Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ès mindegyik speed gyenge 6. ban 200 felett (főleg Hayabusa után) mert a közèptartományra koncentrált a blokkja. Èn ki szoktam forgatni az 5.et ès akkor jó a 6. is
Az enyèm 7et eszik városban, 6-6,5öt kinn a pusztában. Van kèt áttètelezett tuonos ismerősöm, de csak a könnyebb egykerekezèssel tudnak többet mint a speedem
Tegyel inkabb hatra nagyobbat,igy ahogy te mondod -1elore bar az olcsóbb a villavédo gumit gyorsabban megeszi,

Amugy en is keresek +2 fogast hatra
Nem vagy vele egyedul,sőt GPS csak telcsin van (milyen szépen szlengit a telefon t9 módban . )
Osztrákoknál tankolni csak autópályát elhagyva kis kúton szabad,ott olcsóbb is es van kút több mint pályán
Tegnap is tesztelgettem 7l / 100km, a gyári áttétel a nekem nem megfelelő, azért bénácska nagy tempónál előlre lesz egy -1 fog és ezzel kész is a tuning.
Én gps-nél még ott atarok hogy A-B-be és mekkora ászkirály hogy lehet köztespont is.
Hát ez ilyen :D A gázkar állása nagyban befolyásolja milyen gyakran kell megállni :D
Ne aggódj a teszteket én se úgy csináltam hogy jobb kéz a gázon a bal meg a stopperen :D
Egy normálisabb gps progi elvégzi az egész mérést maga.
Huhh,azért volt olaszban meg ausztria-német határon hogy 300-nál már 80 Km-en keresztül pilácsoltam jönne már egy kút basszus.
16,4 litert tankoltam a 17-es tankba.
Nem volt csak most vicces.
De volt hogy 190-nél világyított 210-nél meg megállt az m5-ösön.
1 a lenyeg;ha tankolni kell tankolni kell evett amit evett csak böfögjön a mivv
Azt ugy is kell
Na itt a hiba nálam,sose csináltam ilyen teszteket,nemmerek a sebességmérőre nézni,másodpercet mérni meg horror.
Ez tény! :D De én próbáltam hasonló körülmények között vizsgálni a fogyasztást meg elég sok rugalmassági tesztet csináltam ugyanazon a pályán ugyanabba a fokozatba és meglepődnél a gyári térképhez képest mennyivel jobb adatok jönnek ki.
Én megtaláltam az arany közép utat mert a fogyasztás kb gyári de pl 50-140-re 3-ik fokozatban kopp gázon gyorsítva 1,8 másodpercel jobbat megyek ami nagy különbség :D
Az az igazság hogy old school gyári térképpel is elő tudtam idézni 5-7,5-ig fogyasztást streeten csak a jobb tekerő megfelelő húzkodásával.
Hát az hogy elindul szinte alapjáratról 6-ba az a blokk érdeme de haverom butitottja is erős volt lent cdak fent mintha elfogyna. Annak pl a gyári térképén is látszik hogy közép és felső tartományban elveszi az üzemanyagot. Nálad nem tudom mi lehet de ha rádugod gépre akkor majd többet látunk..
Fogyasztás meg érdekes mert volt olyan térképem amivel 7.5-öt evett a Street igaz jól ment de most olyat összelőttem rá hogy 5.5-6-ba megáll de ugyanaz maradt az erő.
704185200. Ha 30-as vagy csak csörgess meg mert ingyen hivlak!
Adj egy telószámot légyszi
Az északi rész nekem jobban bejön de a délin mondjuk már rég voltam. Fonyód-Boglár magassága jatszható nekem. Csak akkor belehuzok a szerelésbe :D
Én meg Fehérvárról :) találkozhatunk a Balatonon :) Melyik részre mennél?
Én ha végzek anyámék kocsijával akkor talán balcsi de én zalából indulok :D
Ok akkor ezzel kezdek. Azért nem nagyon értem 40nel elfordul pl 6. ba körforgalomba simán és fel is veszi a fordulatot. Fogasztás 8 liter
Sziasztok. ki merre megy ma motorozni? :)
Ha nagyobb baja lenne akkor világítana a műszerfalon. A tárolójába lehet attól még általános hiba pl egyszeri ASI beragadás de az nem okoz gyengeséget. Kiindulásnak az kellene hogy rádugni gépre és lementeni a rajta lévő térképet. Az már jó kiindulási alap :)
Én se akarok cigánykodni mert megvenném a tied csak nem írtál konkrét időpontot, mikor válnál meg tőle.