Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezeket láttam, de azért köszi !
Még voltak akik fényképeztek azokra a képekre gondoltam, reméltem feltolják ide a fotókhoz, de eddig nem....
Az biztis hogy nagyon jól sikerült a szombat.... boldogságérzet fogott el, mikor a körforgalom után a végállomásnál belenéztem a tükörbe, és végtelen motoros folyamot láttam... ... örülök, hogy motoros lettem , éshogy ennyien kinnt voltak, az égiek is velünk voltak...na meg a Tibi is volt fent egy teamgyűlésen
olyan sokat nem is
szombathelymoto.atw.hu
helló!zene nélküli video nincsfent valahol?köszi
Képek vannak valahol? nem tudsz róla?
Túl sokat pofáztam közben.Úgyhogy inkább a zene
Nem lettem titkosügynök, csak egy kedves "ismerős" megtalált, és le kellett ráznom. Várok egy kicsit, míg elfelejt, aztán újrázok.
Most hétvégén viszont megyünk haza, ha jó idő lesz, jelentkezem egy kis körre.
Kösziii nagyonjó a vidi bár egy kis hang lehetet volna
Köszönjük!

törölte magát iwiwről tán nem titkosügynök lett a mi Katicánkból és inkognitóban utazik
Neked se mehetett akkor sok km a gépbe akkor az elmúlt 1 évben. Nekem tavaly áprilisba lett meg a 40000.-ik km a gépbe, majdnem egy év eltelt azóta és még csak most áll 44450-en a mutató. Látszik, hogy idén már nem sokat használtam télen a motort.
Nem azok nem mi voltunk, idén én még csak tegnap mentem először. Nincs az eltűnve csak sok a dolga meg vidéken van...
nyet

175 km-et mentem. Nem voltatok 1-2 hete a vár parkolóba Katicával? egyik munkatársam mondta, hogy látott motorosokat ott nem-e voltam köztük, mondom idén még csak egyedül mentem szal nem igazán
Tényleg mi van Kati nénivel? El van tűnve
Na megint lezúztad a Sárvár-Sótony-Ikervár-Sárvár kört?
jól dolgoznak ha erre vagy kivancsi.
Ja nem rossz indulatból írtam ám! Jó volt ez így! Biztonság az első, ez egyértelmű! szóval gratula
Gergő az is motor. Én sem a Hondával kezdtem a motoros pályafutásom.Ja és van egy kínai robogóm is ám :)) A melóba járó gép. Sárga szörnyeteg 3 pacival
Én mentem elől. Hát igen.. ezt még tanulnom kell, de ennyi motorral tényleg vigyázni kell. Azt próbáltam szem előtt tartani, hogy mindenki biztonságban odaérjen.
Köszönet mindenkinek a részvételért. Valóban nem számítottunk ekkora tömegre, de próbáltuk megoldani a dolgot és jó hogy ilyen sokan voltunk.Nagy élmény volt.Reméljük jól éreztétek magatokat.
Augusztus 27-én ismétlés egy motoros nap keretében a family centernél Gergely Sanyi streetfighter bemutatójával és egyéb programokkal fűszerezve.
Ott rendőri biztosítással vonulunk majd :)
mai motorozás hozománya
Jó volt Fiúk! Gratula!
Folyamatos 90 re gondoltam pl, de nem 80-40!-60-90-50 re :) érted ...
Ennyi motorral nem lehet normális tempót menni! Jó volt ez így, nem volt baleset, semmi probléma.
Jópofa dolog volt :) Páran azért szidtak minket h le lett állítva a forgalom pl. buszos csávó
A túra lehetett volna kicsit gyorsabb , de a lényegen nem változtat, fasza volt