Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megjött a jó idő, mindenki előveszi a vasat, de azért még észel, hideg az aszfalt és a só még csúszik nagyon:):) Balesetmentes szezont mindenkinek!
Na ugye, hogy ügyes vagy!
Megtaláltam a sági út 4 telefonszámát is. Az NKH-nak is írtam e-mailt.
De gondoltam ha itt tudja valaki akkor minek telefonálgassak.
Köszi azért!
Tomika86 itt kérdezd meg:

http://eredetisegvizsgalat.cgr...

/azt írod, hobbid az internet... /
Sziasztok!
Valaki tudja esetleg a Szombathely Sági út 4 alatti vizsgaállomás nyitvatartását? Ide kell mennem majd, a külföldről hozott motorommal.
Köszönöm!
jáááj a szöveg lemaradt, szóval szezonnyitó vonyulás... gyün a tavasz, osz vonúnyi köll. Gyüjjön mindenki akit elenged a zasszony, vagy gyüjjön ő is.
Hát igen egy komoly töltőlevegő hűtő dobna a teljesítményén az biztos, de nekem csak pénzkidobás lenne, mert igyse-úgyse hajtanék vele. Igyekszem inkább minél jobban kímélni, nem vagyok az a beugrok a kocsiba indítok és kövér gázzal már húzom is a csíkot fajta, leszarom ha késésbe vagyok, akkor is jó 10 percet melegítem indulás előtt. Azért 6.5-ös fogyasztást sokallanám, amellett, hogy apám hajtott vele 100 ezer km-et, tehát nem zsákbamacska volt a kocsi, a másik ok amiért megvettem, hogy 4.8-5.5 -ös fogyasztásai voltak vele apámnak.
Jól beszélsz forgalmi akadályok az ilyenek
Na ha rám hallgatsz teszel rá szépen egy jó nagy coolert akkor jobban is megy meg ha kicsit hajtósabb vagy akkor sem eszik többek 6-6.5liternél akkor gyorsulni is fog. Egy Golf2 szereltünk egyet az penge lett meg most rakott egy fickó ismét egy golf2 az sem rossz.
Hátha egyszer még valakinek hasznos info lesz:

Elhalálozott az akksim a mociban és rövid keresgélés után találtam meg ezt a címet:
http://www.akkumulatorbolt.hu/...
Tegnap előtt este 10-körül rendeltem meg, ma délelőtt hozta a postás.
Ez az akksi /Yuasa/ mindenütt 14 ezer fölött van, itt meg 9500! +1700Ft postaköltség+200Ft-ba került 1L sav, mert ugye szárazon küldik, de fel van töltve! Csak bele kell tölteni a savat, vársz egy órát aztán mehet!
Ajánlom mindenkinek, gyors, olcsó és garanciás!
Nem azt mondtam, hogy a 200 ezer az sok, normális autónál az nem sok, de ahhoz épp elég , hogy ha balfasz használja, hogy haldokló félbe legyen a motor. Nem mondtam, hogy 90-el megyek, 100 max 110, akinek nem tetszik kivágja balra az indexet és megelőz ennyi
Mondjuk enyémbe 221ezer van és nem olyan idióta vagyok hogy 45el ötösbe meg max 90es tempó... Az ilyenek csuklanak mindig mert mindenki az anyukájukat dícséri a forgalomba Úgy nézem te autóval is ugyan azt a szerepet töltöd be mint motorral: mozgó bója vagy
Mondtam már, hogy nem papír suzuki ! 206 ezer van benne, enni lehet a blokkról olyan patika
Gyorsulni a turbos sem tud, de a dombokkal könnyen elbánik már
Még 400ezret? Mér most mennyi van benn? 50ezer?
Nekem annak idején még előző Passatom volt, 1.6D szívó 54LE. Igaz, gyorsulni, erőből előzni, dombra menni nem lehetett vele, de hosszú úton 100-110 tempóval 5L fogyasztása volt. Ha fölgyorsult, ennél a sebességnél alig volt hangja, sík úton könnyedén tartotta. Városlődnél, Érdnél meg 3. vissza padlógáz
A turbó azért segít valamit rajta.
azért remélem nem gondoltad, hogy rugalmas-dinamikus közlekedéssel eszik 5 litert csak igy extra kímélő lomha üzemmódban, de nekem megfelel így is, tágas helyemen kényelmesen terpeszkedve elpöfékelek nyugiba ahova kell , egyáltalán nem kívánom a száguldást vele, nem is illik egy ennyi idős autót gyilkolni már, ennek a blokknak papírforma szerint még 400 ezret el kell mennie, nem én leszek az aki a 400-at 100-ra redukálja többszöri hengerfejcserével.
Tényleg annyi apám mindig mérte míg használta, és nem az a fajta aki nem tud számolni meg szarik bele és pontatlan számokkal dolgozik a számolásnál. Ha jól tudom gyári adatnak is 5.5 írnak, a kasztni valóban nagy, de mivel öreg autó és nincs tele biztonsági elemekkel, meg abs és hasonló plussz biztonsági cuccokkal könnyű a kasztni, nem esik nehezére az 1.6-os blokknak a mozgatása. Meg az 5 liter az úgy értve, hogy 100 fölé nem megy a mutató, kihuzatás nincs, épp, hogy elkezd gurunli az autó 2, apró gáz 3 aztán 4 , körforgóba marad a 4, 40 -45 körül 5-ös , szóval csak finoman öregurasan aki kibirja huzatás nélkül annak ez 5 litert eszik, aki meg annak 6 meg afölött.
VW steig aus und geh Így mondják sógoréknál ennyi az 5 litert 100-on hiszem ha majd nálam ennyit eszik de a nagy kaszni a lomha kis motorral ha haladni akarsz 6 liter min és akkor magadnak sem hazudsz meg a pénztárcádnak sem
Akkor ezzel a géppel most te vagy a raj Sárváron...
Hát megtetszett, igaz gyorsulása az nulla, viszont kárpótol a rotyogó dízel hang, mint egy tank imádom , pláne mikor 90-nél kicsit hangosabb muzsikaszó indul a blokkból
Meguntam, hogy a motor télen csak a garázs melegéből hajlandó elindulni 0 fok alatt. De fizettem érte rendesen, nem ajándékba kaptam, én ajánlottam fel, hogy megvenném ha már eladósorba került.
emlékszem nemrég még hogy mocskoltad az autókat. hogy bele nem ülnél mikor ott van a motor... meghát gondolom sokat nem fizettél a gépért ha az apu adta:)