Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem semmi volt a felhozatal, minden féle gépet lehetett látni. Az Indian félelmetesen jól nézett ki! Ja, profi volt a felvonulás biztosítása!
jó kis felvonulás volt, jó sokan voltak:D én is ott voltam:D
Ahogy körbenéztem az én motorom volt a legkissebb :D nem csak köbcentiben de még méretekben is XD
a kínai robogók is szélesebbek a motoromnál :D meg azt figyeltem hogy minden motornak akkora gumija volt elől mint amekkora nekem hátul :D
Szerintem nem számítottak a szervezők ekkora tömegre nagyon sokan voltunk és éppen ezért külön,
köszönet a szervezőknek a biztonságos felvonulás lebonyolítás ért!
Semmi konkrét, csak szerelőt vagy szervizt keresek a gépemhez, nem ismerek senki ilyet és ezért érdeklődöm, hogy van-e tapasztalat velük, láttam a hirdetésüket, ennyi :) Mailem publikus.
miért?én ismerem őket!Mailben válaszolok a kérdesekre
Az is lehet, hogy figyelem felhívás a motorosnak, hogy a kanyarban be kell dönteni a gépet, különbem nem jön össze a menet :)
Van, van, de még sosem tudtam elolvasni mi van ráírva
Egy motoros van rajta ahogy dönti kanyarba a gépét, szerintem azt akarják vele ábrázolni, ha mélyebbre döntöd kicsúszhatsz!
De az is lehet, hogy tévedek!
Hát ez a menet most nem egy nagy élmény, annyi útjavítás van arra...
Ja, nincs valami tábla kirakva Z.eg határában Hévíz felé, benzinhuszárok? :))))))))) Nagy négyzetes, rajzos....:)
Aha, zegi vagyok! Mehetunk mond mikor hol : )
Egerszegi vagy?
Egyszer összehozhatnánk egy Zeg-Hévíz menetet!
Van valakinek tapasztalata a nemesbődi Ábrahámék-féle szervizről?
Sziasztok!

Kiadó garázst keresnék Szombathelyen a bringámnak, ha valaki tudna esetleg, nagyon megköszönném a segítséget.
Érdekelne esetleg valaki(k)hez betársulni is, s közösen bérelni egy helyiséget.

Köszi.
akkor jövök én is
Lehet, páran mi is elmegyünk!
15:00-kor igen.
Túra őrségben.
...... Körmend- Őriszentpéter- Nagyrákos- Zalalövő- Körmend......
15:00-kor indul a felvonulás?
Rövid túra(100-120Km) merre lenne?
Köszi!
Szezonnyitó Motoros Felvonulás

2011. április 2.

Indulás 15:00-kor a Végállomás Klubtól (Szombathely, Körmendi út)

A felvonulás után rövid túra (100-120Km)

A nap levezetéseként pedig rockbuli a Végállomás Klubban.

Fellépők:

Stone desert

Slinky

Great Escape

BELÉPÉS DÍJTALAN!
Monnyuk arra nem esküszöm meg, hogy ott is lakik, de a faluban előztük meg menet közben. Nyugat felé ment. A többi stimmel!
Esik az eső.. ennek most örülök...délutános vagyok, nehogy már süssön a nap... , de legalább lemossa a sok sót Rohoncnál is , ejj multkor 6 rendőrautó egymás után, meg mögöttünk Léáig...:S:S km óra nélkül izgalmas volt
Zöld MZ-a kollegina? , itt lakom...miért nem tudok erről?
Ady térnél én is láttalak a Red Bull szárnyán szállni :D
Így igaz. Ha ez nekem szólt. :)
Toncsikám tegnap láttalak megsétáltattad a vasat?
Úgy ám, itt a tavasz! Mentünk is egy 160km-es karikát a sógoroknál! Igaz, néha birkózni kellett a nagy széllel, de fincsi volt!
Úgy láttam, a napsütés Náraiban is előhozta a zöld MZ-s kolleginát
Én voltam a hátsó piros mocival.
Az utak odaát még tele vannak azzal az apró zúzalékkal, nagyon észnél kell lenni. Reméljük, holnap is ilyen jó időnk lesz!