Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hozzád legfeljebb a kórházi ágy passzolna bogyókám, inkább azt add el ami már van ininek igaza van asz asszonyod át fogják vele baxni(fetrengős)
Ako már csak kégliböl uzsorázol? 😅
neked meg azért kell dolgozni, mert az összes hasznot elfizeted járulékra. Teneked nagy faxomat lesz nyugdíjra csak(gondolkodós)
Mondjuk a becsületesség fontos(meghajlós) Abból pont éhenhalsz öregkorodra(kezeit széttáró)
na az nincs má. Elég volt a kínlódás. A kovid megtépázta rendesen. Ráhagytam az üzlettársra (meghajlós)
Te muti hol szakadt? Ezen egy gomb nem volt lejőve(kezeit széttáró)
😂
Ako adj pár millát nekem még vannak igényeim, és nem mutatnak tul egy átlagoson 😂
mamlasz nekem nincs már olyan amit én szeretnék megvenni(kezeit széttáró) 47 évesen mindenem meg van már amire úgy érzem,hogy szükségem van. Nem vagyok tárgyak rabja, soha nem is voltam. Észerűség határain belül mozgok a saját értékrendem szerint. (meghajlós)
Aszf es kockazat feltaro nyiilatkozat az elso,ala kell iratnom,csak utana megy a biralatra,szerinted ki olvassa el?
Meg a teljes szabalyzatot?
Akkor is. Még talán meg van valahol, de volt vagy 8 oldal. Most meg vagy tizenöt és elég kis méretü betükkel 😆 egy biztos, a bank nem.fog rosszul járni de nekem mindig a második kérdésem hogy költségmentesen tudom-e bármikor végtörleszteni vagy elötörleszteni. Ha szar lesz legalább ki tudjak szállni belöle.
ez úgy igaz, ahogy írod(meghajlós) Ki az az ütődött aki hét és fél millert kicsenget egy ilyen kis kínai vacakért(kérdőjeles)
Napelemnél megtérülést kell számolni. Így,hogy felébe van, érdemes volt vele foglalkozni(kezeit széttáró) ebből egyenesen következett a villanyautó ha már a háztetőn a kútja(kezeit széttáró) a 2 pályázatból 5,5 millert dobtak hozzám tavaly a semmiért(kezeit széttáró) Ha haragszotok érte ha nem ha igénytelennek neveztek én lehajultam érte (kezeit széttáró)
Szerzoeskor,most is egy valag szoveget kell alairatni.
Ki tudja mi lesz(kezeit széttáró) Lehet, hogy művész lélek 😅
egy lófasz újság hirdetés volt kétezer akárhányban
De,csak aprobetus es sok oldal.
csak ugye itt sem volt feltüntetve semmi részlet......
Mert ez így volt… a banktól kapott jutalékból pótolták ki a nyereséget. De akkor is lehetett venni Kp-ra…
haver akart venni egy dacia logant még az első szériásat
ujság hirdetés dacia logan x milla
megfogta az x millát betette a zsebbe aztán elment a dacia szalonba
aztán azt mondták neki csak akkor ennyi ha kölcsönre veszi, készpénzzel sokkal drágább lett volna.
de ez sehol nem volt feltüntetve.
elküldte őket a picsába és hazajött és vett valami kombi szart használtan
Vagy szarul.vett fel hitelt. Nekem se lett targédia, még akkor se ha nem váltom ki féluton. Igazán azoknak volt gond akik nagyon sokat és husz huszonöt évre vették fel
Csak ha penztaros es yaht tulaj leszek a partunkban.
úgy foglaljuk, ahogy én gondolom 😂
Ilyen nem volt… olyan volt, hogy hitelre olcsóbban adták.
Volt választás akkor is, mint ahogy most sem rohan mindenki új autóért…
Akkor az a hibás, aki bevezette egyáltalán… 😆 hiszen, ha nem vezetik be, az emberek nem szopatjak meg magukat 😆
Ne már….. 😅
Csak te.Te szereted oket.Enugyan nem. 😆
Ha viszont ilyen jó volt a CHF hitel, akkor a Főni és Feri is csak jót tett a néppel…. Foglaljuk mindkettejüket aranyba 😂