Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komoly? A Yamaha Magyarnál volt... vagyis Bónusz KFT... de tényleg, legutóbb mintha nem láttam volna ott Kawát (ősszel), de még ettől nem biztos.
Hi!Tudja valaki,szombathelyen megszünt a kawa kereskedés?
Szia! Üdv a 94-es körzetben . pedig Miskolc környéke sokkal szebb, meg maga a város is
Helló mindenki!

Én nem rég költöztem Szhelyre Miskolc mellől.
Betársulnék ide közétek egy kis dumálás céljából.

Az adatlapomon van egy kis ezaz rólam.

Rendben Zsolti :D ha kész lesz rs addig azzal megyek, ha nem simoval :)
Suzuki Dr 600 alkatrészek eladóak, nézz be, érdemes.

http://www.kepesmotor.hu/motor...

Vagy(több kép+árak):

http://dr600.c8.hu/

Alkudni kötelező!

Bármilyen kérdésed van, írj vagy hívj bátran!

-06-30/577-0865

Kellemes napot mindenkinek!
pajor.gergo
Azért nem jelöltem vissza facebook-on mert igazából még nem ismerjük egymást :)
Toncsi hétvégén valamit csináljunk a motorommal,aztán mennyünk valamerre!:)
Hu 4.5 liter az nem sok azt hittem legalább 6-8 literes a tankod . Furcsa lenne visszaülni 50-esre újra, párszor tolnom kéne tuti már hozzászoktam, hogy 300-350km között nézek el a benzinkútra, vagy ha lusta vok 400 .
Bátor vagy, hogy csak úgy kölcsön adod a gépet . Én egyszer adtam annó kölcsön még a robogót a tesómnak, valamikor késő este jött meg vele, nekem már minden bajom volt kb olyan voltam mint egy szülő akinek kimaradt a gyereke diszkózni és sík ideg amig haza nem ér . Amugy sem a jószándék vezérelt mikor egyszer elvihette hanem a kockaság nem volt még saját számítógépem és ha nem adtam volna oda nem húz el és nem tok gépezni .
Ilyen gond sincs már :D azóta megszaporodtak a számítógépek itthon, 4 -en vagyunk 4 notira meg egy asztalira na meg a kawával elindulni sem tudna , nem még menni vele a kis hülye még a dízel autót is képes lefullasztani induláskor...
Totya, ha mentek motorozni szólhattok nekem is szívesen csatlakozok. 1-2x mentem már utánatok ha minden igaz. :D Négyen szoktatok motorozni ugye ?
:) persze :)
majd tudjam tartani az iramot :)
hamarosan tankolnom kéne majd mert hétvégén egy tank benzint elmotorozgattam XD...a tankom sajnos csak 4,5 literes a fogyasztás meg kb 3 liter körül van :) Most már kezdek bízni is a motoromban :) Öcsémnek most este kölcsön adtam :) Had próbálja csak ki :) Igaz hogy legutóbb felburította a garázsban és összetörte az elejét...de azóta meg lett javítva :)
Gergökém ha elviselsz 5 6 negyvenes idióta motorozi imádó őrültet,akkor legközelebb itt megüzenem mikor és hol találkozunk.A ROBOGÓSOKRÓL ANNYIT hogy sosem mi kerestük őket hanem inkább ha megláttak, már fordultak is gázrángatva utánunk.TISZTELET A KIVÉTELNEK mert azért van szép számmal .
Nagyon jó lett, nekem is a robeszen cserélnem kéne, mert elöregedett, és kirepedt már sok helyen, meg a gixer ülését is átvariálnám még plusz 5 centi szivaccsal:D
(mrgabi kukac t-email pont hu)
Mail ment!

Még annyit tudok segíteni, hogy ha összejön a buli, én minden csütörtökön Cellen megyek keresztül dél körül. Ha kész, szívesen elviszem.
az a baj hogy nekik még ez a jó időjárás se elég jó :P
Bocs! Tényleg!
horvathgabo79@freemail.hu
Kösz!
Ne haragudj nem megbántani akarlak de szerintem lehet h nem azokkal van a gond akiket el akarsz hívni.
az a baj hogy én bárkit is akarok hívni valahogy mindig egyedül maradok :P de így egyedül is igen jó, tegnap felfedeztem a környező falvakat :)
látszik kezd megjönni a tavasz :) rengeteg motorost láttam ma kinn :)
ma a városban egy nagymotorost kikerültem, épp az út szélén állt és túráztatta a 4 hengert XD....pár pillanattal később azt vettem észre hogy épp egykeréken gurul mellettem és még integet is XD
jahm sajnos sokakat nem érdekelnek a kismotorosok.amióta autóra is megvan a jogsim motorral soha nem csinálok olyanokat h elmegyek autók között vagy hasnlókat mert engem autósként zavar és tudom h másokat is,és nem akarok senkit zavarni.
jah, nem volt rossz városban a neosom, jó lenne vele munkába járni ha meglenne még. Azért megvan a hátránya is városban a kismotoroknak, robogóknak, mert leszarják, kb ugy viselkednek velük az autósok mint egy biciklissel, léptem nyomom kivágtam elém annó, mert vagy nem vettek észre vagy azt látták ez csak egy pöcs robogó még kényelmesen kiférek előtte...aztán nem győztem fékezni azokkal a szar fékeivel mert full gázal mentem vele városba a fatökűek meg gondolom azt hitták 30-40-el mehetek.
A Tied rettentő jó áron volt, most az anyag nem jön ki ennyiből. Mutatta nekem is a lélegző anyagot, de nem bízom benne, mert ahol a levegő átmegy, ott előbb-utóbb a víz is. Nézegettem kárpitosokat máshol is, Veszprémben egy csaj 15e + anyag árban csinálja rendszeresen a motorüléseket, a netes neves motorkárpitosok meg el vannak szállva nagyon, 20 alatt szóba sem jöhet semmi, de inkább 50 és a csillagos ég... Nem mondom, csinálnak olyan csiri-csáré üléseket, hogy namég! Hát akinek az kell, varrasson olyat...
Városba jók,főleg az sr-ekkel meg aeroxokkal jó közlekedni
Én sosem gyorsulgattam senkivel a robogóval, simósokat én szoktam előzni a városban , meg azon kívül is, pedig nekem óra szerint 75 volt a vége, de sebességmérő lézer szerint csak 68 környéke, de azokat sem powerkedésből nekifeszülve, csak sima haladás közbe , mert tetű lassan mentek előttem . Én speciel a robogó mellett voksolok ha már 50-esről van szó, már sokszor mondtam is, hogy miért .
Én sokat motoroztam olyan srácokkal akik vagy önerőből vagy szüléi segítséggel vettek motort,vagy épp vettek neki.Attól h apu/anyu veszi a motort/robogót attól még az nem azt jelenti h egy hülyegyerek ül rajta.Én se vagyok oda a robogókért de ha többen motorozunk leszarom h ki mivel jön mert 1.nem számít 2.attól h valakinek babettája vagy aeroxa,simsonja vagy sendája van nem különbözünk egymástól 3.lényeg h van mivel jönnie és jól éreznie magát az embernek.Van persze olyan is aki felvág még a szarral is de azzal nem kell foglalkozni.Egyszer próbáld ki h többen hosszabb/hosszú távra elmentek motorozni,szerintem fatasztikus érzés ha már van 2-3 ember akivel egész nap lehet motorozni.