Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát most 85 körül megy, ha lejtőn nagyon ráfekszek a mocira meg még hátszél is van akkor 90-et is eléri :) de ami simsonokat lelelőzök azok nem nagyon vannak jó állapotban :D
én ilyen magányos farkasként szoktam menni :D egyedül...én a moci meg az út :D
néha megijedek amikor ezek az aszfaltbetyárok a gyorsasági gépeikkel kanyarba bedöntve 200-al eltépnek mellettem XD
igazad van,nem minden simson gagyi,és nem csak az aszfaton tudnak menni:)
nemtudom mennyit tud a géped végre az utolsó simo amivel mókáztunk a tesómé volt az 100 fölött ment végre igaz én sem 106 kiló voltam. a cobrám meg szerintem a mai napig 110et tud. mennek a simok ha arról van szó
szép lett de akkor nem mondom meg hogy egyszer a régi gépemen át kellett húzatnom az ülést mert valami szar bőrápolóval kentem be és tiszta dzsuva lett mert valami szilikonos vacak volt.......... lényeg a lényeg lélegző bőrrel húzta át nekem 1500pénz volt nem tudom idegennek mennyi az annyi.
És motorozol ilyen ilyen Sr/Aeroxos srácokkal?
Küldeném én csak nincs megadva az emiled :)
Igen, vannak anyagok nála, lehet választani, bár egyértelműen ezt ajánlotta motorra.
Az enyém publikus, küldj oda egyet és megy vissza a cím!
Szia!
Elküldenéd az email címemre az illető elérhetőségét!
Anyagok is tud beszerezni, vagy vannak nála?
Köszi!
Milyen szép idő van kinn :) +14 fok :)
Én nem tétlenkedtem :) Berúgtam a mocit aztán had szóljon az egyhengeres motor :D
Köszi Gergő ha a munka engedi ott leszünk Szimóval. IZI RIDER
MOTOROS FELVONULÁS

Ha nincs Facebook-od akkor leírom:
2011. március 5-én lesz motoros felvonulás. Találkozó az emlékmű alatti parkolóban 14:00-kor.
90%-a ilyen 50cc-s gépek lesznek. Szóval kismotorral is jöhetsz.

Toneres nagyon szép lett az ülésed...tényleg profi munka :)
Ma kész lett az ülésem!
Nem egy csicsa-bicsa, csak át lett húzva, illetve le lett cserélve a gyári, és az azon rajta lévő hányadék valami. A szombathelyi kárpitos szerzett olyan műbőrt, amivel a motorok ülését borítják, és azzal csinálta meg. Szerintem nagyon szép lett! A szivacsot is kiigazította, szépen kivitelezett, profi munka! Hogy mennyi az annyi? Nagyon kedvező! Nem kicsi az ülésem, de 10e alatt volt mindenestől! Ha valakit érdekel a címe, privátban megadom.
Íme:
Miröl maradok le?MIlyen felvonulás mikor ,hol,hánykor.És piciny mocival is lehet menni?.Vaze a Jávát eladtam a Kawa meg darabokban.
Én se szeretem ezeket az apuci pici fiait Aprilia SR-en/Yamaha Aerox-on vagy bármi más visítókávédarálókat (igaz az enyém is visít...de az enyémben lehet hallani hogy éppen váltok:D....)
Szegény gyári simsonosokat sajnálom amikor a 4 sebességes váltós géppel száguldanak a főúton én meg melléjük megyek és csak annyit mutatok..."Na akkor 5. sebesség :)"
Erre a motoros felvonulásra én is kíváncsi leszek :D
Még életemben nem voltam:D Pár barátot hívtam kismotorral maximum egyet motorozunk :D

