Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a kézzel hajlítgatós suzukidnál komolyabb gép, az csak olyan kis pálcikaemberkéknek kényelmes mint te na meg apámtól vettem, ő volt a második tulaj, az elsőnél meg végig vezetett szervízkönyves volt, nem mintha sokat használta volna.
Mindegy, én tudom milyen állapotban van, nem sok autót láttam ami 20 évesen nem rohadt még, de ez olyan, nekem tetszik, ha másnak nem azt meg leszarom, elvisz a-ból b-be olcsóbban mint sok új autó, a kinézete, meg az uj kényelmi elektronikai szarságok nem hiányoznak, motor után igy is maga a luxus netovábbja.
te minden ipari hulladékot felvásárolsz? vagy te a veterán gépjárművekre szakosodtál?
Ja nem 470 volt, jobban visszagondoltam, hanem 475
"Új" "kis" kedvencem "kicsit" tovább bírja itatás nélkül De 2-vel több keréken gurul mint a kawa
1.6 TD lomha egy jószág, de a 70 literes tankjával 1400km-et elmegy
PROGRAMVÁLTOZÁS!

Szezonnyitó Motoros Felvonulás

2011. április 2.

Indulás 15:00-kor a Végállomás Klubtól (Szombathely, Körmendi út)

A felvonulás után rövid túra (100-120Km)

A nap levezetéseként pedig rockbuli a Végállomás Klubban.

Fellépők:

Stone desert

Slinky

Great Escape

A BELÉPÉS TERMÉSZETESEN DÍJTALAN!
Sziasztok!

Szezonnyitó Motoros Felvonulás és Buli

Végállomás Klub körmendi út

2011. április 16.

Felvonulás 15:00

Felvonulás után rövid túra (100-120Km)

A esti buli fellépői:

Stone Desert

COOL HEAD CLAN

Slinky

infó:
http://www.szombathelymoto.atw...
Városban üres utcákon hasítani, nyelezni kettesben, pirosra melegíteni a leömlőket, utcai lámpák fénye között szlalomozni, aknafedőket meg szaggatott vonalakat kerülgetni, lámpától pengetni lámpáig, külső sávban előzni, kocsikba nézni be menet közben... kuplungra gázt húzni ha csajok állnak a megállókban. Kóborolni a semmibe
Nyáron majd összefutunk!
Egyetértek Foxy ! :)
Hmmm...oszd meg velem légyszíves, hogy képzelted, mert valahogy nem értem:)
Ezzel a variánssal ki lehetne békülni...
http://www.juhasz-jozsef.hu/20...

A tapasztalatok alapján elég megbízható, jó alap a túrák szervezéséhez!
Ezt egy szóval sem mondtam!
De láttam már rengeteg újra fényezett "dolgot", csak valahogy nem így képzeltem.
...vagyis szerinted ocsmány
Tegnap!
"Végül is ízlések és pofonok"
Mikor láttad? nyáron lett fényezve, mert a farok alapozva volt csak a tankon meg repedezett volt a fényezés, de így nagyon tutin néz ki, legalábbis nekem tetszik
Láttam a P-ringen és............... nem mostanában lett fényezve?
Hogy érted, hogy mi van?
Faridomoddal mi van?
Goooooooo Pannonia ring!
ne is mond...tegnap 80km/h-val mentem a főúton erre bumm elsőkerék defekt.....
Mennyi baj van ezzel a motorral Gergő :D
köszi az infót!
majd ha egy kicsit jobb idő lesz szerelgetéshez majd szétkapom megint :)
már a teljes első féknyerget ki kellett cserélnem, mert az egyik munkahenger (a 2 közül) annyira be van rohadva hogy a jóisten se szedi már ki, akkor majd a hátsót is leveszem és majd azt is megcsinálom :) menetközben nem lehet hallani hogy nyikorogna, mert maga a motor hangja alapból elnyomja....
Azért az nem olyan vicces. A betéted az lehet, hogy jó, de a munkahengere/i/d kicsit be van rohadva és picit szorul, nem tud kellőképpen visszacsúszni, ezért nyikorog. Ki kell nyomatni, megtakarítani, esetleg karmantyút cserélni, aztán nem lesz hangja. Nekem is ez volt az XRL-en, egyszer nekiálltam és jó lett. A mostani is ilyen, de megvárom a betétcserét és majd együtt azzal lesz rendbe rakva. Dupla tárcsánál már nem 1 órás meló...
van ilyen :D
nekem az a vicces hogy amikor tolom a nyikorog a tárcsafék XD
csak azt nem tudom mitől:D
elkopva egyántalán nincsenek, még októberben lettek cserélve újra azóta még csak kb 400km-t mentem vele, de még bőven van rajtuk anyag :D

Ma meg kérdezték hogy mivel leptem meg a barátnőmet ma Valentin napon :D
Mondom kapott 4 liter benzint 1,5 dl 2T félszintetikus olajat, 4T hidraulikus fékolajat az első fékbe, és még két 200ft-os izzót a műszerfalába hogy lássam este a mutatókat XD
EGy kis kép:D Igen jól látjátok :D Az ott körbe szigetelő szalag és a műanyag óraiveget egy darab PET lapka fedi:D Célnak megfelel, majd nyáron úgyis új műszerfal lesz :D