Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vaz tényleg a Roli nem hozta a szelepes svájci sapkám most hogy eszembe jut
Te ez most nagyon aktuális......
Kell valami jelmez... mintha a kisqubi medvést említett volna... picsába, énnekem is az jutott eszembe, jegesmaci:D:D BPW-s felvonulásra meg szepes sapi, meg barna köpeny, brigádnaplóval , na de ez most hogy jutott eszembe?
3.8 liter a simsonom is annyit evett mondjuk mehetnék veletek akár azzal is túrázni nem nagyon maradnátok el
Nyári bohóc hmmm
Én is csak ritkán jutok ki oda, leginkább anyagi megfontolásból.
Ha az enyém 3,8-at enne, lehet el sem adnám, tavaji 6,4-ről letornáztam 5-re, pucolással, beállítással. Szerintem ess neki a motornak, ted tendbe, meg fogja hálálni, létfontosságú dolgokon, meg ne spórolj, mert megszívod a legjobb időben, mikor a legjobban motoroznál.
Ne haragudj de az csak a tulaj igénytelenségét mutatja hogy nem csináltattad meg rajt a szinkront, meg hogy idényenként egyszer van lemosva... Meg sem említem azt hogy az akksin spórolsz. Már most mondom hogy idén én nem toltalak,de jövőre sem fogok szaladgálni a motoroddal...
ja tényleg botrányos a fogyasztása ....lassan 44 ezer van benne évek óta nem látott karbiszinkront, meg kipucolást 100-on bezabál 3.8-at , ez tényleg gyalázat egy 23 éves konstrukciójú 12 éves motortól
Jobb is ha félgázon jössz, nehogy leszakadjon a szelep mint a legtöbb husángba
Mondjuk ahhoz képest ahogy megy elég botrányos a fogyasztása... Talán annyi is van mint az enyémnek. Bár az is igaz hogy mi félgázon pöcsölünk mögötted
Én max autókat kerülgetek de nekem nem is erre kell a motor, nyugodtan lekerülhet bárki leszarom, csak röhögök a sok bmw köcsögön mikor majdnem letol az útról....majd a benzinkúton visszaelőszöm a szartalicskád köcsög ezt gondolom közbe magamba nekem csak injector hiányzik nagyon a kawából, akkor milyen fasza fogyasztása lenne...meg ilyenkor télen főleg jobb lenne mint a szar karbi, de hát ez van.
Sajna beszorult, de rendesen , pedig k...va jó volt vele kerülgetni az ezreseket a lassú csoportban Phonix napon offán
Jah, a sok divatmotoros, de erről ne nyissunk vitát .
Pedig úgy halottam, hogy idei lesz a leghidegebb tél... meg azt is, hogy 2080 körül már dél olaszországi lesz az időjárás, télen sem lesz hidegebb 5-8 fonál... sajna úgysem érem meg.

Jah, szilveszterkor motorozni kell, csak hófúvás ne legyen, valahonnan guberálnom kell jegesmedve jelmezt, de aminek van egy pici farka HÁTUL(!)....
"Nézd a jó oldalát, mi legalább használjuk télen is, nem mint a sok 1000+-os nyári bohóc aki télen nem meri elővenni a motort mert fosik, hogy már attól keresztbe áll a gép ha kiengedi a kuplungot "

Ezzel meg egyetértek én is.
Én biztos vagyok benne hogy motorozok télen is.
Főleg szilveszterkor
én se szoktam elrakni télre nem szibériában élünk -40-es telekkel, hogy ne lehessen motorozni, normálisan felöltözve -5 -ben sem fázik az ember, és nem kell hozzá 200 ezer ft-os motoros ruha.
Azzal majd én is gondba leszek ha arra kerül a sor, 400-ast nem kell a kutyának se, beszorult a kis és a nagymotorok közti határmezsgyébe, akinek kicsi könnyű gép kell annak nagy, akinek meg komoly nagyvas annak meg kicsi.
Nézd a jó oldalát, mi legalább használjuk télen is, nem mint a sok 1000+-os nyári bohóc aki télen nem meri elővenni a motort mert fosik, hogy már attól keresztbe áll a gép ha kiengedi a kuplungot
A teleltetés az nálam eléggé elhanyagolt dolog, de ezt úgy értem, hogy télen is előveszem, és motorozom, bár most az eladásáért pedálozok, de eléggé csekély esély van rá...
fasza decemberig elejéig nem csap mínuszba a hőmérő
Hát ez nem valami biztató!

Ennek "örömére" tegnap tartottunk egy szezonzáró túrát sógorék príma útjain. 220km-t mentünk, ahol sütött a nap, ott gyönyörű idő volt, még napoztunk is egyet pihenő közben
Ahol viszont nem süt be a hegyek közé a nap, ott csupa víz az út, hideg van, nagyon észnél kellett lenni, mert egyik kanyarról a másikra változik. Ma lemostam, még teletankolom aztán téliálom, meg szervizelés.
Ő az agyamat zsibbasztja... Pálinkát inkább előtte toltam volna be párat, mert szar volt a műtét. Amint teljesen felépülök, tőlem csaphatunk egy görbe estét!
A Kiru is zsibbaszt folyamatosan majd a hegre meg valami jóféle pálinkával kell öblögetni az segít jobbulást mindenesetre aztán ha valami szerveződik jelzek előtte időben
Jobbulást!
Az igen...nem irigyellek. De mostantól azért jobb lesz, mert nem gyullad be többet az a szemét :) Kitartás!