Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ja de ez speed.
Koszonom, hogy megnezted
szia, igen a korrekt megoldas egy uj kabelkoteg es egy uj AC csatlakozo (akar egy hibas benzinpumpabol) lenne... majd nezegetek ebay-en, hatha sikerul kifogni... addig is megoldom valami provizorikusan...
16/17es nekem jobban teccik,mar csak a tank miatt is
nem rusnya vagy nem cult?
Birom a régi kerek lámpákat de az új forma nekem nagyon bejön meg hozzá az új fejidom is. Igazából személy szerint az egész motor minden porcikájában jobban tetszik a réginél :D
Annyira nem.
13as szerintem rusnya, és már nem is cult
Semmi gond. Hát nem bánnám ha 2010-es lenne de akkor már inkább 2013-as :D Igazából lecserélném újabbra, de nem sokkal tud többet mint az enyém de az árkülönbség annál nagyobb :D
Hopp, bocsi!
Én is így tudom. Csak az rémlett hogy 2010-es a géped, nem tudom miért.
Imre az én 2007-es Streetem ECU-ja még nem kezeli a gyári qs-t ezért is került rá egy Healteches. Asszem 2009-től az R verziók már tudták. Nincs ezzel se semmi baj, még precízebben is konfigolható mint a gyári meg elég egy okosteló hozzá és már basztatható is menet közben :D
Alapfelszereltségnek kellene lennie.
Igen. Én imádom hogy húzom a gázt és nem kell a kezem meg sem mozdítani, csak pakolom felfelé. Nem kell rángatnom a gázkart, és a motor meg csak húz bármiféle megtorpanás nélkül. Sokkal sokkal stabilabb.
Tesztmotoron volt szerencsém próbálni tényleg állat gyors és szinte észre sem venni a váltást miközben kopp gázt húzol!
A másik kettő jobban passzol hozzám.
Ha kipróbálod egyszer a gyorsváltót, meg is szereted. Kényelmesebb is, és sokkal stabilabb is a motor vele, mert a teherváltási reakciók szinte eltűnnek, sőt emiatt az egész váltó rendszer sokkal kevésbé van igénybevéve. Alkudd bele ha lehet.
Csak az S Ben nincs.
Ezt még nem hallottam , esetleg lehetne tovább költeni... gátrepedésig!
Úgy tudom hogy az R verzióban is van csuszikupi.
Vagy ahogy az egyik barátom mondta: "Fú baszki egy olyat tol mint anyám szüléskor!"
Jól bizony. Ma írt egy emailt a srác, hogy vasárnap óta ment vele 800km-t és soha nem volt még ilyen jó motorja...
Ezt irtam,egy balos meg van is,csak karcos.
A tiédre is lehet.
Én is úgy oldottam meg, hogy a 14-es modellre felraktam a 12-es ovális tükreit, miután egy vw transzportert nem láttam meg benne... Nem is nézett ki vele rosszul.