Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha értesz hozzá akkor meg mi a francnak írsz olyat hogy "Biztos csupa hülye csinálta nem olvastak sportmotort " ? (hajat tépős)
Akkor pontosan tudod hogy fognak egy gagyi alulméretezett trafót, rábasznak egy diódát meg egy izzót áramkorlátnak, aztán azt nevezik csepptöltőnek, persze hogy elbassza az akkut.
A normálisra meg rátesznek egy mikrokontrollert, és az precízen kapcsolgatja ugyan azt a gagyi trafót amikor kell, és így nem bassza el.
konkrétan nem tudom mit lehet érteni igénytelenség alatt(kezeit széttáró) ez nem egy egzakt dolog szerintem mindenki számára mást jelent(kezeit széttáró)
számomra az igénytelenség olyasvalami amikor valaki nem fürdik, szarás után nem mossa meg a kezét, állandóan koszos gúnyába járkál, zsíros a haja nem mossa, tehát összességében ápolatlan. és a többi. (kezeit széttáró) Az, hogy én nem járok napi szinten öltönybe meg csokornyakkendőbe ezt nem tartom igénytelenségnek. (kezeit széttáró) Én abba járok amibe szeretek és kényelmesen érzem magam. Szerencsére nem kell alkalmazkodnom senkihez és semmihez. Napi szinten megfürdök, havonta fodrászhoz járok stb. Autóból is a legolcsóbbat veszem? lehet. (kezeit széttáró) De ez a legolcsóbb autó is piaci értéken 7,5 milla(szemeit körbeforgató) szerintem a csapat felének nincs ilyen értékű autója. A sajátom ami épp most töltötte az 13 hónapot az is már 10 misi felett karistol. De biztos az igénytelenség miatt. (kezeit széttáró) Az, hogy nem gurmé éttermekbe járok és viszem a családomat mint te vagy mamlasz ez szent igaz. Inkább a konnektorba hugyoznék bele, mint 40-50 ezer ft-ot otthagyjak egy étterembe. Már egy normálisabb étterem 15-18 ezer ft 3-nak. Viszont mi kb. heti szinten megfordulunk ilyen helyen(kezeit széttáró) De még sem 40-50(fejét fogó) Ha az igénytelenség, hogy nem baszom el a pénzt felesleges hülyeségekre akkor igénytelen vagyok. Még nem vagyok 50 de lassan elértem INI szintjét(meghajlós) Nagyjából akkor dolgozok amikor akarok annyit amennyit akarok és azt amit akarok. Nekem nem kell reggel 7-kor várni a gyárban a sípszót a kezdéshez(ujjával nemet mutató) És nagyon szeretném ha ez már így is maradna(meghajlós)
Tudom hogy fos volt nekem kellett kijavítani 😁
Ilyen van autóhoz, mindent is tud… 😂 19usd-ért vettem 😂
US $24.75 30% Off | Car Battery Charger 12/24V 8A Touch Screen Pulse Repair LCD Battery Charger For Car Motorcycle Lead Acid Battery Agm Gel Wet
https://a.aliexpress.com/_mNYtoN6
Biztos értettem hozzá, mert ezért nekem fizettek 😁
Céges kocsikba raktunk egy kis tábla napelemet, ami kondícionálja az akkut, mert a szaros GPS-es nyomkövető leszívja egy hét alatt. Ahhoz nem kell semmi csak bedugod a szivargyújtóba. Mondjuk ha azt is lekapcsolja az szívás 😁
Nevezheted akárhogy de ez jól csinálja.
Nem hülyék. Nagyon jól keresnek azon hogy fost adnak el jó pénzért.
De attól még az elektronikához vagyunk páran akik értenek, és ezért tudjuk hogy csak a szar csepptöltő bassza el az akkut.
Sőt létezik regeneráló töltés is, az sem nagy kunszt mégis csak a különlegesebb profi töltőkben látni olyat.
Baszki pipi,mindjart felfordulsz kovidban,minek neked nyugdij.......tiktakk. 😂
ne maradjon feltekeredve mert megolvad (fetrengős) Csak az okosok nem tudják megmondani múltkor miért gyújtottam ki majdnem a pecót(fetrengős)
De hát nyugdijasan is olyan igénytelen leszel hogy simán elélnél az alapnyugdijbol 😂
Tudod miért? Hogy még többet vehessek(kezeit széttáró) 47 vagyok lassan. (óranézegetős) Számolgattam mennyi nyugdíj fog járni ha megérem(gondolkodós) 😂 Aztán úgy döntöttem ebbe a játékba inkább nem megyek bele(fetrengős) lehet te még 65 évesen is a tetőket fogod mászni, ne legyen így. (ujjával nemet mutató) Én nem akarok semmilyen kormányra se hagyatkozni,mi lesz a korhatár lesz e nyugdíj mennyi lesz stb. Belefáradtam már a vállalkozósdiba is csinálom közel 30 éve. Az ingatlan örök pénz. Csak qrva soká jöttem rá sajnos.(kezeit széttáró)
Nem de ha ennyire vágod akkor azt is tudod nem mindegy milyen.akkut hogyan kezelnek és nem csak a voltmérövel meg terhelövillával szaladgálnak.
Azt már tudjuk hogy amihez hozzászólsz ahhoz általában te értesz a legjobban és.mindenki tiszta hülye itt 😂
Basszák meg nem megyek az akkusba 😁
Ja az akkut ki is hagytam a képletböl. Asszem a jászakku talán, de valamelyik magyar csak ujrahasznositott olombol csinál akkut, jó vékony lemezekböl. Nem is.birja három évnél tovább.
Mert ezek nem csepptöltenek csak regenerálnak tű impulzusokkal
Biztos csupa hülye csinálta nem olvastak sportmotort 😁
vagy csak nem az akkuhoz méretezték
de akkor is a kisütés-rátöltés a legjobb, de végülis kurvára mindegy mert az akku lemezek olyan vékonyak hogy mindenképp kinyiffannak pár év alatt
nekem még japán yuasa akkum van(5 éve volt 30+ezer) aztán az még bírja, havernak a varta meg banner meg ilyen szarok max 2 év és vehet másikat mert alig forgatja a motort
szétszedtünk pár ilyen akkut a lemezek már nem lemezek hanem csak massza, a rács javarészt "feloldódott" aztán amikor már csak a harmada van meg igen bénán tekeri az önindítót
MZ-mben 😆
Csak a szar csepptöltő. Ezek a lidlis okostöltők jók.
Szar volt a csepptöltő, vagy túltöltött vagy addig jelleggörbéztek hogy pont nem lett ideális.
Igazából melegben gyorsabban önkisül 😁
Volt egy célgép 36 órát kellett neki akkurol elmennie De ezt újkorában se tudta. két év csepptöltéses üzem után elment kb három órát 😕Ezeket kellett meg reparál nom elértem a 10-12 óra üzemidőt
ne legyél sóher baszki ha 50 méter kell akkor 50 méter kell, az élet nem kívánságműsor 😁
Alig vagyunk páran... 😆