Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos papír sárkányba kapaszkodtak azt tarthatná mindegyik a kicsit amíg ki nem fújja őket a szél az országból vagy amig hasznuk nem lesz
MA HA VALAKI JÖNNE 1 ÓRA MÚLVA szerpentinen vagyunk
hát ezt későn néztem meg
Tali fél4kor Kőszeg, csónakázó tónál?.
Ott van egy régi út.Nem onnét?
Vagy felmásztak a fára.Vagy sárkányt eregettek és azon volt a kamera
Bakker honnan a bánatból mértek ezek ilyen magasan? Csak nem az a felüljáró? Ott mindíg rossz érzésem van, és lassítok, kivéve mikor nem , de a képek és az időpont alapján magamat is kizárhatom
Remélhetőleg semmi sem igaz belőle , csúnya bukták sorozata lenne szerintem
Frozen mester ajánlom figyelmedbe ezt a képet... Ott a 996 után nem látom jól L vagy V betű van?
Szerintem semmi az autón kell tengelyenként egyeznie mag az állandó illetve kapcsolható összkerékhajtáson kell mind a négynek egyformának lennie de ez mindenhol így van
Abból mi igaz, hogy Ausztriában a motoron egyforma gumiknak kell lenni?
Mármint úgy értem, hogy csak egy márkájú és mintázatú (garnitúra) gumi lehet elől hátul.
komoly sebességek
holnap is jó akár mikor csak az idő legyen velünk
Kőszeg környéki miért nem kérdezel ad akárki jó sok telefonszámot hogy hol cseréltesd a dolgaid
nem tetszik ez a radarkíp..
holnap?
amikor mögöttem mentél visszafele akkor annyi, odafele meg amikor lemaradtatok akkor volt 160 is de nem sokáig, mert nem jöttetek. Az én km órám rendben van, mivel apámmal ha megyek is egyforma a megbeszélt sebességünk, már ne is haragudj de a v-strom, meg a kawa órájában jobban bízok, mint egy hyosungéban megmondtam már, hogy nekem akkor bizonyított egy márka vagy típus ha van már bizonyítottan 100ezer km fölött járó példánya nem is egy (nem úgy, hogy 20ezrenként fel volt pattintva a blokk)
Az a 160 igazából 140-145 volt...
Nem szoktam állatkodni, de én is néha elkenem.Mondjuk ki nem?
Szerintem sem olyan gáz ami a képeken van.Nem is volt más jármű a környékén.
Úgy tudom, a Yamahában minden megkezdett óra után felszámolják az óradíjat. Ez van. Máshova kell vinni.
Nem tudom mi a nagy szám ezen a 181-en. Az én kis 400-asom is megy 170-et , ahogy a két első helyezett motort elnézem ezek inkább csak odacsaptak egy egész picit a ménes közé az amúgy sem gázos szinte olyan egyenes 8-as úton, hogy veszprémig bekötött szemmel elmegy aki már egyszer legalább ment rajta, szóval ez a tempó ott nem egy nagy durranás. Legutóbb én is meghúztam egyszer 160-ig, egy dupla sávos 110-es tempóra tervezett autóúton ebbe még csak semmi veszélyes sincs, 1-2 részén nyugodtan kinnt lehetne egy 130 -as tábla is.
Köszi szépen a gyors válaszokat.
Kiszedni én itthon nem tudom, és nem is akarom a kereket mert nincs hozzá megfelelő cuccom monyákolni meg nem akarok. Persze csak a saját biztonságom érdekében.

A Yamahában óradíjba számolták ki nekem a dolgokat, nem darabra. Mondta a srác, hogy 1 óra= 5860FT és azalatt megvan.
De csak nem tart egy órán keresztül, főleg ha minden szerszám kéznél. Lehet, hogy tévedek, de időhúzás gyanús a dolog.

A Nyugat.hu-t Nézegetve én is mindig izgulok, hogy csak ne én legyek.
Nem én voltam
Én nem is szoktam ilyen sebességgel közlekedni
http://www.nyugat.hu/tartalom/...
Ma délután meló közben a rádiót halgatva mondták, hogy a mult ha vi sebességrekordot egy motoros tartja száznyolcvanakárhánnyal, pontosan nem értettem, de asszem a 86-oson történt a dolog, lakott területen meg egy autós 50 helyett 119-el
Előző hónapban is volt órakiakasztásom, az lehet pont 181 körül van a hosszabb áttétel miatt, hát majd kiderül, ha jön papír bukta, ha nem, akkor megusztam... pedig már rég túl vgyok az állat formámon, de még van hogy elkap a gépszíj A vasárnapi ringezés jót tett, megnyugtatott, vagyis lenyugtatott egy jó időre és még ismerőssel is összefutottam, ha itt jár akkopr köszi az időmérést a haverjának (kék fézer, talán ezres).
Hol hallottad?
Na vaze ma pont mentem a 86-oson:-D
Mondjuk nem 180-al csak ....-al:-)
A pontok helyére természetesen 90Km/h-át akartam írni:-D
Ja tényleg ott is szoktam.Ki is szokták szerelni és akkor is ugyanannyiba került (a többi szervizben sem szoktak felárat számolni a kiszerelésért).
Ki száguldozott 181-el a 86-oson? vagy valami ilyesmit hallottam