Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MARTIN Egerszegen.Csövet is megoldja.
Ismer valaki egy jó kipufogó-építő embert? Nem dob, hanem cső problémám van. Át kéne szabni, mert rossz helyen vezették el és minden kanyarban leér...
Időpont: 2010 szeptember 18.
Itt az idő, jelentkezz és gyere!
Immár ötödik alkalommal várunk minden kihívást és jó bulit kedvelő motorozni vágyót rendes éves kalandtúránkra, ezúttal a nyugati határvidékre. A rajt Fertődön.
Kényelmesen teljesíthető, kb 400km-es útvonal, bőséges feladatok és egy újabb érdekes itiner vár rátok.
A csapatok összeállítása: 2 motor, 2, 3, vagy 4 fő.
Szabad szálláshelyek, további infók és jelentkezési lap a www.mersz.hu oldalon!
Ha vállalod a kihívást, Mersz!
Jónak ígérkezik! Én ott leszek!
Mit mondjak, amit én tudok ilyen néven az nincs valami közel, nem is Vasban van. De jót lehet motorozni arra felé. Viszont azt írtad, hogy a közelben van. Így aztán nem tudom a megoldást egyelőre...
Nah akkor elmondom Ciklámen fagyizó! Így már neked tudnod kell hogy melyik az és merre van...
Ne csodálkozz, én szóltam nekik, mert nem árultad el a fagyizót...
Ezek a gonosz rendőr bácsik szépen megbüntettek. így nem lopják be magukat a szívembe...
A gyerekek mindig sokáig alszanak... Ez különbözteti meg őket a felnőttektől
A kilenc korán van..... Kérdezd meg a Gyereket!
9kor? Én addigra már kétszer elfáradok. Jól van akkor korán nem jelentkezek.
Én biztos nem leszek másnapos... Nincs mitől....Viszont kilenckor kelek.
sokat viszont ne várj, pár perces utcai felvételek fényképezőgéppel az út mellől Ikerváron. Ennyivel tudok szolgálni.
Igen,érdekel.
És köszönöm!
Felrakom a napokban, ha érdekel, de majd csak holnaptól esedékes, úgy rémlik, Bp-n van a cucc....
És ez elérhető valahol?Láttam,hogy páran videóztak mikor megérkeztünk Meggyeskovácsiba,de még ide senki nem rakott fel videót.
Ha jó idő lesz és se te és se én nem leszek másnapos, akkor beviszlek a tutiba...
Mi csak a felvonulás egy részéről csináltunk videót, persze mint igazi motoroshoz illik, kívülről.....
Szívesen segítenék a kérdésben, de még én sem tudom, hol van.... Azt mondta, holnap délelőtt elvisz oda.....
Sziasztok!
Van esetleg valakinek videója a sárvári motorostalálkozóról?
Már elnézést, hogy belerondítok a beszélgetésbe, de ez az atomjó fagyizó ez publikus is lehetne esetleg, vagy szigorú hadititok az örsbe?
Akkor erről még beszélhetünk.....
Tudok egy atom jó fagyizót nem messze. Garantáltan mind a tíz újjadat megnyalod utána Ha úgy alakul hogy ráérek megmutatom merre van
Ez így van.....
Holnap azért gurulok egy óvatosat... Nem megyek messze, hogy még értem tudjanak jönni....