Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, meg fogom keresni ha arra járok, vagy rázörgök:)
Ez nem husáng
470km-et mi? Akkor ért bele a bilibe a kezed és felébredtél...
Megesik én is jártam ugy első motorzgatásonál kawával, hogy azt hittem még hazaérek túrából vele aztán végül az uccsó benzinkút bejáratától már rollerztem a kútig mikor mentem be fizetni már előre vigyorgott a kutas csak nem kifogyott?
Olyan is volt, hogy apámmékkal mentem osztrák túrára gondoltam még szombathelyig elgurulunk majd ott tankolok, aztán nem ugy jött ki a benzinkút előtt 30 méterrel kifogyott a tank jó akkor volt az mikor 470 km-et mentem egy tankkal . Legszarabb mikor előzés közbe fogy ki mikor 7-8000-ről leugrik 5-re a mutató hirtelen .....
Nemrég írtad, hogy tudsz szerelőt, aki otthon is dolgozik. Ha jó és megbízható, add meg lécci az elérhetőségét, az emilem publikus.
Köszi!
Köszi és köszi!
üdv itt Foxy :)
Szép a motorod :)
hát én is azt hittem nagyobb a tankom :) de hát ez van :D kb 130km-t meg egy tankkal ha csongit húzom neki :) Ha 40-el tötymörgök akkor elég sokáig elvan ezzel a kb 5 literrel:D
Ma voltam tankolni....az Iniciál Colonia mögötti OMV van a legközelebb nekem...pont mikor bekanyarodtam a 4sávosról ab benzinkút felé...akkor fogyott ki XD ugyhogy röhögve toltam hogy ezt jól kicentiztem XD
És köszi! :D
Köszi megcsörgetem hátha...
Amúgy Üdv itt Foxy :)
Hali.

Akire gondoltok szerintem:
Takács Gyula
9735 Sárvár,
Kassa u. 17.
95/322-252

Ha nem ő az akkor elnézést. Csak róla tudok aki foglalkozik sárváron hasonlókkal.
Hallottam róla én is, de nem sikerült megtudnom, ki, merre hogyan
Sziasztok!

Srácok fontos dologban kérném a segítségeteket.

Egy SÁRVÁRI illetőt keresnék, aki kipufogók felújításával (is) foglalkozik.
Kaptam tőle emailben egy árajánlatot, de sajnos az email hiba miatt elveszett.

Ismeri esetleg valaki?
Legyen kedves aki tud segíteni tegye meg!
KÖSZI
Köszi
Üdv a nyugati végen,érezd nagyon lól magad!
Szia Ricsi,Vasárnap előttünk fordultatok meg a Tökölyiben.Természetesen majd szólok nektek általában Vasárnaponként szoktunk gurulni,ha jobb idő lesz már a lányom is jön velünk.Komoly retro vasak.A schwalbit tavaly vettem totál bóti a gép 27 éves 6800km el,még a gumija is eredeti pneumant.A karbiról én törtem le a festék blombát!
itt semmi sincs,ami meg van az bezár
Miskolc környéke szép, de maga Miskolc egy retyő :D

Amúgy meg itt azért is jobb, mert közelebb van az Alpok. Miskolchoz mondjuk a Tátra. De azt már bejártam. :D
Teljesen érthető
még másfél év...ha egyhavi lenne,eszembe se jutna pestre vinni...
Sajnos egyre több cég dobja be a törölközőt a honi agyonkevert és megkurtított jogszabályok, és fizetési kötelezettségek miatt.
Nem elég hogy szakszervízbe vidd, fizess érte egy halom lóvét, és még Pestre is kell érte menni . Háát, én meggondolnám... de persze a te dolgod, és gondolom nem egy havi gariról van szó.
hát igen,és mivel az én vasam még garanciás kénytelen vagyok szakszervizbe elvégezteni a kötelező szervizt,hogy ne ugorjon a garancia...szóval vihetem pestre...
Na szép... . Egész dunántúlon nincs? Sajnos ez MO
Hát állittólag...köszönhető ez a kawa importőrnek(D.M.C.kft)...nincs a dunántúlon kawa szerviz.