sinkohornet szerintem gyere nyugodtan :D legalább végre meglátják mi is az a motor :D Az még kérdéses hogy én megyek-e :D Még szüleimmel meg kell sajnos beszélnem :P Szerintem egy váltós 50-es jobb mint ezek a húzom és csak VÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
Í.......na meg a lányoknak is jobban tetszik:D Főleg hogy ilyen szép piros meg, az hogy látszik hogy ezt nem apu vette:D
Most majd ilyen vicces rendszámtáblát keresek rá hogy "Nem apuci vette!"
Én elvileg ott leszek ezen a találkozón,és tényleg nem annyira egyszerű.Volt már 1-2 az utóbbi évekbe de hála istennek nagyon még nem rondítottak bele a rendőrök.
Azért ezen a "motoros" felvonuláson megjelenek szerintem.Kíváncsi vagyok az illetőre, aki "ekkora ötletet" pattintott ki a fejéből.
Szabad országban élünk és mindenki azt csinál amit akar, de ne b..sszunk már ki a másikkal.
Juj mustang:) Nekem is volt.Az egyhengeres kétütemű boxer
Hejj.. a Mustang , szinte megtanultam rajta 2 ütemüeket, még mikor kicsi voltam, tesóm mellett . őszintén szólva többre tartok egy öreg Simsont, mint egy 2010-es Aprilia SR 50 Factoryt, aztán most nekem lehet esni (meg azért is, hogy van egy sr robogóm, igaz csak 97-es és főtengelycsapágyas ).
A régi versenyeknek volt még hangulata, és nem csak arról szólt, hogy tele vagyok zsével,van egy kamionnyi dunlop slickkem, télen délre járok pályázni... egész más volt a feeling, bár én akkor még nem nagyon éltem, vagyis sokat nem tudok róla, de elég megnézni egy régi videót, vagy ha csak azt mondom Pannonia, vagy Drapál János...
Most látom hogy Kőszegi vagy.Emlékszel a Várkörön rendezett versenyre?.Apropó seggrakéták,pár éve megáltunk a Gesztenyéssel szemben egy kávéra,két bohóc meglátot minket mint keselyük kőröztek nehogy lekéssenek,rólunk.Aztán mikor 80 nál rakta a négyet az öreg szimónak csak simán lelépett
Bizony ám.És ugye akkoriban nem úgy működött ,hogy bemegyek a FÓRUMBA oszt megveszem.Ha emlékszel a FÓRUMBA dolgozott a NINCS BÁCSI ő mindenre megadta a választ.Nem volt más mint a karreszelő fúrógép jobb esetekben egy jó ismerős a RÁBÁBAN. Az egy más világ volt.
Még a hangjuk is bosszantó viiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm azt nem megy semmit a simonak pakoltuk az ment no meg a cobra
Mit van mit tenni csatlakozz bár most nem olyan népes a fórum mint eddig ami eddig sem volt nagyon pörgős de talán így hogy jön a nyár lessz valami szóval Üdv itt
Sziasztok én is Szombathelyi vagyok,ha nem gond beszálnék a csevegésbe.Valamikor 11 évesen felültetett az Apám a mustangra és ott eldölt a sorsom.14 évesen megkaptam az öreg schwalbiját oszt had eridjen.De az biztos hogy akkoriban nem volt ennyi anyuci kedvence.Apuci adj 150000 et tuningra, ne fiam itt van.4 éve barátokkal kitaláltuk elővesszük a régi vasakat bohóckodni,mára már megint nagy vasakon ülünk.A bohócbiciklisekről annyit mikor elövettük a 35 éves SIMÓKAT az összes robogós azt élvezte hogy megszivat minket.Aztán felmentem a padlásra előkerültek a 23 évs 70 es hengerek 5 ös váltó stb.És többet nem volt okuk mosolyogni. Az a helyzet hogy a mai világban nem nagyon van becsülete a motoroknak.
Valahogy én is így kezdtem.Talán ezért is nem bírom a sok szamovár kipufogós tuning bizbasz nagyarcú kávédarálós tizenéveseket.
Te legalább tudod becsülni a motorodat mert megdolgoztál érte.
Ja és te tudsz sebességet is váltani nem pedig csak a gázkart tépni :)
Mert ugye a motorokon váltó is van :)
Szerelést maszekban is meg lehet oldani.Ismerek szerelőt aki otthon is dolgozik.Nem kell szervizbe vinni mert az elég borsos.Keress majd meg ha kell és aktuális aztán adok telszámot.