Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó! holnap valaki Rohonc?
Háát, kiöregedett a ball első indexem gumirésze, megrepedt már egy ideje, egyik nap meg úgy toltam ki már a motort, hogy figyegett mintha letörte volna valaki, nem gáz, mivel pont múlt héten lesegettem a louisos katalógust és láttam olcsó indexeket, gondolkodtam is , hogy legközelebb veszek, hát ez a kis malőr egyértelműsítette az eldöntendő kérdést , lecserélem. Csak kell külön az indexekhez egy kis típusfüggő fém konzol amibe beilleszkedik az univerzális index töve, na ezt szerintem nehéz kiactivitizni az eladóknak
csak nem akartam drasztikus lenni Kawasaki/Honda/Suzuki/Yamaha ezekért adnék pénzt, a többi meg a futottak még kategória nálam
Nem, de attól még mehetünk.... Kiváló vagyok mutogatásban.....
Na mi van megjött a fizu?
Sejtettem hogy ez lesz a reakciód... Most kivételesen nem tudtál belekötni semmibe
Katica tudsz németül? nem akarsz egy louis túrát tenni hétvégén motorral?
ezmiez ?
Ezt nézd meg öcskös...
ez de szép ilyen oldalidom kellene az enyémre is
Ki mondta, hogy nincs lóvém benzinre? nagyot hazudott, még félrerakni is szoktam ebből a kevés fizuból is, úgyhogy összetévesztesz valami léhűtő alkoholista, dohányos, drogos, diszkópatkány munkatársaddal vagy nemtom
haha hahahahaha mert sokat szoktatok...baromira, főleg, hogy én megyek elől és ha 2-nél több autót előzők, már utánam sem jöttök ja tudom mert én majdnem mindig összemegyek az előttem lévővel, legalábbis szerintetek szerintem meg tök simák az előzéseim, legalábbis én még nem láttam senkit szemből elrántani a kormányt inkább én szoktam rátok, míg 50 km-enként maratoni kávészüntet tartotok szóval ja

Erről jut eszembe , hogy egyszer szeretném már megélni azt mikor úgy motorozunk, hogy legalább 200km megtételéig nem száltok ki a nyeregből egyszer próbáljuk már ki , hogy megyünk messzebb is, nem csak itt a környéken de nem a szokásos chopperes nyugdíjas minden kocsmánál, benzinkútnál, kávézónál, fagyizónál megállunk sziesztázni üzemmódban
Én meg háromnegyed tíztől kezdve hívogattalak... Legközelebb lesheted mikor hívlak. Tudom hogy rég volt fizetés, de tanuld meg beosztani a lóvédat Amúgy most hogy nem jöttél végre tudtunk normális tempót is menni, nem kellett rád várogatni
legközelebb előre szóljatok, ha megyünk, ne a telefonnal keltve kérdezzétek, hogy megyek-e fölöslegesen nem kelek fel reggel, akkor felszoktam ha előre tudom, hogy megyünk
Hát nem szólt, hogy megy, én kérdeztem megyünk-e.
Nem hinném, én tegnap láttam. Csak te még a motoros felvonulásra se dugtad ki az ormányod...
Katica igen felszívódott , pedig itt a hétvége, holnap elvileg már nem fog esni
ezen gondolkodtam én is mikor megláttam, hogy ez mire jó még mert ahogy elnéztem a képeket még a váz is több helyen kettérepedt, úgyhogy max a blokk ami még használható talán, azért az meg egy kicsit durva árnak tűnik egy blokkért, amit ráadásul még a vevőnek kell kibányásznia, feszegetnie, vágnia egy köré tekeredett roncsból aki ezt pénzzé tette még a saját szarát is eladná 20ezerért szerintem
igen ott sérült ez az de ez egy kiváló srteet fighter alap vagy gokart nak is jó a motorja ha beindul
ez hülye vastörmelék 400ezerért ez igen
Ja ilyen csodálatos időben érdemes lenne nagyon...lesz ez még cifrább is ha lesz kedvem ma vagy holnap előszedni a garázsból.

Libakergető... mondtam már párszor: ennyi idősen mint én most, te még fűnyírókban használatos blokkméretű cérnakerekű tinilányoknak való bringával toltad szóval majd 4 év múlva visszatérünk a témára még az is lehet, hogy arra a tiéd lesz kis bicikli az enyémhez képest
Bár most megint olyan motoros időszakomban vagyok, hogy semmi kedvem nagyobbra cserélni a kawát, sokkal újabbra sem. Ha most kezembe lenne egy lottó 5-ös szelvény és megvehetnék akármilyen motort őszintén szólva az új motorok közül nem tudnék hirtelen rámutatni egyre sem, hogy ez igen ez kell nekem, mert valahogy egyik sem kelt bennem birtoklási vágyat, nem tetszik annyira egyik sem, mint sok régebbi típus , pl ez kawasaki .
Megint vége a nyárnak és nem sokat mentünk idén sem, ezért nem érdemes nagyobb gépet vennem, ősszel, meg télen a taknyos nyálas úton meg 50 lóerő is bőven elég, most így gondolom.
Baccameg de szar idő van... és még tegnap meló után gondolkodtam a koncerten:D
Amúgy ki lesz a stríííítfájter Sárváron? megint mókus, mert akkor kihagyom... Esti koncertre valaki?
Na és megint jólmegaszontam

Azokat a kanyarleírásokat meg én is átnyálazom....
Te csak akkor jöhetsz ha kivakarod a mocsokból a libakergetőd...
Holnap menjünk a felvonulásra?
de jó az ut bernstein ig ott a falu előtt le kirschlag fele ott meg balra és máris sinen vagy
menj el krumbach zöbern aspang pingau pinkafel fele