Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugodtan meglätogathattok. Jelenleg majd betojok a fäjdalomtol, de remelem pär napon belül jobb lesz. Mondjuk a mütet se volt kutya, mert ugye csak zsibbasztottak....
Örülök, hogy túl vagy rajta, ne aggódj, hamarosan jobban leszel! Hétvégén meglátogatunk, ha gondolod! ;) Addig pihenj sokat és gyógyulj!
na itt fekszek a korhäzba, 20 perce toltak ki, hät nem kivänom senkinek.....
Szorítok, hogy jól menjen! Mielőbbi jobbulást!
Na emberek, holnap go mandulamütet! (tudok helyesen irni, csak a billentyüzet nemet ) Muszäj lesz majd inni rä egyet!
Fasza volt a tegnap este, köszönjük a meghívást, ilyet még kell többször is.
Ma voltam Rohoncon MZ-vel, egy másik Mz-s sráccal, nekem elfogyott a 3-as fokozat hegynek felfele , de lefelé azért ment rendesen. Kurv@ hideg van már fent
A sok habrudi nem tudják mi a jó ha nem lettem volna úgy kifaszulva a melótól ahogy na mindegy legközelebb reggelig mulatunk
Nagyon jó volt a tegnap este, éjjel! Aki nem jött bánhatja! Mikor lesz a következő?
jaja, mikor, hol?
Na akko há vala menoáá? Mikor és hol?
Na csak szedjétek össze magatok estére
Möci+Kiru! Holnap megyek haza Győrből, délután jelentkezem!
Csatlakozom, ha lesz fuvar
Csatlakozom holnap este 8 körül
helyes!

Többiek meg puha pöcsűek vagy ha lányok puha mellűek
Mi ott leszünk!
akkor go Kőszeg pizzázni szombat este!
Mindenkit várunk!
Sajnos én még mindíg "motorozom" :S asszem az idei tél is így megy el, kocsi hiányában.. várom a hófúvást
Mi van itt?

átálltatok biciklire? senki nem motorozik már innen?
szombaton ki jön?

gondolom senki, mert puhák vagytok!
Mellé kívánok 25 eurocentes benzint (ha méglesz benzinüzemű bicaj:D) osztrák minőségű utakat, még a slozihoz is, hűséges nőket, dollár milliós melós fizetést.... jah, még nincs karácsony?
Nekem eddig úgy néz ki okés a szombat!
Jól hangzik, Kiruékat is össze kell szedni
Bár abban sem vagyok biztos hogy néhányunknak van van motorja aki ide írogat(ott)
Jövő hét szombat? Pizza csippentés Kőszegen a Rocco pizzeriában jó kaja jó áron motoros körben aki jön aki nem én megyek. de azért jelezzetek vissza ha lehet
Jövő hét szombat? Pizza csippentés Kőszegen a Rocco pizzeriában jó kaja jó áron motoros körben aki jön aki nem én megyek. de azért jelezzetek vissza ha lehet