Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor mégis jó az Orbáni diktatúra? Új autó, új motor, cigi... 😆
Mondom én hogy igazából te Fideszes vagy 😂
Sportos, ha sportolsz. 😁
Más esetben igénytelen.
Simán mehetsz benne bárhova, de ezt nevezik igénytelenségnek, főleg ha nem is érted miért az 😁
Még egy ki köret kell hozzá és már robog is.China made. 😁
amúgy egy melegítő miért igénytelen? inkább sportos
egy szaros okmányirodába vagy orvoshoz esetleg moziba nem mindegy mibe megy az ember?
persze színházba meg egyéb úri helyekre van egy elvárt öltözék ott tényleg putri a melegítő
ugyabez az ing is, én gecire utálom ami gombos-galléros, ballagásra persze felveszem de hagyjanak békén az ilyen szarokkal
nyakkendő utoljára az esküvőmön volt rajtam
Főni,a robogo jo,passzol hozzad.Stresszmentes berregés.
Hamééé,boldognak tunik. 😆
Ne aggódjál, meg fogom tudni venni a robeszt (vagy akármit) ha rá kerül a sor (és előtte sikerül eladni az öreg lomot persze).
Egyelőre még viszont egyáltalán nem sürgős, csak próbálom megtalálni a nekem legmegfelelőbb (ár, súly, méret, menettulajdonságok, kinézet, stb.) típust. Tavasszal elemegyek egy-két motorkereskedésbe, és szeretnék kipróbálni egy-két félét, mielőtt megrendelem / lefoglalózom. Szinte biztos hogy egy robogó passzolna hozzám leginkább, de mivel számomra ismeretlen járműkategória, így vannak kisebb-nagyobb fenntartásaim. Egy próbaút alatt ez simán kiderül.
Rohaggyá' meg! 😇
Bagózzon nyugodtan,csak tegyen fel ilyen képeket instára utána. 😂
Én a Hondánál jártam így. Kutya sétáltatásból jöttem vissza, és koszos meló volt tervezve a napra így a legszakadtabb cuccaimban bementem. Már ki volt nézve a motor, párat még akartam kérdezni, de már szerződést akartam kötni. Csávókám arcán pont az látszódott mint amikor Zolihoz bemennek a bútorboltba a múzeum látogatók. De azért dicséretére legyen mondva, becsülettel foglalkozott velem.
Nem kicsit megnyúlt az arca, amikor pár kérdés után mondtam neki hogy "jó akkor rendeljük" 😂
Jó, mondjuk Bogyót sem értjük igazán.
Az autót persze megérdemelte, és passzol is hozzá, de hogy mérnökként miért volt egy ilyen kisautó erőn felül, meg miért nem futja egy kismotorra neki, az nem világos. 😁
Persze lehet ha nem bagózna, annyit futná mindenre 😂
Cöccö,ne túlozz..... 😆
Erre csak annyit tudok mondani hogy te is vehettél volna rendes motort aztán tudjuk mit vettél 🤷🏼‍♂️
Van ott 1-2lakás, túrkálója… nem hinném hogy a gyerek azt látja csak hogy hó elején ha felveszi a pénzeket utána semmi dolga. Hanem azt hogy ha dolgozik, tud fejlődni. Kap majd egy alap biztonságot, nem néz ki hülyegyerek az a kissrác, aki csak elbaszná az összes pénzt.
Viszi a pipifasz mindenhova kirándulni, annak a gyereknek ez többet jelent mint az hogy az apja a mackónadrágban szeret mászkálni. Leírta hogy neki ez a kényelmes, ronda de kényelmes 🤷🏼‍♂️
Én is farmert húzok ha elmegyek itthonról de én egy helyes fiatalember vagyok, a Pipi meg… nem az 😂
Én örömmel látom, hogy itt mindenkinek megvan a nyugdíj alapja… csak nekunk kell dolgozni… 😂 de most 2 hét szünetet rendeltem el magamnak, nem akarok ezzel foglalkozni 😊
Amúgy lehet Pipi a magyar Elon Musk. Neki sincs se háza, se kocsija, mert a munkájának él. Kénytelen a vacak céges repülővel közlekedni mindenhova, és bérelt luxusházakban élni 😂
Még az is kiderülhet hogy Pipitől bérli 😆
De van 3 rongyosbót.
Igen. Jól összefoglaltad az értetlenségünk okát.
Nincs ott annyi albi…. 😉
Pedig kawa jó srác 😁
Nem kifejezetten az autóidat hanem az általános melegítős igénytelenséged amit nem értjük miközben állítólag van pénz lóvéra. 😘
Dacia is az asszonyé. Neki voltak igényei nem Pipinek 😁
Háát ha 5 éves autó volt a HiAce azzal a szakadt beltérrel amit mutattál, akkor sürgősen keress egy autokozmetikát és fizesd be a legdrágább csomagra 😆
Tehát azt mondod, az egyetlen gyerek miatt nem tud egy rendes ruhát, venni, és jár 20 éves szakadt furgonnal?
Nem azt mondtam hogy Gucci öltönyben járjon Merci S osztállyal, de az én szüleim is normális körülményeket teremtettek bérből és fizetésből.
Szóval ennek semmi köze a kérdéshez, hogy van e gyerek.
nyuggereket hordjuk vele ide oda
van hogy 3-4 hétig is áll
én akkor ültem benne utoljára amikor gyertyáztunk a temetőben
Nekem 2,5 év alatt 40... pedig ez 2019 nyarától számolódik, vagyis bőven van benne kovid. Nóóóórmális években összejött volna 50.
Pedig én is úgy használom, mint te 😁 múlt 7 csütörtökön volt utoljára beindítva 😄 - de ha beleülök, 300-500 egyből beleugrik.
...most vegyek én is egy lidis töltőt? 🤔 😂