Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkocogtam az Aldiba a 10 amperes automata akksitöltőért, 12,999,- jó magyar forintba fájt - 3 év cseregarival.
Másutt is forgalmazzák, csak "pöttyet" drágábban + postaköltség: https://www.emag.hu/ultimate-s...
Eléggé kutyája válogatja. Ismerős valami orrbagyűrt fajtát tenyészt, csak külföldre ad el kölyköket,hollandiába jár fedeztetni vagy vesz onnan spermát de valami milliós áron adja a kölyköket. Nem is szép nem is.hasznos kutya, és csak vagy 6-7 évet él hogy vegyék a következőt......
azért meg lehet élni egy szint felett belőle
eleinte sokba van, kiállítások tréner stb ezekbe önteni lehet a pénzt
aztán amikor van jó eredmény lehet gondolkozni hogyan tovább
pl egy kiválló kan 1000-1500 eurókért dug, persze ehhez több érmet kell nyerni mint ameddig el tudok fejben számolni
a régi kutyám öregapja 200 feletti cac-cacib érmet zsebelt be
vagy 5-6 évben világ győztes volt
ilyenkor aranyeső van a lába között 😂
Mondja a macskajancsi 😂
Blődi kutyaszaporító haverjára... és ehhez még annyit: Aki szereti a kutyákat - az nem tenyészti 😅
Nem kétlem, de mire írtad ezt?
Egy rendes tenyésztőnél évente 1-2 alom van, és nincs sok kutyája. Azt szorozd meg azzal a 200ezerrel, vagy 1500Euróval.
Aki szereti a kutyákat az nem ebből fog meggazdagodni.
30e forint.
300 Euro vagy 300 ezer forint?
Baszki,a lökött welsh-ert valami 30 at adtunk.
Bar nagyobb diktator mint O1G valaha volt. 😆
M6 bőven elég, de amúgy franc se furkálna. Van 500milis fecskendő, vékony csövet ledugni az aljára és kiszívni. Valami lehetőség mindig van.
Kis aluforgácsot simán kiköpi.
Nekem momentán a komplett tűgörgős csapszegcsapágy is kiment valahogy a Jawa-n 😂
Ha leereszted úgy is, nem mindegy? Meg amúgy sem sok vizet zavar az alján a forgács. A használat során is keletkezik.
Amúgy valamilyen nyílás mindig van rajta, hiszen gyárban is fel kell tölteni és szintet ellenőrizni. Azon keresztül ki lehet cserélni.
gyerek buldogja 300 pénz volt és csak azért mert a vírus miatt nem jöttek érte angliából
amúgy olyan 6-800 közti ára lett volna
angol törzskönyve van
akkor is egy 10-12 es csavarnál 3-4 menet lesz benne
Már az egyszerűbb kutyák is lazán lehetnek 200... az ilyen flancos sosehallott nevű divat rusnyaságok meg a duplája.
200 volt sógorék mopsza, meg haverom drót tacskója is kb. annyi.
Sír Lord Finom, angol feltaláló, aki szabadalmaztatta a róla elnevezet menetet, tudja a megoldást erre 😆
mi fúrtunk úgy gyertya javító menetet is hogy nem volt leszedve a hengerfej, azóta is megy a motor
azonnal kimossa az olaj
inkább a falvastagság a gond hogy olyan vékony hogy nem áll meg benne kb semmi
mert ugye nem m3 menet lesz készítve ami elvan 2mm anyaggal is
belefúrni, menetelni - úgy, hogy ne essen bele forgács? Azt megnézném... 😁 Eselleg ha szétszedve kint van a műhely asztalán...
A kutyagyárak termékei nem érnek ennyit. Minőségi kutyából meg nincs sok és van vele meló. Legfeljebb zsebpénz jön össze belőle.
Persze, fizetik a tb-jét, kap kis pénzt, amiért ott fexik ügyeletben egész nap, legális főállás, és mellette maszekolhat a kutyával 🤔
Ja,az olaj elettartalmara vonatkozik.
Eletemben nem volt budosebb semmi a duc valtoolajnal.Es ne mondja senki hogy az normalis egesz eletre.
Pedig igaza van. Élettartamra szól...csak ha nem cserélik akkor rövidebb az élettartam 😁
f astrán van betöltő
amikor vettem kicseréltem, hibátlan volt az olaj
azóta elment 200 ezret és még egyben van a váltó
ha szakad akkor lesz helyette egy nagyobb egyterű
de nem a váltó a gyenge pont ami miatt cserérve lesz
Nem foglalkozom mas lomjaval.
Eleg nekem a magame. 😆