Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dede! most is az volt
Naa tudtok ki lassan is menni...
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem:
Otthon voltam a hétvégén Szhelyen (kitántorogtam Fehérvárra egy éve :)), és szombaton fél5 - fél6 magasságában a Gödör étterem előtt elhúzott mellettem három motoros, az egyiküknek fekete naked SV - je volt, tuning első fényszóróval.
Nem tudjátok véletlenül, ki ő? Meg szeretném kérdezni tőle, hogy oldotta meg a lámpa felfogatását, stb.

Segítségetek előre is köszönöm!
Ki ismeri Sz.Z. motorostársunkat, aki javít is gépeket?
Érdemes hozzá vinni?
Állítólag patika és precizitás a maximumon.
Igen, még1X köszi!
Mondtam én hogy jó hely az
Ma sikeresen levizsgázott a moci! Persze könnyű volt neki, hiszen minden jó rajta...
Pikk-pakk megvolt, féket néztek mást semmit. Az meg műxik
7400 pénz volt. Szófia utca. Ajánlom másnak is.
mert kutyaszitterkedtél otthon, meg a tököd áztattad mint az öregek egész nyáron amíg mi Katicával motoroztunk
van is miért mávos láblógató múlt héten szétosztották a csapatot, két jól dolgozó munkatársam külön került én meg az új sráccal dolgoztam 19 éves 5 éves aggyal, egész nap játszott csak a békával meg a szikével, csak akkor dolgozott ha mondtam neki mit csináljon, hülye agyhalott robot, ráadásul 22 kilóval nehezebb mint én mégis nekem kellett a nehezebb cuccokat emelgeni, mert nem nem bírta, gyáva is, még a kukás öreg is befenyitette a gyárban, visszaküldte a szemettél, hogy válogassuk ki , nekem kellett visszakísérni, a nagypofájú vén szaroshoz, betoltam a pofájába a raklap szemetet, köpni -nyelni nem tudott, utolsó nap meg haza is ment műszakkezdés után, mert hogy beteg meg náthás, nyomoronc szarcsimbók semmire se való, többet hátráltat mint segít
hát az nem sok. Én nem számoltam, ha jól számoltam akkor 29800km-t mentem 3 év alatt sajnos, ez sem sok, mindíg van valami ami közbejön, de ez az év tényleg egy rakás izé volt
Idén eddig 2500km-et mentem...
Fuck ebbe a guánó időbe... lehetne már kb április , de még csak most jön a szenvedés , hiányzik a hajnalbanmegyekmelóbaésmárfelkeltanap, estemikormegyekhazamégvilágosvanéskurvajóidő!

Szerintem gyűjtsünk aláírást tavasz ügyben, vagy vonassuk ki ideiglenesen a telet a forgalomból... azért mennyit kérhetnek az ocsmányirodában... és kinél van a forgalmi?
Má' most nem vagy nóóóórmális
Hehe végén még megsajnálunk...
Uhh, akkor részvétem, vagy nem is tudom mi, de az nagyon szar...:( Nekem is pihen egy ideje...:S
Ja eltűnt mindenki. Munkával nemtom ki, hogy van, én a héten 6 napot 12-őzők, szombat vasárnap is beleesik, szóval a motorozásra még gondolni sincs időm, nem még művelni is azt
Ennyire dolgozik, meg motorozik mindenki? Karácsonyra új motor lesz mindenhol?
Szijjasztok ámberök!:):)

Csak gondoltam megemlítem, hogy most szombaton vezetéstechnikai teréning lesz az oladi ÁMK-ban, ha jól tudom 9 kor. Ingyenes a képzés, csak a hely bérleti díját kel fizetni, ez 3 db mátyáskirály. Am nagyon jó a tréning, most így nem tok mondani semmit (szégyellem a pofám, hogy már rég voltam:(:()
Am itt le van írva a lényeg : http://www.szombathelymoto.atw...
Nem reklámozok, hanem ez tényleg jó, na meg hasznos is, és ha minden igaz jó idő lesz még szombaton
Jövő keddre be vagyok jelentkezve műszakira a Szófia utcába, 7400Ft lesz /remélem /

Nagy itt a kihaltság mostanában...
Mindenki csavarja a gázt, míg ilyen szép idő van?
Láttam, él és virul
Ki tudja, mi van Portnoy kollégával? Augusztus 1 óta nem volt itt. Az előbb voltam a boltban, ott sem láttam...
Mi ma is mentünk egy 150km-es karikát délután a sógoréknál. Visszafelé az utolsó 20km már esőfutam volt, meg hideg is volt. Volt rajtunk ruha rendesen, de nem az ideális ez az idő...
Sorrendben ez a negyedik szombat mikor esik az eső. Most már egy csomó benzinpénzt megspóroltam...
Hallgatnám én tovább is privátban, a kukacom publikus.
Október végén jár le a műszakim.
Hálás köszönet!

Már kezdtem azt hinni, hogy itt mindenkinek örökös műszakija van...