roli...
Ma ismét beéle futottam szhelyen egy R6 ba piros a gép tolta egykerot mint állat jó buli volt volt velem egy suprmotos elmebeteg is
uraim hölgyeim akkor szerda időtől függően irok még ide
Arról nem is beszélve, hogy én is mozgalmi nótákat dúdolgatva nőttem fel.....
Ráadásul nem az idősebbek hibája, hogy még dolgoznak, hanem az áldott jó nyugdíj rendszeré, amely lehetővé teszi majd neked, hogy még járókerettel is dolgozz... Szóval éhen csak nem halhatnak, tehát dolgoznak. Lehetnél kicsit toleránsabb is!
Mikor ilyeneket írsz, gondolj arra hogy egyszer te is leszel olyan Persze csak ha nem veszel egy komolyabb motort mert akkor nem biztos...
szerintem meg a vén csotrogányoknak nem kéne már, mert úgyse valók semmire, vaksik, bénák, cserébe nagyon lassan csinálják amit 3-szor annyi idő alatt megjegyeznek a meszes agyukkal mint azok akik még nem látták lenint pólyás korában. 3-an érnek egy fél embert.