Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaa az picit drágább mulatság... De nem hiszem hogy az lesz
Bízom benne, mert pl a feszültség szabályozó gondnak kevésbé örülnék......
Akkor lehet tényleg az a saru volt a rossz... Akksid úgy néz ki jó
Beraktuk Milánéba az aksit, Sárvár óta pöccre indul vele mindkettő motor. Aztán ment 70-80 km-t az én motorommal (a visszarakott aksival), és azóta is pöccre indul. Rendes a világítás is.
Ma elindult reggel vagy amikor próbáltad?
Egyenlőre úgy tűnik, hogy az egyik saru korrodálódott. Le le takarítva. Holnap gurulni kellene minimum egy százast, aztán meglátjuk, mi történik.....
Megnéztétek mi van a motorral?
Én is érzem. Már szegény tanítványomnak a repülő helyett is lepedőt mondtam egy szöveges feladatnál.....
Ma nem lesz gond az alvással...
Okéé
Nővérkémnek kell vinnem valamit. Ott lakik. Kb. 5 perc alatt végzünk.
Persze, remélem jó idő lesz. Amúgy mi dolgod van arra? Ha publikus...
Na, akkor holnap mehetünk? Bocs Gyerek, de ezzel nem tudok csütörtökig várni, viszont tőlem mehetünk valahova akkor is...
Nah a vizsa meg is van... A szerelők főnökének úgy megtetszett, azt mondta neki is kell egy ilyen motor
ok lehetne menni eggyet majd ki ötlöm nekem van útvonal a fejembe. de majd eggyeztetünk
Yankee bácsi! Ki kéne találni, hogy merre menjünk túrázni. Kiru mondta, hogy mennétek ti is valamerre egy hosszabbat! Mi már ötleteltünk rajta. Törjétek ti is a buksitokat, aztán megbeszéljük!
hát ja pusztuljanak előlem remélem jó idő lesz, menni akarok egy bécsi esti motorozást
Na csütörtöktől vasárnapig ausztriába... Reszkessetek szegény osztárkok
szóval én csütörtökön tudnék menni veletek
Jé előkerült Katica ! Én éjszakás vagyok a héten, csütörtökön már nem megyek, max akkor tudnék menni, úgyis apám csak délután ér haza és este mennénk ki anyámhoz vasárnapig bécs mellé badenbe, lesz időm válogatni az indexek közül
Addigra már rizikómentesebben is fog menni a kuplungolás, tegnap meló elején a nagy szikénkkkel vágtam le egy karton doboz tetejét és a szélén megcsúszott a penge egy fém pánton és belevágtam a ball alkaromba egy 8-10 centis sebet jó mélyen az erekig, meg szét is nyílt vagy 2 centire a seb úgyhogy rosszul volt minden főnökasszony a gyárba mikor meglátta elküldtek balesetire sárváron, ott 3-an voltak de közölték, hogy itt nem varrnak, csak szombathelyen, úgyhogy kaptam rá egy új kötést, aztán volt egy laza köröm szombathelyre, kaptam egy tetanust meg 6 öltést aztán vissza téptem melóba
Ma még vissza rakom a gyári kipufogót meg lemosom a sast és akkor talán nem lesz gond műszakin. Ja meg normális legyen holnap az idő...
Nem aludt el, csak mást csinált. Akkor szerdán számítok rád!
Ez a jány meg elaludt a billentyűzeten... Nah akkor én is elteszem magam
Ja sajnos kettőig cumin vagyok... De utána jó